Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Sportiados-Volano badmintono turnyras, Data: 2021-09-04, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-09-04 2021-09-04 2021-09-04 2021-09-04  
 1  Laimonas Vaškevičius 
 Živilė Šeškevičienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė      
 16       ->      
  [75] 15:30   L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė    
 9  Linas Zavadskis 
 Ieva Vidzėnienė 
    21:16  21:16 [22']    
[61] 14:35   L.Zavadskis, I.Vidzėnienė      
 8  Aidas Urbonas 
 Rima Šidlauskienė 
  21:12  21:15 [23']      
    [87] 16:25   L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė  
 5  Vidas Martinkus 
 Rasa Džervė 
      21:19  21:8 [26']  
[62] 14:35   V.Martinkus, R.Džervė      
 12  Vaidas Sutkaitis 
 Neringa Martinavičiūtė 
  21:15  21:11 [29']      
  [76] 15:30   V.Martinkus, R.Džervė    
 13  Alfredas Fedenko 
 Justė Linkutė 
    17:21  21:17  21:12 [30']    
[63] 14:35   E.Čižinauskas, I.Vaicekauskienė      
 4  Evaldas Čižinauskas 
 Inga Vaicekauskienė 
  21:12  21:9 [20']       1-a vieta
      [97] 17:20   D.Razas, U.Sakalauskaitė
 3  Martynas Povilaitis 
 Kotryna Remeikaitė 
        18:21  21:15  21:14 [37']
[64] 14:35   D.Razas, U.Sakalauskaitė      
 14  Dovydas Razas 
 Ugnė Sakalauskaitė 
  21:12  21:19 [25']      
  [77] 16:00   D.Razas, U.Sakalauskaitė    
 11  Artūras Sirbikė 
 Asta Mažulienė 
    14:21  21:16  21:15 [38']    
[65] 15:05   G.Stasiulis, D.Dragūnaitė      
 6  Giedrius Stasiulis 
 Dominyka Dragūnaitė 
  21:15  21:17 [20']      
    [88] 16:25   D.Razas, U.Sakalauskaitė  
 7  Edvinas Jakubauskas 
 Ramunė Petrošienė 
      21:17  21:10 [30']  
[66] 15:05   J.Malinauskas, I.Bankauskienė      
 10  Jonas Malinauskas 
 Inga Bankauskienė 
  21:19  21:19 [27']      
  [78] 16:00   J.Malinauskas, I.Bankauskienė    
 15         16:21  21:18  21:12 [39']    
 M.Palubinskas, R.Milašauskaitė      
 2  Mantas Palubinskas 
 Roberta Milašauskaitė 
  ->    V.Martinkus, R.Džervė   3-a vieta
      [98] 17:20   J.Malinauskas, I.Bankauskienė
       J.Malinauskas, I.Bankauskienė   21:19  21:13 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Zavadskis, I.Vidzėnienė    
    [89] 16:55   L.Zavadskis, I.Vidzėnienė  
     E.Čižinauskas, I.Vaicekauskienė   21:15  21:17 [22']   5-a vieta
      [99] 17:20   G.Stasiulis, D.Dragūnaitė
     G.Stasiulis, D.Dragūnaitė     21:16  21:14 [23']
    [90] 16:55   G.Stasiulis, D.Dragūnaitė  
     M.Palubinskas, R.Milašauskaitė   21:16  16:21  21:15 [36']  
         
         
       E.Čižinauskas, I.Vaicekauskienė   7-a vieta
     
       M.Palubinskas, R.Milašauskaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Urbonas, R.Šidlauskienė    
   A.Urbonas, R.Šidlauskienė   ->    
    [91] 16:55   A.Urbonas, R.Šidlauskienė  
   V.Sutkaitis, N.Martinavičiūtė     21:17  24:22 [29']  
  [79] 16:00   V.Sutkaitis, N.Martinavičiūtė    
   A.Fedenko, J.Linkutė   21:13  21:19 [23']     9-a vieta
      [100] 17:20   M.Povilaitis, K.Remeikaitė
   M.Povilaitis, K.Remeikaitė       22:20  21:15 [26']
  [80] 16:00   M.Povilaitis, K.Remeikaitė    
   A.Sirbikė, A.Mažulienė   20:22  21:14  21:12 [32']    
    [92] 16:55   M.Povilaitis, K.Remeikaitė  
   E.Jakubauskas, R.Petrošienė     14:21  21:16  21:13 [36']  
   E.Jakubauskas, R.Petrošienė    
    ->    
         
       V.Sutkaitis, N.Martinavičiūtė   11-a vieta
     
       E.Jakubauskas, R.Petrošienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Fedenko, J.Linkutė  
     A.Fedenko, J.Linkutė   ->   13-a vieta
     
     A.Sirbikė, A.Mažulienė     ->
     A.Sirbikė, A.Mažulienė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    MD  
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas) (registracija baigta)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.