Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono Mėgėjų Lyga, Data: 2021-09-18, Vieta: Sportininkų rengimo centras, Druskininkai  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-09-18 2021-09-18 2021-09-18 2021-09-18  
 1  Darius Likas 
 Edita Likienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Likas, E.Likienė      
 16       ->      
   D.Likas, E.Likienė    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [26] 11:45   G.Strumila, S.Norgailaitė  
 5  Giedrius Strumila 
 Saulina Norgailaitė 
      21:7  21:15 [22']  
[1] 10:00   G.Strumila, S.Norgailaitė      
 12  Tomas Paulovitz 
 Eglė Kaminskaitė 
  21:10  21:13 [20']      
  [13] 10:50   G.Strumila, S.Norgailaitė    
 13  Povilas Marčiukaitis 
 Jurgita Bazytė 
    21:18  21:12 [28']    
[2] 10:00   M.Puchovičius, S.Macijauskaitė      
 4  Martynas Puchovičius 
 Sigutė Macijauskaitė 
  21:19  22:20 [26']       1-a vieta
      [41] 12:45   G.Strumila, S.Norgailaitė
 3  Andrius Mockus 
 Jūratė Paškevičienė 
        21:18  21:19 [27']
[3] 10:00   A.Mockus, J.Paškevičienė      
 14  Dainius Kecorius 
 Dominyka Butvydaitė 
  21:8  21:12 [23']      
  [14] 10:50   A.Mockus, J.Paškevičienė    
 11  Nerijus Molis 
 Laura Daunytė 
    21:18  21:15 [24']    
[4] 10:00   N.Molis, L.Daunytė      
 6  Robertas Giedraitis 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
  21:7  21:12 [18']      
    [27] 11:45   A.Mockus, J.Paškevičienė  
 7           18:21  21:17  21:14 [31']  
 .      
 10       ->      
   D.Mazėtis, D.Sunklodė    
 15         ->    
 D.Mazėtis, D.Sunklodė      
 2  Dainius Mazėtis 
 Dalia Sunklodė 
  ->    D.Likas, E.Likienė   3-a vieta
      [42] 13:10   D.Mazėtis, D.Sunklodė
       D.Mazėtis, D.Sunklodė   21:19  21:15 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     M.Puchovičius, S.Macijauskaitė  
     M.Puchovičius, S.Macijauskaitė   ->   5-a vieta
      [28] 11:45   M.Puchovičius, S.Macijauskaitė
     N.Molis, L.Daunytė     21:15  21:14 [24']
     N.Molis, L.Daunytė  
      ->  
         
         
        7-a vieta
       .
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     P.Marčiukaitis, J.Bazytė  
   T.Paulovitz, E.Kaminskaitė     ->  
  [15] 10:50   P.Marčiukaitis, J.Bazytė    
   P.Marčiukaitis, J.Bazytė   21:14  21:16 [22']     9-a vieta
      [29] 11:45   P.Marčiukaitis, J.Bazytė
   D.Kecorius, D.Butvydaitė       21:14  21:12 [22']
  [16] 10:50   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė    
   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė   21:9  21:13 [22']    
     R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
       .
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     T.Paulovitz, E.Kaminskaitė  
     T.Paulovitz, E.Kaminskaitė   ->   13-a vieta
      [30] 12:15   T.Paulovitz, E.Kaminskaitė
     D.Kecorius, D.Butvydaitė     21:14  21:17 [24']
     D.Kecorius, D.Butvydaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Everesta -JSO Kalėdinis turnyras
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.