Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono Mėgėjų Lyga, Data: 2021-10-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-10-02 2021-10-02 2021-10-02 2021-10-02  
 1  Diana Lubė 
 Lina Venckutė 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Lubė, L.Venckutė      
 16       ->      
  [81] 15:00    D.Lubė, L.Venckutė    
 9  Kristina Kisieliūtė 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
    21:17  21:17 [16']    
[65] 14:00    K.Kisieliūtė, K.Ragalevičiūtė      
 8  Monika Janutaitė 
 Živilė Nečejauskaitė 
  21:12  21:13 [14']      
    [98] 16:00    D.Lubė, L.Venckutė  
 5  Dovilė Butvydaitė 
 Gabija Jurkevičiūtė 
      21:17  15:21  25:23 [31']  
[66] 14:00    D.Butvydaitė, G.Jurkevičiūtė      
 12  Toma Jančiauskienė 
 Aušra Lingytė 
  21:12  21:16 [18']      
  [82] 15:00    D.Butvydaitė, G.Jurkevičiūtė    
 13  Dominyka Butvydaitė 
 Dominyka Rimkutė 
    21:19  19:21  21:17 [31']    
[67] 14:00    L.Chomskytė, M.Gumbrevičiūtė      
 4  Laima Chomskytė 
 Milda Gumbrevičiūtė 
  21:18  21:11 [17']       1-a vieta
      [116] 17:00    J.Kavaliauskaitė, U.Ivanauskaitė
 3  Jorė Kavaliauskaitė 
 Uma Ivanauskaitė 
        21:12  23:21 [21']
 J.Kavaliauskaitė, U.Ivanauskaitė      
 14       ->      
  [83] 15:00    J.Kavaliauskaitė, U.Ivanauskaitė    
 11  Alina Michaliova 
 Sandra Andriūnaitė 
    23:21  21:9 [28']    
[68] 14:00    R.Milašauskaitė, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė      
 6  Roberta Milašauskaitė 
 Eglė Savilovaitė Rimdžiuvienė 
  21:18  21:15 [20']      
    [99] 16:00    J.Kavaliauskaitė, U.Ivanauskaitė  
 7  Rasa Džervė 
 Vaiva Kelečienė 
      21:16  19:21  21:10 [33']  
[69] 14:00    R.Džervė, V.Kelečienė      
 10  Karolina Petraškaitė 
 Monika Valatkienė 
  21:10  21:11 [14']      
  [84] 15:00    R.Džervė, V.Kelečienė    
 15         21:16  21:17 [20']    
 M.Šiaučiūnaitė, D.Zhong      
 2  Marija Šiaučiūnaitė 
 Danyu Zhong 
  ->    D.Butvydaitė, G.Jurkevičiūtė   3-a vieta
      [117] 17:00    R.Džervė, V.Kelečienė
       R.Džervė, V.Kelečienė   15:21  21:18  21:16 [34']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Kisieliūtė, K.Ragalevičiūtė    
    [100] 16:00   L.Chomskytė, M.Gumbrevičiūtė  
     L.Chomskytė, M.Gumbrevičiūtė   21:14  16:21  21:18 [35']   5-a vieta
      [118] 17:30    M.Šiaučiūnaitė, D.Zhong
     R.Milašauskaitė, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė     21:7  21:17 [16']
    [101] 16:00    M.Šiaučiūnaitė, D.Zhong  
     M.Šiaučiūnaitė, D.Zhong   23:21  22:20 [27']  
         
         
       K.Kisieliūtė, K.Ragalevičiūtė   7-a vieta
      [119] 17:30   R.Milašauskaitė, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė
       R.Milašauskaitė, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė   21:13  21:18 [32']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Janutaitė, Ž.Nečejauskaitė    
   M.Janutaitė, Ž.Nečejauskaitė   ->    
    [102] 16:30    M.Janutaitė, Ž.Nečejauskaitė  
   T.Jančiauskienė, A.Lingytė     21:9  21:16 [14']  
  [85] 15:00    T.Jančiauskienė, A.Lingytė    
   D.Butvydaitė, D.Rimkutė   21:12  21:15 [17']     9-a vieta
      [120] 17:30    A.Michaliova, S.Andriūnaitė
        21:16  21:13 [16']
   A.Michaliova, S.Andriūnaitė    
   A.Michaliova, S.Andriūnaitė   ->    
    [103] 16:30    A.Michaliova, S.Andriūnaitė  
   K.Petraškaitė, M.Valatkienė     21:9  21:12 [14']  
   K.Petraškaitė, M.Valatkienė    
    ->    
         
       T.Jančiauskienė, A.Lingytė   11-a vieta
      [121] 17:30    T.Jančiauskienė, A.Lingytė
       K.Petraškaitė, M.Valatkienė   21:16  23:21 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     D.Butvydaitė, D.Rimkutė  
     D.Butvydaitė, D.Rimkutė   ->   13-a vieta
       D.Butvydaitė, D.Rimkutė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Everesta -JSO Kalėdinis turnyras
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.