Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono Mėgėjų Lyga, Data: 2021-10-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-10-02 2021-10-02 2021-10-02 2021-10-02  
 1  Tadas Ivanauskas 
 Ramūnas Kavaliauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Ivanauskas, R.Kavaliauskas      
 16       ->      
  [76] 14:30    T.Staniulis, A.Urbonas    
 9  Martynas Puchovičius 
 Dainius Mazėtis 
    18:21  21:12  21:13 [29']    
[60] 13:30    T.Staniulis, A.Urbonas      
 8  Tadas Staniulis 
 Aidas Urbonas 
  18:21  21:14  21:19 [30']      
    [92] 15:30    T.Staniulis, A.Urbonas  
 5  Paulius Jakubčionis 
 Justinas Tomkevičius 
      21:14  21:16 [15']  
[61] 13:30   A.Jakutis, V.Razbadauskas      
 12  Aurimas Jakutis 
 Vaidas Razbadauskas 
  15:21  21:13  21:16 [43']      
  [77] 14:30    A.Jakutis, V.Razbadauskas    
 13  Rolandas Vorsa 
 Mindaugas Jurgelaitis 
    12:21  21:19  21:15 [29']    
[62] 13:30    A.Butkus, D.Likas      
 4  Audrius Butkus 
 Darius Likas 
  21:9  21:9 [12']       1-a vieta
      [110] 17:00    P.Palubinskas, P.Giedraitis
 3  Saulius Eibukas 
 Haroldas Nevidauskas 
        23:25  21:11  21:11 [26']
 S.Eibukas, H.Nevidauskas      
 14       ->      
  [78] 15:00    M.Brazauskas, J.Gatelis    
 11  Laimonas Bečalis 
 Tomas Grigas 
    21:15  15:21  22:20 [36']    
[63] 14:00    M.Brazauskas, J.Gatelis      
 6  Marius Brazauskas 
 Jovitas Gatelis 
  21:13  21:18 [19']      
    [93] 15:30    P.Palubinskas, P.Giedraitis  
 7  Jonas Seniūnas 
 Ramūnas Ražanauskas 
      21:16  18:21  21:14 [26']  
[64] 14:00    V.Jonikas, J.Iqbal      
 10  Vidmantas Jonikas 
 Javed Iqbal 
  22:20  21:15 [21']      
  [79] 15:00    P.Palubinskas, P.Giedraitis    
 15         18:21  21:17  21:19 [30']    
 P.Palubinskas, P.Giedraitis      
 2  Povilas Palubinskas 
 Pijus Giedraitis 
  ->    A.Jakutis, V.Razbadauskas   3-a vieta
      [111] 17:00    M.Brazauskas, J.Gatelis
       M.Brazauskas, J.Gatelis   21:16  21:8 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Ivanauskas, R.Kavaliauskas    
    [94] 16:00    T.Ivanauskas, R.Kavaliauskas  
     A.Butkus, D.Likas   21:18  21:19 [20']   5-a vieta
      [112] 17:00    T.Ivanauskas, R.Kavaliauskas
     S.Eibukas, H.Nevidauskas     12:21  21:11  21:18 [32']
    [95] 16:00    S.Eibukas, H.Nevidauskas  
     V.Jonikas, J.Iqbal   21:17  21:16 [19']  
         
         
       A.Butkus, D.Likas   7-a vieta
      [113] 17:00    A.Butkus, D.Likas
       V.Jonikas, J.Iqbal   21:16  12:21  21:18 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Puchovičius, D.Mazėtis    
   M.Puchovičius, D.Mazėtis   ->    
    [96] 16:00    M.Puchovičius, D.Mazėtis  
   P.Jakubčionis, J.Tomkevičius     21:18  21:15 [18']  
  [80] 15:00   P.Jakubčionis, J.Tomkevičius    
   R.Vorsa, M.Jurgelaitis   21:7  21:19 [23']     9-a vieta
      [114] 17:00    M.Puchovičius, D.Mazėtis
        22:20  21:16 [22']
   L.Bečalis, T.Grigas    
   L.Bečalis, T.Grigas   ->    
    [97] 16:00    J.Seniūnas, R.Ražanauskas  
   J.Seniūnas, R.Ražanauskas     19:21  21:15  21:18 [34']  
   J.Seniūnas, R.Ražanauskas    
    ->    
         
       P.Jakubčionis, J.Tomkevičius   11-a vieta
      [115] 17:00   P.Jakubčionis, J.Tomkevičius
       L.Bečalis, T.Grigas   21:11  14:21  22:20 [51']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Vorsa, M.Jurgelaitis  
     R.Vorsa, M.Jurgelaitis   ->   13-a vieta
       R.Vorsa, M.Jurgelaitis
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    MD  
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas) (registracija baigta)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.