Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono Mėgėjų Lyga, Data: 2021-10-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Julius Masaitis 
 Laimis Fiodorovas 
16
21
21
16
21
8
 30'
21
10
24
22
 18'
103/77
26
2
1
2 Audrius Butkus 
 Darius Likas 
21
16
16
21
8
21
 30'
25
23
21
11
 18'
91/92
-1
1
2
3 Pijus Kovas 
 Joris Ivanauskas 
10
21
22
24
 18'
23
25
11
21
 18'
66/91
-25
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Simas Malakauskas 
 Tomas Grigas 
18
21
21
14
20
22
 36'
21
18
21
13
 19'
101/88
13
1
2
2 Martynas Puchovičius 
 Dainius Mazėtis 
21
18
14
21
22
20
 36'
21
12
21
17
 16'
99/88
11
2
1
3 Valerij Vasilčenko 
 Romutis Juodsnukis 
18
21
13
21
 19'
12
21
17
21
 16'
60/84
-24
0
3



2021-10-16  
   1-a vieta
 1    Julius Masaitis,  Laimis Fiodorovas  
[41] 12:35   J.Masaitis, L.Fiodorovas
 4    Martynas Puchovičius,  Dainius Mazėtis   23:21  11:21  22:20 [31']
   



2021-10-16  
   3-a vieta
 2    Simas Malakauskas,  Tomas Grigas  
[42] 12:35   S.Malakauskas, T.Grigas
 3    Audrius Butkus,  Darius Likas   21:19  17:21  21:17 [33']
   



2021-10-16  
   5-a vieta
 5    Pijus Kovas,  Joris Ivanauskas  
[43] 12:35   P.Kovas, J.Ivanauskas
 6    Valerij Vasilčenko,  Romutis Juodsnukis   21:16  21:18 [19']
   



2021-10-16  
   7-a vieta
 7      
[44] 12:35 
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 10:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian U17 International (atšaukta)
2021-10-29 10:00 2021-10-31 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 10:00 2021-10-23 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
NIDA International
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žurnalistų turnyras
2021-10-14 11:00 2021-10-14 15:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.