Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Cv), Data: 2021-06-26, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   9           48 
   6           24 
   5     1       24 
   3     1       12 
   4     1       24 
 Suaug C 
   7           6 
   6     2       6 
   3     1       3 
   6     2       6 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   26 d.  11:00  Suaug C   MX    L.Bečalis  N.Martinavičiūtė   21:17  21:19    R.Banelis  J.Sereckienė   31'  
 2   26 d.  11:00  Suaug C   MX    R.Mackevičius  D.Sunklodė   21:15  21:13    G.Vaitkevičius  R.Žigienė   32'  
 3   26 d.  11:00  Suaug   MX    V.Bagdanavičius  S.Golubickaitė   21:10  21:14    D.Tarachovskij  G.Trakymaitė   33'  
 4   26 d.  11:00  Suaug   MX    L.Supronas  D.Rutkauskaitė   21:15  21:17    A.Kvedarauskas  R.Šidlauskienė    
 5   26 d.  11:30  Suaug C   MX    K.Krūminas  G.Krūminienė   21:15  21:9    R.Banelis  J.Sereckienė   26'  
 6   26 d.  11:30  Suaug C   MX    R.Galvanauskas  R.Bubulienė   21:16  21:17    G.Vaitkevičius  R.Žigienė   26'  
 7   26 d.  11:30  Suaug   MX    V.Bagdanavičius  S.Golubickaitė   21:14  21:9    A.Kvedarauskas  R.Šidlauskienė   27'  
 8   26 d.  11:30  Suaug   MX    L.Supronas  D.Rutkauskaitė   8:21  15:21    D.Tarachovskij  G.Trakymaitė    
 9   26 d.  11:30  Suaug   VV    P.Bertašius   14:21  16:21    L.Supronas    
 10   26 d.  11:30  Suaug   VV    M.Mackevičius   21:9  21:13    M.Smalskis    
 11   26 d.  12:00  Suaug C   MX    K.Krūminas  G.Krūminienė   21:18  21:12    L.Bečalis  N.Martinavičiūtė   29'  
 12   26 d.  12:00  Suaug C   MX    R.Galvanauskas  R.Bubulienė   21:14  21:17    R.Mackevičius  D.Sunklodė   28'  
 13   26 d.  12:00  Suaug   MX    V.Bagdanavičius  S.Golubickaitė   21:9  21:11    L.Supronas  D.Rutkauskaitė   24'  
 14   26 d.  12:00  Suaug   MX    A.Kvedarauskas  R.Šidlauskienė   15:21  17:21    D.Tarachovskij  G.Trakymaitė   38'  
 15   26 d.  12:30  Suaug C   MX    K.Krūminas  G.Krūminienė   21:23  21:10  21:15    R.Galvanauskas  R.Bubulienė   38'  
 16   26 d.  12:30  Suaug C   MX    L.Bečalis  N.Martinavičiūtė   21:17  21:8    R.Mackevičius  D.Sunklodė   23'  
 17   26 d.  12:30  Suaug C   MX    R.Banelis  J.Sereckienė   21:16  24:22    G.Vaitkevičius  R.Žigienė   20'  
 18   26 d.  12:30  Suaug   VD    M.Šames  D.Tarachovskij   21:17  19:21  15:21    P.Bertašius  T.Vaškevičius   38'  
 19   26 d.  12:30  Suaug   VD    M.Mackevičius  A.Valatka   21:14  21:16    M.Palubinskas  M.Smalskis   25'  
 20   26 d.  13:00  Suaug C   VD    K.Krūminas  G.Vaitkevičius   12:21  20:22    R.Mackevičius  A.Sirbikė   25'  
 21   26 d.  13:00  Suaug C   VD    E.Adakauskas  S.Januška   21:19  21:8    R.Banelis  R.Žaldokas   6'  
 22   26 d.  13:00  Suaug   MD    T.Leonovič  M.Marcinkevičiūtė   21:10  21:13    D.Rutkauskaitė  R.Šidlauskienė   22'  
 23   26 d.  13:00  Suaug C   MD    D.Sunklodė  N.Martinavičiūtė   21:18  17:21  14:21    J.Sereckienė  G.Krūminienė   36'  
 24   26 d.  13:00  Suaug   VD    E.Bradūnas  A.Kvedarauskas   27:25  13:21  24:22    P.Bertašius  T.Vaškevičius   52'  
 25   26 d.  13:00  Suaug   VD    M.Šames  D.Tarachovskij   21:15  21:11    M.Mackevičius  A.Valatka   16'  
 26   26 d.  13:30  Suaug C   VD    R.Lavrukaitis  V.Bagdanavičius   15:21  18:21    R.Mackevičius  A.Sirbikė   26'  
 27   26 d.  13:30  Suaug C   VD    A.Rimkus  A.Vilčinskas   21:10  21:4    R.Banelis  R.Žaldokas   22'  
 28   26 d.  13:30  Suaug   MD    P.Murėnaitė  V.Paulauskaitė   21:6  21:4    D.Rutkauskaitė  R.Šidlauskienė   38'  
 29   26 d.  13:30  Suaug C   MD    R.Bubulienė  R.Žigienė   21:14  21:15    J.Sereckienė  G.Krūminienė   22'  
 30   26 d.  13:30  Suaug   VD    E.Bradūnas  A.Kvedarauskas   21:12  21:11    M.Palubinskas  M.Smalskis   23'  
 31   26 d.  13:30  Suaug   VD    M.Mackevičius  A.Valatka   11:21  19:21    P.Bertašius  T.Vaškevičius   25'  
 32   26 d.  14:00  Suaug C   VD    R.Lavrukaitis  V.Bagdanavičius   21:5  21:18    K.Krūminas  G.Vaitkevičius   21'  
 33   26 d.  14:00  Suaug C   VD    A.Rimkus  A.Vilčinskas   21:17  19:21  19:21    E.Adakauskas  S.Januška   27'  
 34   26 d.  14:00  Suaug   MD    P.Murėnaitė  V.Paulauskaitė   21:10  21:13    T.Leonovič  M.Marcinkevičiūtė    
 35   26 d.  14:00  Suaug C   MD    R.Bubulienė  R.Žigienė   21:8  21:15    D.Sunklodė  N.Martinavičiūtė   19'  
 36   26 d.  14:00  Suaug   VD    E.Bradūnas  A.Kvedarauskas   21:16  21:15    M.Mackevičius  A.Valatka   28'  
 37   26 d.  14:00  Suaug   VD    M.Šames  D.Tarachovskij   21:10  21:13    M.Palubinskas  M.Smalskis   9'  
 38   26 d.  14:30  Suaug C   VD    E.Adakauskas  S.Januška   13:21  18:21    R.Mackevičius  A.Sirbikė   23'  
 39   26 d.  14:30  Suaug C   VD    R.Lavrukaitis  V.Bagdanavičius   21:17  17:21  21:15    A.Rimkus  A.Vilčinskas   40'  
 40   26 d.  14:30  Suaug C   VD    K.Krūminas  G.Vaitkevičius   21:18  21:15    R.Banelis  R.Žaldokas   12'  
 41   26 d.  14:30  Suaug   VD    E.Bradūnas  A.Kvedarauskas   19:21  21:19  20:22    M.Šames  D.Tarachovskij   48'  
 42   26 d.  14:30  Suaug   VD    M.Palubinskas  M.Smalskis   14:21  8:21    P.Bertašius  T.Vaškevičius   20'  
 43   26 d.  14:30  Suaug   MV    G.Trakymaitė   9:21  10:21    T.Leonovič   30'  
 44   26 d.  14:30  Suaug   MV    V.Paulauskaitė   21:18  21:11    M.Marcinkevičiūtė   14'  
 45   26 d.  15:00  Suaug C   VV    S.Januška   13:21  21:15  17:21    E.Mackevičius   54'  
 46   26 d.  15:00  Suaug C   VV    A.Vilčinskas   14:21  17:21    A.Sirbikė   38'  
 47   26 d.  15:00  Suaug C   VV    R.Žaldokas   14:21  17:21    E.Adakauskas   11'  
 48   26 d.  15:00  Suaug   VV    T.Vaškevičius   21:18  21:12    M.Palubinskas   35'  
 49   26 d.  15:00  Suaug   VV    A.Valatka   15:21  18:21    L.Supronas   42'  
 50   26 d.  15:00  Suaug   VV    M.Mackevičius   18:21  13:21    V.Bagdanavičius   35'  
 51   26 d.  15:00  Suaug   VV    P.Bertašius   21:9  21:8    M.Smalskis   40'  
 52   26 d.  15:00  Suaug   MV    S.Golubickaitė   21:13  21:3    T.Leonovič   28'  
 53   26 d.  15:00  Suaug   MV    V.Paulauskaitė   21:19  21:13    P.Murėnaitė   23'  
 54   26 d.  15:25  Suaug   MV    G.Trakymaitė   21:13  21:18    M.Marcinkevičiūtė   29'  
 55   26 d.  15:30  Suaug C   VV    A.Rimkus   21:7  21:15    E.Mackevičius   27'  
 56   26 d.  15:30  Suaug C   VV    A.Sirbikė   19:21  21:9  21:12    E.Adakauskas   58'  
 57   26 d.  15:30  Suaug C   VV    A.Vilčinskas   19:21  21:15  21:6    R.Žaldokas   57'  
 58   26 d.  15:30  Suaug   VV    M.Šames   21:17  23:21    T.Vaškevičius   37'  
 59   26 d.  15:30  Suaug   VV    L.Supronas   12:21  11:21    V.Bagdanavičius   37'  
 60   26 d.  15:30  Suaug   VV    A.Valatka   21:17  23:21    M.Mackevičius   40'  
 61   26 d.  15:30  Suaug   MV    S.Golubickaitė   21:15  21:16    V.Paulauskaitė   23'  
 62   26 d.  15:30  Suaug   MV    T.Leonovič   16:21  13:21    P.Murėnaitė    
 63   26 d.  16:00  Suaug C   VV    A.Rimkus   21:17  26:28  16:21    A.Sirbikė   60'  
 64   26 d.  16:00  Suaug C   VV    E.Mackevičius   17:21  2:21    E.Adakauskas   60'  
 65   26 d.  16:00  Suaug C   VV    S.Januška   22:20  17:21  21:14    A.Vilčinskas   55'  
 66   26 d.  16:00  Suaug   VV    M.Šames   23:21  21:18    V.Bagdanavičius   48'  
 67   26 d.  16:00  Suaug   VV    T.Vaškevičius   17:21  21:10  21:13    L.Supronas   48'  
 68   26 d.  16:00  Suaug   VV    M.Palubinskas   21:18  19:21  19:21    A.Valatka   49'  
68 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 
BWF World Junior Championships
2021-10-04 10:00 2021-10-14 14:00
Nenustatyta,
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Bastilija, Tauragė
CBC Junior
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-11 
VISAI VIENI 4 (D’Artanjanas planuoja būti)
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Badmintono centras, Vilnius
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-02 10:00 2021-10-02 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.