Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos vasara 2021, Data: 2021-07-31, Vieta: Palangos SC1, Palanga  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-07-31 2021-07-31 2021-07-31 2021-07-31  
 1  Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė      
 16       ->      
  [30] 12:45   S.Eibukas, D.Darbutienė    
 9  Rolandas Juknevičius 
 Aušra Juknevičienė 
    21:16  16:21  21:11 [27']    
[21] 12:00   S.Eibukas, D.Darbutienė      
 8  Saulius Eibukas 
 Diana Darbutienė 
  21:14  21:11 [22']      
    [39] 14:00   S.Eibukas, D.Darbutienė  
 5  Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
      21:7  19:21  21:14 [30']  
[22] 12:00   E.Petrošius, V.Slušnienė      
 12  Simonas Paulauskas 
 Ieva Januškienė 
  21:16  10:21  21:19 [35']      
  [31] 13:10   M.Loveikis, D.Valantinaitė    
 13  Kęstutis Ikamas 
 Estela Zinevičienė 
    21:15  16:21  21:14 [35']    
[23] 12:25   M.Loveikis, D.Valantinaitė      
 4  Mindaugas Loveikis 
 Diana Valantinaitė 
  21:14  21:16 [25']       1-a vieta
      [51] 15:15   N.Tenikaitis, E.Žiaušytė
 3  Aleksėj Borisenko 
 Renata Staupelienė 
        21:19  9:21  21:16 [24']
[24] 12:25   A.Borisenko, R.Staupelienė      
 14  Tomas Tenikaitis 
 Živilė Žymantaitė 
  21:12  20:22  21:17 [35']      
  [32] 13:10   N.Tenikaitis, E.Žiaušytė    
 11  Tomas Šnepeta 
 Loreta Šiaučiūnienė 
    21:18  21:11 [20']    
[25] 12:25   N.Tenikaitis, E.Žiaušytė      
 6  Nojus Tenikaitis 
 Erika Žiaušytė 
  21:10  19:21  21:18 [34']      
    [40] 14:00   N.Tenikaitis, E.Žiaušytė  
 7  Rokas Grytė 
 Ernesta Grigeliūnienė 
      22:20  15:21  22:20 [40']  
[26] 12:25   M.Grytė, U.Tiškutė      
 10  Mykolas Grytė 
 Ugnė Tiškutė 
  21:13  15:21  21:17 [27']      
  [33] 13:10   S.Kubiliūnas, R.Džervė    
 15         20:22  21:18  21:13 [32']    
 S.Kubiliūnas, R.Džervė      
 2  Stasys Kubiliūnas 
 Rasa Džervė 
  ->    M.Loveikis, D.Valantinaitė   3-a vieta
      [52] 15:15   S.Kubiliūnas, R.Džervė
       S.Kubiliūnas, R.Džervė   21:13  21:15 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė    
    [41] 14:00   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė  
     E.Petrošius, V.Slušnienė   21:15  21:16 [23']   5-a vieta
      [53] 15:15   M.Grytė, U.Tiškutė
     A.Borisenko, R.Staupelienė     16:21  21:10  21:16 [31']
    [42] 14:00   M.Grytė, U.Tiškutė  
     M.Grytė, U.Tiškutė   21:10  21:9 [19']  
         
         
       E.Petrošius, V.Slušnienė   7-a vieta
      [54] 15:15   A.Borisenko, R.Staupelienė
       A.Borisenko, R.Staupelienė   21:11  16:21  21:16 [62']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Juknevičius, A.Juknevičienė    
   R.Juknevičius, A.Juknevičienė   ->    
    [43] 14:25   S.Paulauskas, I.Januškienė  
   S.Paulauskas, I.Januškienė     21:17  21:9 [19']  
  [34] 13:10   S.Paulauskas, I.Januškienė    
   K.Ikamas, E.Zinevičienė   21:12  21:8 [21']     9-a vieta
      [55] 15:40   T.Šnepeta, L.Šiaučiūnienė
   T.Tenikaitis, Ž.Žymantaitė       21:15  19:21  21:17 [49']
  [35] 13:35   T.Šnepeta, L.Šiaučiūnienė    
   T.Šnepeta, L.Šiaučiūnienė   21:16  21:18 [27']    
    [44] 14:25   T.Šnepeta, L.Šiaučiūnienė  
   R.Grytė, E.Grigeliūnienė     13:21  21:13  22:20 [33']  
   R.Grytė, E.Grigeliūnienė    
    ->    
         
       R.Juknevičius, A.Juknevičienė   11-a vieta
      [56] 15:40   R.Grytė, E.Grigeliūnienė
       R.Grytė, E.Grigeliūnienė   21:10  21:16 [37']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     K.Ikamas, E.Zinevičienė  
     K.Ikamas, E.Zinevičienė   ->   13-a vieta
      [45] 14:25   K.Ikamas, E.Zinevičienė
     T.Tenikaitis, Ž.Žymantaitė     14:21  21:10  21:17 [35']
     T.Tenikaitis, Ž.Žymantaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Everesta -JSO Kalėdinis turnyras
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.