Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Baltijos taurė, Data: 2021-07-17, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   4     1       4.8 
   7           1.6 
   8           8 
 Suaug D 
   3     1       0.45 
   6           1.2 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   17 d.  10:00  Suaug B   MD    M.Kožkuvienė  A.Mažulienė   21:10  21:15    A.Stankutė  E.Savilovaitė Rimdžiuvienė   18'  
 2   17 d.  10:00  Suaug B   MD    R.Džervė  I.Vaicekauskienė   24:22  13:21  21:15    A.Mažulytė  U.Tiškutė   4'  
 3   17 d.  10:00  Suaug B   MD    S.Kliaubienė  K.Kozlovienė   16:21  17:21    E.Grigeliūnienė  R.Staupelienė   24'  
 4   17 d.  10:00  Suaug D   VD    R.Grytė  M.Loveikis   21:15  21:14    S.Rukša  R.Ubis    
 5   17 d.  10:20  Suaug B   VD    K.Šemeta  M.Palubinskas   21:8  23:21    S.Galentas  A.Jachontovas   30'  
 6   17 d.  10:20  Suaug B   VD    G.Stasiulis  T.Tiškus   13:21  10:21    D.Narvilas  V.Pratusevičius   23'  
 7   17 d.  10:30  Suaug B   MD    V.Michailova  J.Sereckienė   12:21  13:21    M.Kožkuvienė  A.Mažulienė    
 8   17 d.  10:30  Suaug B   MD    R.Džervė  I.Vaicekauskienė   18:21  21:17  21:17    E.Grigeliūnienė  R.Staupelienė   28'  
 9   17 d.  10:50  Suaug B   MD    A.Mažulytė  U.Tiškutė   10:21  21:17  21:19    S.Kliaubienė  K.Kozlovienė   36'  
 10   17 d.  10:50  Suaug D   VD    U.Mikalauskas  A.Sirbikė   21:12  21:17    S.Rukša  R.Ubis   28'  
 11   17 d.  11:10  Suaug B   VD    K.Šemeta  M.Palubinskas   19:21  21:19  19:21    D.Narvilas  V.Pratusevičius   35'  
 12   17 d.  11:10  Suaug B   VD    G.Stasiulis  T.Tiškus   21:14  21:7    S.Galentas  A.Jachontovas   28'  
 13   17 d.  11:30  Suaug B   MD    M.Kožkuvienė  A.Mažulienė   21:17  21:18    R.Džervė  I.Vaicekauskienė   22'  
 14   17 d.  11:30  Suaug B   MD    V.Michailova  J.Sereckienė   21:18  21:14    E.Grigeliūnienė  R.Staupelienė   6'  
 15   17 d.  11:45  Suaug B   MD    A.Stankutė  E.Savilovaitė Rimdžiuvienė   21:15  12:21  23:25    A.Mažulytė  U.Tiškutė   38'  
 16   17 d.  11:45  Suaug D   VD    U.Mikalauskas  A.Sirbikė   21:12  21:10    R.Grytė  M.Loveikis   21'  
 17   17 d.  12:00  Suaug B   VD    K.Šemeta  M.Palubinskas   16:21  21:14  17:21    G.Stasiulis  T.Tiškus   39'  
 18   17 d.  12:00  Suaug B   VD    D.Narvilas  V.Pratusevičius   21:12  21:11    S.Galentas  A.Jachontovas   18'  
 19   17 d.  12:15  Suaug D   MX    R.Grytė  V.Garbačenokaitė   18:21  21:10  11:21    A.Ščerbakovas  V.Michailova   29'  
 20   17 d.  12:15  Suaug D   MX    U.Mikalauskas  R.Staupelienė   21:7  21:8    G.Misius  J.Misiuvienė   28'  
 21   17 d.  12:30  Suaug B   MX    M.Mackevičius  V.Slušnienė   21:12  21:15    T.Lukoševičius  D.Grigalauskienė   25'  
 22   17 d.  12:45  Suaug B   MX    T.Tiškus  R.Džervė   20:22  17:21    K.Šemeta  R.Ulozaitė   26'  
 23   17 d.  12:45  Suaug B   MX    V.Pratusevičius  E.Savilovaitė Rimdžiuvienė   21:8  21:10    G.Stasiulis  I.Vaicekauskienė   24'  
 24   17 d.  13:00  Suaug B   MX    D.Narvilas  A.Stankutė   18:21  21:15  13:21    M.Palubinskas  R.Milašauskaitė   39'  
 25   17 d.  13:00  Suaug D   MX    A.Sirbikė  E.Grigeliūnienė   21:15  21:17    A.Ščerbakovas  V.Michailova   22'  
 26   17 d.  13:15  Suaug D   MX    U.Mikalauskas  R.Staupelienė   21:18  19:21  21:10    A.Tamašauskas  M.Kožkuvienė   33'  
 27   17 d.  13:30  Suaug D   MX    R.Grytė  V.Garbačenokaitė   21:10  21:12    G.Misius  J.Misiuvienė   19'  
 28   17 d.  13:30  Suaug B   MX    M.Mackevičius  V.Slušnienė   21:19  21:17    K.Šemeta  R.Ulozaitė   27'  
 29   17 d.  13:45  Suaug B   MX    V.Pratusevičius  E.Savilovaitė Rimdžiuvienė   21:17  21:15    M.Palubinskas  R.Milašauskaitė   29'  
 30   17 d.  13:45  Suaug B   MX    T.Lukoševičius  D.Grigalauskienė   20:22  19:21    T.Tiškus  R.Džervė   25'  
 31   17 d.  14:00  Suaug B   MX    G.Stasiulis  I.Vaicekauskienė   15:21  21:17  21:18    D.Narvilas  A.Stankutė   39'  
 32   17 d.  14:00  Suaug D   MX    A.Sirbikė  E.Grigeliūnienė   21:17  21:13    U.Mikalauskas  R.Staupelienė   19'  
 33   17 d.  14:15  Suaug D   MX    A.Ščerbakovas  V.Michailova   21:23  15:21    A.Tamašauskas  M.Kožkuvienė   29'  
 34   17 d.  14:15  Suaug B   MX    M.Mackevičius  V.Slušnienė   18:21  16:21    V.Pratusevičius  E.Savilovaitė Rimdžiuvienė   28'  
 35   17 d.  14:30  Suaug B   MX    K.Šemeta  R.Ulozaitė   18:21  18:21    M.Palubinskas  R.Milašauskaitė   28'  
 36   17 d.  14:30  Suaug B   MX    T.Tiškus  R.Džervė   21:10  21:16    G.Stasiulis  I.Vaicekauskienė   29'  
 37   17 d.  14:45  Suaug B   MX    T.Lukoševičius  D.Grigalauskienė   16:21  11:21    D.Narvilas  A.Stankutė   32'  
37 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 
BWF World Junior Championships
2021-10-04 10:00 2021-10-14 14:00
Nenustatyta,
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Bastilija, Tauragė
CBC Junior
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-11 
VISAI VIENI 4 (D’Artanjanas planuoja būti)
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Badmintono centras, Vilnius
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-02 10:00 2021-10-02 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.