Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos vasara 2021, Data: 2021-07-31, Vieta: Palangos SC1, Palanga  
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   4     1       2 
   4     1       1.6 
   5     2       4.8 
 Suaug D 
   6     2       0.9 
   6     2       0.8 
 14           1.8 
 Suaug E 
   6     2       0.25 
   3     1       0.18 
   6     2       0.6 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   31 d.  10:00  Suaug D   MD    Z.Jarošaitienė  D.Valantinaitė   25:27  21:19  11:21    D.Darbutienė  A.Šveikauskaitė   36'  
 2   31 d.  10:00  Suaug D   MD    I.Januškienė  E.Žiaušytė   21:6  21:16    G.Urbonienė  A.Vaitkutė   20'  
 3   31 d.  10:00  Suaug E   MD    S.Bučienė  G.Noreikienė   12:21  17:21    E.Zinevičienė  Ž.Žymantaitė   18'  
 4   31 d.  10:00  Suaug B   MD    S.Čečkauskienė  R.Petrošienė   21:7  21:15    V.Slušnienė  L.Šiaučiūnienė   23'  
 5   31 d.  10:20  Suaug B   MD    A.Kasparavičienė  J.Vadeikienė   21:8  21:13    E.Grigeliūnienė  R.Staupelienė   20'  
 6   31 d.  10:20  Suaug D   MD    R.Džervė  V.Martinkienė   21:10  21:14    D.Darbutienė  A.Šveikauskaitė   19'  
 7   31 d.  10:25  Suaug D   MD    A.Mažulytė  U.Tiškutė   21:16  21:8    G.Urbonienė  A.Vaitkutė   20'  
 8   31 d.  10:25  Suaug E   MD    A.Misiute  J.Misiuvienė   13:21  11:21    E.Zinevičienė  Ž.Žymantaitė   22'  
 9   31 d.  10:45  Suaug B   MD    S.Čečkauskienė  R.Petrošienė   21:17  21:13    E.Grigeliūnienė  R.Staupelienė   24'  
 10   31 d.  10:45  Suaug B   MD    A.Kasparavičienė  J.Vadeikienė   21:18  21:18    V.Slušnienė  L.Šiaučiūnienė   23'  
 11   31 d.  10:45  Suaug D   MD    R.Džervė  V.Martinkienė   21:12  21:15    Z.Jarošaitienė  D.Valantinaitė   19'  
 12   31 d.  10:45  Suaug D   MD    A.Mažulytė  U.Tiškutė   14:21  21:15  21:17    I.Januškienė  E.Žiaušytė   31'  
 13   31 d.  11:10  Suaug E   MD    A.Misiute  J.Misiuvienė   20:22  18:21    S.Bučienė  G.Noreikienė   27'  
 14   31 d.  11:10  Suaug B   MD    S.Čečkauskienė  R.Petrošienė   21:11  21:5    A.Kasparavičienė  J.Vadeikienė   17'  
 15   31 d.  11:10  Suaug B   MD    E.Grigeliūnienė  R.Staupelienė   11:21  21:18  16:21    V.Slušnienė  L.Šiaučiūnienė   34'  
 16   31 d.  11:35  Suaug D   MD    R.Džervė  V.Martinkienė   21:14  21:16    A.Mažulytė  U.Tiškutė   19'  
 17   31 d.  11:35  Suaug D   MD    I.Januškienė  E.Žiaušytė   16:21  21:15  21:19    D.Darbutienė  A.Šveikauskaitė   39'  
 18   31 d.  11:35  Suaug D   MD    Z.Jarošaitienė  D.Valantinaitė   21:15  21:15    G.Urbonienė  A.Vaitkutė   17'  
 19   31 d.  12:00  Suaug E   MX    E.Rakštys  Z.Jarošaitienė   21:17  21:14    K.Urbonas  G.Urbonienė   21'  
 20   31 d.  12:00  Suaug E   MX    R.Ražauskas  G.Noreikienė   19:21  17:21    P.Ikamas  A.Misiute   26'  
 21   31 d.  12:00  Suaug D   MX    R.Juknevičius  A.Juknevičienė   14:21  11:21    S.Eibukas  D.Darbutienė   22'  
 22   31 d.  12:00  Suaug D   MX    E.Petrošius  V.Slušnienė   21:16  10:21  21:19    S.Paulauskas  I.Januškienė   35'  
 23   31 d.  12:25  Suaug D   MX    K.Ikamas  E.Zinevičienė   14:21  16:21    M.Loveikis  D.Valantinaitė   25'  
 24   31 d.  12:25  Suaug D   MX    A.Borisenko  R.Staupelienė   21:12  20:22  21:17    T.Tenikaitis  Ž.Žymantaitė   35'  
 25   31 d.  12:25  Suaug D   MX    T.Šnepeta  L.Šiaučiūnienė   10:21  21:19  18:21    N.Tenikaitis  E.Žiaušytė   34'  
 26   31 d.  12:25  Suaug D   MX    R.Grytė  E.Grigeliūnienė   13:21  21:15  17:21    M.Grytė  U.Tiškutė   27'  
 27   31 d.  12:45  Suaug B   MX    A.Sirbikė  J.Vadeikienė   21:23  21:18  17:21    T.Lukoševičius  D.Grigalauskienė   39'  
 28   31 d.  12:45  Suaug E   MX    G.Misius  J.Misiuvienė   21:12  21:16    K.Urbonas  G.Urbonienė   21'  
 29   31 d.  12:45  Suaug E   MX    V.Bučius  S.Bučienė   21:6  21:11    P.Ikamas  A.Misiute   24'  
 30   31 d.  12:45  Suaug D   MX    M.Juodvalkis  S.Čečkauskienė   16:21  21:16  11:21    S.Eibukas  D.Darbutienė   27'  
 31   31 d.  13:10  Suaug D   MX    E.Petrošius  V.Slušnienė   15:21  21:16  14:21    M.Loveikis  D.Valantinaitė   35'  
 32   31 d.  13:10  Suaug D   MX    A.Borisenko  R.Staupelienė   18:21  11:21    N.Tenikaitis  E.Žiaušytė   20'  
 33   31 d.  13:10  Suaug D   MX    M.Grytė  U.Tiškutė   22:20  18:21  13:21    S.Kubiliūnas  R.Džervė   32'  
 34   31 d.  13:10  Suaug D   MX    S.Paulauskas  I.Januškienė   21:12  21:8    K.Ikamas  E.Zinevičienė   21'  
 35   31 d.  13:35  Suaug D   MX    T.Tenikaitis  Ž.Žymantaitė   16:21  18:21    T.Šnepeta  L.Šiaučiūnienė   27'  
 36   31 d.  13:35  Suaug B   MX    K.Šemeta  R.Ulozaitė   21:17  21:14    T.Lukoševičius  D.Grigalauskienė   23'  
 37   31 d.  13:35  Suaug E   MX    G.Misius  J.Misiuvienė   19:21  22:24    E.Rakštys  Z.Jarošaitienė   24'  
 38   31 d.  13:35  Suaug E   MX    V.Bučius  S.Bučienė   21:11  21:11    R.Ražauskas  G.Noreikienė   23'  
 39   31 d.  14:00  Suaug D   MX    S.Eibukas  D.Darbutienė   21:7  19:21  21:14    M.Loveikis  D.Valantinaitė   30'  
 40   31 d.  14:00  Suaug D   MX    N.Tenikaitis  E.Žiaušytė   22:20  15:21  22:20    S.Kubiliūnas  R.Džervė   40'  
 41   31 d.  14:00  Suaug D   MX    M.Juodvalkis  S.Čečkauskienė   21:15  21:16    E.Petrošius  V.Slušnienė   23'  
 42   31 d.  14:00  Suaug D   MX    A.Borisenko  R.Staupelienė   10:21  9:21    M.Grytė  U.Tiškutė   19'  
 43   31 d.  14:25  Suaug D   MX    R.Juknevičius  A.Juknevičienė   17:21  9:21    S.Paulauskas  I.Januškienė   19'  
 44   31 d.  14:25  Suaug D   MX    T.Šnepeta  L.Šiaučiūnienė   13:21  21:13  22:20    R.Grytė  E.Grigeliūnienė   33'  
 45   31 d.  14:25  Suaug D   MX    K.Ikamas  E.Zinevičienė   14:21  21:10  21:17    T.Tenikaitis  Ž.Žymantaitė   35'  
 46   31 d.  14:25  Suaug B   MX    K.Šemeta  R.Ulozaitė   21:10  21:17    A.Sirbikė  J.Vadeikienė   19'  
 47   31 d.  14:50  Suaug B   MX    A.Slušnys  R.Petrošienė   21:13  15:21  21:11    T.Tiškus  A.Mažulienė   31'  
 48   31 d.  14:50  Suaug E   MX    V.Bučius  S.Bučienė   23:21  21:15    E.Rakštys  Z.Jarošaitienė   24'  
 49   31 d.  14:50  Suaug E   MX    G.Misius  J.Misiuvienė   21:12  25:23    P.Ikamas  A.Misiute   27'  
 50   31 d.  14:50  Suaug E   MX    R.Ražauskas  G.Noreikienė   16:21  9:21    K.Urbonas  G.Urbonienė   22'  
 51   31 d.  15:15  Suaug D   MX    S.Eibukas  D.Darbutienė   19:21  21:9  16:21    N.Tenikaitis  E.Žiaušytė   24'  
 52   31 d.  15:15  Suaug D   MX    M.Loveikis  D.Valantinaitė   13:21  15:21    S.Kubiliūnas  R.Džervė   29'  
 53   31 d.  15:15  Suaug D   MX    M.Juodvalkis  S.Čečkauskienė   21:16  10:21  16:21    M.Grytė  U.Tiškutė   31'  
 54   31 d.  15:15  Suaug D   MX    E.Petrošius  V.Slušnienė   11:21  21:16  16:21    A.Borisenko  R.Staupelienė   62'  
 55   31 d.  15:40  Suaug D   MX    S.Paulauskas  I.Januškienė   15:21  21:19  17:21    T.Šnepeta  L.Šiaučiūnienė   49'  
 56   31 d.  15:40  Suaug D   MX    R.Juknevičius  A.Juknevičienė   10:21  16:21    R.Grytė  E.Grigeliūnienė   37'  
 57   31 d.  15:40  Suaug B   MX    K.Šemeta  R.Ulozaitė   21:11  13:21  23:25    A.Slušnys  R.Petrošienė   38'  
 58   31 d.  15:40  Suaug B   MX    T.Tiškus  A.Mažulienė   8:21  21:17  21:16    T.Lukoševičius  D.Grigalauskienė   4'  
 59   31 d.  16:10  Suaug E   VD    V.Korsakas  M.Kungys   11:21  10:21    M.Sipavičius  E.Venslovas   10'  
 60   31 d.  16:10  Suaug E   VD    Ž.Kunigėlis  R.Ražauskas   21:17  14:21  16:21    G.Misius  V.Večerskis   57'  
 61   31 d.  16:10  Suaug D   VD    S.Paulauskas  N.Valuckas   21:9  21:10    E.Rakštys  P.Ikamas   22'  
 62   31 d.  16:10  Suaug D   VD    M.Grytė  R.Grytė   21:10  21:13    M.Juodvalkis  T.Šnepeta   48'  
 63   31 d.  16:35  Suaug B   VD    S.Galentas  A.Jachontovas   21:11  22:20    S.Eibukas  R.Povilaitis   48'  
 64   31 d.  16:35  Suaug B   VD    R.Juknevičius  A.Slušnys   22:20  10:21  12:21    A.Sirbikė  T.Tiškus   36'  
 65   31 d.  16:35  Suaug E   VD    S.Rukša  R.Ubis   21:12  21:13    M.Sipavičius  E.Venslovas    
 66   31 d.  16:35  Suaug E   VD    V.Bučius  V.Farafonovas   11:21  21:17  21:17    G.Misius  V.Večerskis   3'  
 67   31 d.  17:00  Suaug D   VD    T.Tenikaitis  N.Tenikaitis   21:9  21:11    E.Rakštys  P.Ikamas    
 68   31 d.  17:00  Suaug D   VD    A.Borisenko  E.Petrošius   16:21  14:21    M.Juodvalkis  T.Šnepeta   24'  
 69   31 d.  17:00  Suaug B   VD    S.Galentas  A.Jachontovas   21:17  18:21  12:21    A.Sirbikė  T.Tiškus   47'  
 70   31 d.  17:00  Suaug B   VD    R.Juknevičius  A.Slušnys   21:13  21:15    S.Eibukas  R.Povilaitis   21'  
 71   31 d.  17:25  Suaug E   VD    S.Rukša  R.Ubis   21:4  21:10    V.Korsakas  M.Kungys   24'  
 72   31 d.  17:25  Suaug E   VD    V.Bučius  V.Farafonovas   21:18  15:14    Ž.Kunigėlis  R.Ražauskas   11'  
 73   31 d.  17:25  Suaug D   VD    T.Tenikaitis  N.Tenikaitis   21:16  21:19    S.Paulauskas  N.Valuckas   16'  
 74   31 d.  17:25  Suaug D   VD    A.Borisenko  E.Petrošius   9:21  18:21    M.Grytė  R.Grytė   18'  
 75   31 d.  17:50  Suaug B   VD    S.Galentas  A.Jachontovas   21:17  21:14    R.Juknevičius  A.Slušnys   28'  
 76   31 d.  17:50  Suaug B   VD    A.Sirbikė  T.Tiškus   21:10  10:21  21:9    S.Eibukas  R.Povilaitis   35'  
 77   31 d.  18:15  Suaug E   VD    S.Rukša  R.Ubis   21:11  21:13    V.Bučius  V.Farafonovas   22'  
 78   31 d.  18:15  Suaug E   VD    M.Sipavičius  E.Venslovas   21:10  21:13    G.Misius  V.Večerskis   21'  
 79   31 d.  18:15  Suaug E   VD    V.Korsakas  M.Kungys   21:0    Ž.Kunigėlis  R.Ražauskas    
 80   31 d.  18:15  Suaug D   VD    T.Tenikaitis  N.Tenikaitis   21:17  21:16    M.Grytė  R.Grytė   32'  
 81   31 d.  18:15  Suaug D   VD    S.Paulauskas  N.Valuckas   21:23  24:22  21:7    M.Juodvalkis  T.Šnepeta   37'  
 82   31 d.  18:40  Suaug D   VD    A.Borisenko  E.Petrošius   21:13  21:16    E.Rakštys  P.Ikamas   19'  
82 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 
BWF World Junior Championships
2021-10-04 10:00 2021-10-14 14:00
Nenustatyta,
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Bastilija, Tauragė
CBC Junior
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-11 
VISAI VIENI 4 (D’Artanjanas planuoja būti)
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Badmintono centras, Vilnius
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-02 10:00 2021-10-02 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.