Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono Mėgėjų Lyga, Data: 2021-10-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-10-16 2021-10-16 2021-10-16 2021-10-16  
 1  Rokas Barkauskas    Dėl 1-8 vietos      
[93] 15:05   R.Barkauskas      
 16  Joris Ivanauskas    18:21  21:16  21:18 [38']      
  [105] 15:55    A.Kaminskas    
 9  Nojus Budrikas      21:16  21:11 [17']    
[94] 15:05    A.Kaminskas      
 8  Adas Kaminskas    21:19  12:21  21:17 [31']      
    [117] 16:20    T.Raila  
 5  Martynas Plauška        22:20  21:15 [20']  
[95] 15:05    T.Raila      
 12  Tautvydas Raila    21:9  21:12 [12']      
  [106] 15:55    T.Raila    
 13  Mindaugas Dagilis      21:19  22:20 [22']    
[96] 15:30    M.Dagilis      
 4  Jurgis Jatulis    21:11  21:19 [16']       1-a vieta
      [125] 16:45    T.Raila
 3  Ugnius Mikalauskas          21:12  21:15 [15']
[97] 15:30    U.Mikalauskas      
 14  Pijus Kovas    20:22  21:14  21:15 [33']      
  [107] 15:55    A.Jakutis    
 11  Karolis Bužinskis      21:10  21:19 [18']    
[98] 15:30    A.Jakutis      
 6  Aurimas Jakutis    21:19  19:21  21:13 [31']      
    [118] 16:20    R.Kondrotas  
 7  Rokas Kondrotas        23:21  21:12 [20']  
[99] 15:30    R.Kondrotas      
 10  Romutis Juodsnukis    21:18  21:14 [19']      
  [108] 15:55    R.Kondrotas    
 15  Robertas Januševičius      22:20  17:21  21:13 [28']    
[100] 15:30    R.Januševičius      
 2  Tomas Grigas    21:13  21:23  21:10 [48']    A.Kaminskas   3-a vieta
      [126] 16:45    A.Kaminskas
       A.Jakutis   13:21  22:20  21:13 [34']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Barkauskas    
    [119] 16:20   M.Dagilis  
     M.Dagilis   21:0   5-a vieta
      [127] 16:45    M.Dagilis
     U.Mikalauskas     21:10  21:15 [17']
    [120] 16:45    U.Mikalauskas  
     R.Januševičius   13:21  23:21  24:22 [32']  
         
         
       R.Barkauskas   7-a vieta
      [128] 17:10   R.Januševičius
       R.Januševičius   21:0
         
    Dėl 9-16 vietos      
   J.Ivanauskas      
  [109] 15:55    N.Budrikas    
   N.Budrikas   21:12  21:15 [14']    
    [121] 16:45    N.Budrikas  
   M.Plauška     21:16  14:21  21:8 [25']  
  [110] 15:55    J.Jatulis    
   J.Jatulis   21:13  26:24 [19']     9-a vieta
      [129] 17:10    N.Budrikas
   P.Kovas       21:14  21:12 [22']
  [111] 15:55    K.Bužinskis    
   K.Bužinskis   21:17  21:15 [19']    
    [122] 16:45   T.Grigas  
   R.Juodsnukis     21:0  
  [112] 16:20    T.Grigas    
   T.Grigas   21:9  22:20 [24']    
         
       J.Jatulis   11-a vieta
      [130]
       K.Bužinskis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     J.Ivanauskas    
    [123] 16:45   J.Ivanauskas  
     M.Plauška   21:0 [6']   13-a vieta
      [131] 17:10    P.Kovas
     P.Kovas     21:12  21:13 [15']
    [124] 16:45    P.Kovas  
     R.Juodsnukis   21:19  21:16 [24']  
         
         
       M.Plauška   15-a vieta
      [132] 17:10   R.Juodsnukis
       R.Juodsnukis   21:0
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 10:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian U17 International (atšaukta)
2021-10-29 10:00 2021-10-31 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 10:00 2021-10-23 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
NIDA International
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žurnalistų turnyras
2021-10-14 11:00 2021-10-14 15:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.