Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Arūno Grigaliūno atminimo turnyras, Data: 2021-11-06, Vieta: Badmintono centras, Vilnius  
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   8           6.4 
 Suaug B 
   7           1.4 
   8           2 
   3     1       0.8 
 10           1.8 
 Suaug C 
   4     1       0.7 
   6     2       0.7 
   8           1 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   06 d.  10:00  Suaug C   MD    A.Antanavičiūtė  T.Jančiauskienė   9:21  21:23    A.Kvasytė  A.Lingytė   19'  
 2   06 d.  10:00  Suaug C   MD    K.Petraškaitė  M.Valatkienė   21:2  21:8    R.Gerasimiene  P.Grigaliūnaitė   10'  
 3   06 d.  10:00  Suaug B   VD    M.Dagilis  D.Mazėtis   21:14  21:15    J.Pauliukas  A.Latviūnas   17'  
 4   06 d.  10:00  Suaug B   VD    D.Čeplinskas  T.Lukoševičius   21:11  21:17    R.Grigaliūnas  P.Geidrichis   17'  
 5   06 d.  10:30  Suaug B   VD    E.Bardauskas  K.Šemeta   21:12  21:18    J.Bartkus  R.Vasiliauskas   23'  
 6   06 d.  10:30  Suaug B   VD    K.Reimeris  T.Žibūda   13:21  15:21    D.Tarachovskij  R.Vedrickas   18'  
 7   06 d.  10:30  Suaug B   MD    S.Poklikajeva  R.Žigienė   21:16  21:13    K.Vasiliauskė  B.Rakštytė   27'  
 8   06 d.  10:30  Suaug C   VD    V.Jonikas  M.Mačiulis   18:21  17:21    T.Pilukas  G.Jakubauskas   26'  
 9   06 d.  11:00  Suaug C   VD    P.Balaišis  V.Balaišis   21:13  21:19    A.Murnikovas  D.Navikas   25'  
 10   06 d.  11:00  Suaug C   MD    J.Žibūdienė  M.Žibūdaitė   21:18  10:21  15:21    A.Kvasytė  A.Lingytė   35'  
 11   06 d.  11:00  Suaug C   MD    R.Ambrasienė  V.Kelečienė   21:1  21:8    R.Gerasimiene  P.Grigaliūnaitė   17'  
 12   06 d.  11:00  Suaug B   VD    M.Dagilis  D.Mazėtis   10:21  21:19  18:21    D.Čeplinskas  T.Lukoševičius   39'  
 13   06 d.  11:30  Suaug B   VD    E.Bardauskas  K.Šemeta   17:21  18:21    D.Tarachovskij  R.Vedrickas   17'  
 14   06 d.  11:30  Suaug B   VD    J.Pauliukas  A.Latviūnas   21:19  20:22  21:14    R.Grigaliūnas  P.Geidrichis   43'  
 15   06 d.  11:30  Suaug B   VD    J.Bartkus  R.Vasiliauskas   20:22  17:21    K.Reimeris  T.Žibūda   22'  
 16   06 d.  11:30  Suaug B   MD    J.Puchova  J.Bazytė   21:16  21:16    K.Vasiliauskė  B.Rakštytė   26'  
 17   06 d.  12:00  Suaug C   VD    V.Jonikas  M.Mačiulis   19:21  16:21    A.Murnikovas  D.Navikas   26'  
 18   06 d.  12:00  Suaug C   VD    P.Balaišis  V.Balaišis   21:7  21:10    T.Pilukas  G.Jakubauskas   20'  
 19   06 d.  12:00  Suaug C   MD    J.Žibūdienė  M.Žibūdaitė   21:18  19:21  16:21    A.Antanavičiūtė  T.Jančiauskienė   37'  
 20   06 d.  12:00  Suaug C   MD    R.Ambrasienė  V.Kelečienė   21:18  21:17    K.Petraškaitė  M.Valatkienė   23'  
 21   06 d.  12:30  Suaug B   VD    D.Čeplinskas  T.Lukoševičius   12:21  18:21    D.Tarachovskij  R.Vedrickas   21'  
 22   06 d.  12:30  Suaug B   VD    M.Dagilis  D.Mazėtis   21:17  14:21  21:17    E.Bardauskas  K.Šemeta   35'  
 23   06 d.  12:30  Suaug B   VD    J.Pauliukas  A.Latviūnas   21:18  14:21  21:12    K.Reimeris  T.Žibūda   31'  
 24   06 d.  12:30  Suaug B   VD    R.Grigaliūnas  P.Geidrichis   19:21  21:8  15:21    J.Bartkus  R.Vasiliauskas   38'  
 25   06 d.  13:00  Suaug B   MD    J.Puchova  J.Bazytė   11:21  21:16  21:15    S.Poklikajeva  R.Žigienė   37'  
 26   06 d.  13:00  Suaug C   VD    V.Jonikas  M.Mačiulis   14:21  12:21    P.Balaišis  V.Balaišis   23'  
 27   06 d.  13:00  Suaug C   VD    A.Murnikovas  D.Navikas   16:21  21:14  18:21    T.Pilukas  G.Jakubauskas   20'  
 28   06 d.  13:00  Suaug C   MD    R.Ambrasienė  V.Kelečienė   15:21  15:21    A.Kvasytė  A.Lingytė   8'  
 29   06 d.  13:30  Suaug C   MD    A.Antanavičiūtė  T.Jančiauskienė   19:21  23:21  14:21    K.Petraškaitė  M.Valatkienė   30'  
 30   06 d.  13:30  Suaug C   MD    J.Žibūdienė  M.Žibūdaitė   21:6  21:13    R.Gerasimiene  P.Grigaliūnaitė   12'  
 31   06 d.  13:30  Suaug B   MX    E.Rakštys  B.Rakštytė   15:21  13:21    A.Latviūnas  R.Žigienė   28'  
 32   06 d.  14:00  Suaug B   MX    J.Bartkus  B.Rasiulytė-Ragaišienė   21:14  21:5    S.Novikas  V.Žaliaduonytė   23'  
 33   06 d.  14:00  Suaug C   MX    T.Žibūda  J.Žibūdienė   21:15  21:13    R.Vedrickas  K.Petraškaitė   24'  
 34   06 d.  14:00  Suaug C   MX    M.Mačiulis  A.Antanavičiūtė   23:21  11:21  16:21    R.Vasiliauskas  K.Vasiliauskė   47'  
 35   06 d.  14:00  Suaug C   MX    V.Jonikas  T.Jančiauskienė   21:18  19:21  18:21    R.Januševičius  M.Valatkienė   35'  
 36   06 d.  14:30  Suaug C   MX    E.Bardauskas  A.Lingytė   21:13  13:21  21:15    D.Navikas  V.Kelečienė   26'  
 37   06 d.  14:30  Suaug B   MX    K.Šemeta  A.Kvasytė   24:22  21:18    A.Latviūnas  R.Žigienė   24'  
 38   06 d.  14:30  Suaug B   MX    R.Grigaliūnas  P.Grigaliūnaitė   19:21  13:21    D.Mazėtis  S.Poklikajeva   21'  
 39   06 d.  14:30  Suaug B   MX    P.Geidrichis  J.Puchova   17:21  21:19  15:21    K.Reimeris  R.Gerasimiene   28'  
 40   06 d.  15:00  Suaug B   MX    J.Bartkus  B.Rasiulytė-Ragaišienė   21:17  21:8    J.Pauliukas  R.Ambrasienė   21'  
 41   06 d.  15:00  Suaug B   MX    E.Rakštys  B.Rakštytė   21:10  20:22  21:19    S.Novikas  V.Žaliaduonytė   31'  
 42   06 d.  15:00  Suaug C   MX    T.Žibūda  J.Žibūdienė   21:12  21:9    R.Vasiliauskas  K.Vasiliauskė   13'  
 43   06 d.  15:00  Suaug C   MX    R.Januševičius  M.Valatkienė   21:11  21:19    E.Bardauskas  A.Lingytė   17'  
 44   06 d.  15:30  Suaug C   MX    R.Vedrickas  K.Petraškaitė   21:17  21:9    M.Mačiulis  A.Antanavičiūtė   23'  
 45   06 d.  15:30  Suaug C   MX    V.Jonikas  T.Jančiauskienė   21:18  21:17    D.Navikas  V.Kelečienė   26'  
 46   06 d.  15:30  Suaug B   MX    K.Šemeta  A.Kvasytė   22:20  21:17    D.Mazėtis  S.Poklikajeva   28'  
 47   06 d.  15:30  Suaug B   MX    K.Reimeris  R.Gerasimiene   21:15  21:17    J.Bartkus  B.Rasiulytė-Ragaišienė   22'  
 48   06 d.  16:00  Suaug B   MX    A.Latviūnas  R.Žigienė   15:21  13:21    R.Grigaliūnas  P.Grigaliūnaitė   20'  
 49   06 d.  16:00  Suaug B   MX    P.Geidrichis  J.Puchova   11:21  11:21    J.Pauliukas  R.Ambrasienė   22'  
 50   06 d.  16:00  Suaug C   MX    T.Žibūda  J.Žibūdienė   21:16  21:16    R.Januševičius  M.Valatkienė   24'  
 51   06 d.  16:00  Suaug C   MX    R.Vasiliauskas  K.Vasiliauskė   21:14  21:12    E.Bardauskas  A.Lingytė   21'  
 52   06 d.  16:30  Suaug C   MX    R.Vedrickas  K.Petraškaitė   15:21  23:21  21:18    V.Jonikas  T.Jančiauskienė   37'  
 53   06 d.  16:30  Suaug C   MX    M.Mačiulis  A.Antanavičiūtė   18:21  16:21    D.Navikas  V.Kelečienė   23'  
 54   06 d.  16:30  Suaug B   MX    K.Šemeta  A.Kvasytė   21:16  21:18    K.Reimeris  R.Gerasimiene   30'  
 55   06 d.  16:30  Suaug B   MX    D.Mazėtis  S.Poklikajeva   21:8  15:21  21:15    J.Bartkus  B.Rasiulytė-Ragaišienė   29'  
 56   06 d.  17:00  Suaug B   MX    R.Grigaliūnas  P.Grigaliūnaitė   21:12  21:15    J.Pauliukas  R.Ambrasienė   24'  
 57   06 d.  17:00  Suaug B   MX    A.Latviūnas  R.Žigienė   21:16  21:17    P.Geidrichis  J.Puchova   21'  
 58   06 d.  17:00  Suaug   VV    R.Grigaliūnas   21:17  18:21  21:8    K.Reimeris   37'  
 59   06 d.  17:00  Suaug   VV    D.Tarachovskij   16:21  21:13  21:12    S.Novikas   31'  
 60   06 d.  17:30  Suaug   VV    M.Šatkauskas   11:21  15:21    M.Dagilis   29'  
 61   06 d.  17:30  Suaug   VV    K.Šemeta   20:22  21:19  12:21    D.Gabriūnas   46'  
 62   06 d.  17:30  Suaug B   VV    R.Januševičius   21:19  21:15    A.Jakutis   26'  
 63   06 d.  17:30  Suaug B   VV    R.Kondrotas   21:17  21:19    A.Murnikovas   26'  
 64   06 d.  18:00  Suaug B   VV    R.Vedrickas   19:21  21:19  17:21    J.Bartkus   36'  
 65   06 d.  18:00  Suaug   VV    R.Grigaliūnas   19:21  21:13  13:21    D.Tarachovskij   36'  
 66   06 d.  18:00  Suaug   VV    M.Dagilis   21:14  21:15    D.Gabriūnas   27'  
 67   06 d.  18:00  Suaug   VV    K.Reimeris   20:22    S.Novikas   12'  
 68   06 d.  18:30  Suaug   VV    M.Šatkauskas   21:19  21:13    K.Šemeta   25'  
 69   06 d.  18:30  Suaug B   VV    E.Mackevičius   21:19  23:21    R.Januševičius   25'  
 70   06 d.  18:30  Suaug B   VV    R.Kondrotas   21:17  21:16    J.Bartkus   21'  
 71   06 d.  18:30  Suaug B   VV    A.Murnikovas   20:22  21:14  22:20    R.Vedrickas   37'  
 72   06 d.  19:00  Suaug   VV    D.Tarachovskij   21:18  16:21  21:9    M.Dagilis   25'  
 73   06 d.  19:00  Suaug   VV    R.Grigaliūnas   21:7  20:22  21:19    D.Gabriūnas   44'  
 74   06 d.  19:00  Suaug   VV    S.Novikas   9:21  21:16  18:21    M.Šatkauskas   32'  
 75   06 d.  19:00  Suaug   VV    K.Reimeris   0:21    K.Šemeta    
 76   06 d.  19:30  Suaug B   VV    E.Mackevičius   10:21  14:21    R.Kondrotas   22'  
 77   06 d.  19:30  Suaug B   VV    R.Januševičius   15:21  14:21    J.Bartkus   19'  
 78   06 d.  19:30  Suaug B   VV    A.Jakutis   19:21  21:16  21:19    A.Murnikovas   44'  
78 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
4x4
2021-12-04 10:00 2021-12-04 21:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 10:00 2021-12-04 14:00
Prienai, Prienai
     35+    MD    MX  
     40+    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+ 
     55+    VV    VD  
     60+    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.