Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono Mėgėjų Lyga, Data: 2021-10-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-10-02 2021-10-02 2021-10-02 2021-10-02  
 1  Simas Malakauskas 
 Marija Šiaučiūnaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė      
 16       ->      
  [15] 10:30    S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė    
 9  Tomas Lukoševičius 
 Dovilė Grigalauskienė 
    10:21  22:20  21:19 [29']    
[1] 10:00    D.Gudavičius, D.Butvydaitė      
 8  Deinoras Gudavičius 
 Dovilė Butvydaitė 
  21:18  15:21  21:18 [38']      
    [29] 11:30    P.Palubinskas, D.Zhong  
 5  Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
      21:16  21:12 [17']  
[2] 10:00    D.Martinaitis, L.Venckutė      
 12  Justinas Tomkevičius 
 Nikolė Puchovičiūtė 
  21:10  21:12 [14']      
  [16] 10:30    P.Palubinskas, D.Zhong    
 13  Jonas Seniūnas 
 Kristina Kisieliūtė 
    21:15  21:12 [15']    
[3] 10:00    P.Palubinskas, D.Zhong      
 4  Povilas Palubinskas 
 Danyu Zhong 
  21:17  15:21  21:8 [23']       1-a vieta
      [45] 12:30    P.Palubinskas, D.Zhong
 3  Martynas Atkočaitis 
 Diana Lubė 
        21:13  21:16 [16']
[4] 10:00    M.Atkočaitis, D.Lubė      
 14  Tadas Ivanauskas 
 Rasa Džervė 
  21:19  21:17 [19']      
  [17] 11:00    M.Atkočaitis, D.Lubė    
 11  Jovitas Gatelis 
 Gabija Jurkevičiūtė 
    21:19  21:16 [19']    
[5] 10:00    M.Povilaitis, M.Gumbrevičiūtė      
 6  Martynas Povilaitis 
 Milda Gumbrevičiūtė 
  21:15  21:15 [18']      
    [30] 11:30    M.Atkočaitis, D.Lubė  
 7  Aidas Urbonas 
 Laima Chomskytė 
      21:11  21:19 [16']  
[6] 10:00    M.Brazauskas, J.Puchova      
 10  Marius Brazauskas 
 Jelena Puchova 
  21:17  21:19 [17']      
  [18] 11:00    G.Miestauskas, G.Gečė    
 15         22:20  21:10 [14']    
 G.Miestauskas, G.Gečė      
 2  Giedrius Miestauskas 
 Gintarė Gečė 
  ->    S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė   3-a vieta
      [46] 12:30    G.Miestauskas, G.Gečė
       G.Miestauskas, G.Gečė   21:12  21:12 [13']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Gudavičius, D.Butvydaitė    
    [31] 11:30    D.Martinaitis, L.Venckutė  
     D.Martinaitis, L.Venckutė   21:18  21:14 [16']   5-a vieta
      [47] 12:30    D.Martinaitis, L.Venckutė
     M.Povilaitis, M.Gumbrevičiūtė     18:21  21:17  21:18 [28']
    [32] 11:30    M.Povilaitis, M.Gumbrevičiūtė  
     M.Brazauskas, J.Puchova   21:17  21:15 [15']  
         
         
       D.Gudavičius, D.Butvydaitė   7-a vieta
      [48] 12:30    M.Brazauskas, J.Puchova
       M.Brazauskas, J.Puchova   22:20  21:13 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Lukoševičius, D.Grigalauskienė    
   T.Lukoševičius, D.Grigalauskienė   ->    
    [33] 12:00    T.Lukoševičius, D.Grigalauskienė  
   J.Tomkevičius, N.Puchovičiūtė     16:21  21:19  21:17 [32']  
  [19] 11:00    J.Tomkevičius, N.Puchovičiūtė    
   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė   11:21  21:14  21:16 [26']     9-a vieta
      [49] 13:00    A.Urbonas, L.Chomskytė
   T.Ivanauskas, R.Džervė       21:9  21:18 [15']
  [20] 11:00   T.Ivanauskas, R.Džervė    
   J.Gatelis, G.Jurkevičiūtė   19:21  25:23  21:19 [53']    
    [34] 12:00    A.Urbonas, L.Chomskytė  
   A.Urbonas, L.Chomskytė     18:21  21:17  21:18 [32']  
   A.Urbonas, L.Chomskytė    
    ->    
         
       J.Tomkevičius, N.Puchovičiūtė   11-a vieta
      [50] 13:00    J.Tomkevičius, N.Puchovičiūtė
       T.Ivanauskas, R.Džervė   22:20  17:21  21:14 [36']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Seniūnas, K.Kisieliūtė  
     J.Seniūnas, K.Kisieliūtė   ->   13-a vieta
      [51] 13:00    J.Gatelis, G.Jurkevičiūtė
     J.Gatelis, G.Jurkevičiūtė     21:15  21:15 [16']
     J.Gatelis, G.Jurkevičiūtė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    MD  
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas) (registracija baigta)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.