Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Prienų vasara 2021, Data: 2021-07-24, Vieta: Prienai, Prienai  
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   3     1       0 
   2           2.4 
 Suaug B 
   6     2       2 
   3     1       0.8 
   8     2       5.6 
 Suaug C 
   5     1       0.7 
   7           0.8 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   24 d.  11:00  Suaug B   MX    E.Bradūnas  K.Poškutė   21:8  21:17    J.Iqbal  E.Petrauskaitė   23'  
 2   24 d.  11:00  Suaug B   MX    M.Povilaitis  R.Šidlauskienė   17:21  21:10  21:12    A.Urbonas  L.Chomskytė   37'  
 3   24 d.  11:00  Suaug B   MX    L.Vaškevičius  A.Bačkaitienė   21:9  21:8    R.Vasilevskis  E.Kaminskaitė   23'  
 4   24 d.  11:00  Suaug B   MX    V.Stončius  Ž.Šeškevičienė   21:15  21:9    R.Paškevičius  J.Paškevičienė   25'  
 5   24 d.  11:30  Suaug B   MX    E.Bradūnas  K.Poškutė   21:17  25:23    A.Urbonas  L.Chomskytė   21'  
 6   24 d.  11:30  Suaug B   MX    M.Povilaitis  R.Šidlauskienė   21:15  21:7    J.Iqbal  E.Petrauskaitė   21'  
 7   24 d.  11:30  Suaug B   MX    L.Vaškevičius  A.Bačkaitienė   21:11  21:10    R.Paškevičius  J.Paškevičienė   34'  
 8   24 d.  11:30  Suaug B   MX    V.Stončius  Ž.Šeškevičienė   21:9  21:14    R.Vasilevskis  E.Kaminskaitė   34'  
 9   24 d.  12:00  Suaug B   MX    E.Bradūnas  K.Poškutė   14:21  21:10  17:21    M.Povilaitis  R.Šidlauskienė   33'  
 10   24 d.  12:00  Suaug B   MX    A.Urbonas  L.Chomskytė   21:17  21:16    J.Iqbal  E.Petrauskaitė   33'  
 11   24 d.  12:00  Suaug B   MX    L.Vaškevičius  A.Bačkaitienė   21:19  12:21  24:22    V.Stončius  Ž.Šeškevičienė   34'  
 12   24 d.  12:00  Suaug B   MX    R.Paškevičius  J.Paškevičienė   21:17  21:10    R.Vasilevskis  E.Kaminskaitė   34'  
 13   24 d.  12:30  Suaug B   MX    L.Vaškevičius  A.Bačkaitienė   11:21  21:23    M.Povilaitis  R.Šidlauskienė   26'  
 14   24 d.  12:30  Suaug B   MX    E.Bradūnas  K.Poškutė   23:21  21:15    V.Stončius  Ž.Šeškevičienė   22'  
 15   24 d.  12:30  Suaug B   MX    A.Urbonas  L.Chomskytė   21:11  21:16    R.Paškevičius  J.Paškevičienė   27'  
 16   24 d.  12:30  Suaug B   MX    J.Iqbal  E.Petrauskaitė   21:15  21:17    R.Vasilevskis  E.Kaminskaitė   26'  
 17   24 d.  13:00  Suaug B   VD    L.Fiodorovas  J.Masaitis   21:19  21:17    A.Urbonas  T.Staniulis   25'  
 18   24 d.  13:00  Suaug B   VD    G.Fridricas  V.Stončius   21:23  21:13  21:13    M.Brazauskas  T.Ivanauskas   42'  
 19   24 d.  13:00  Suaug C   VD    Č.Bankauskas  A.Leonavičius   29:27  22:20    K.Ikamas  P.Ikamas   34'  
 20   24 d.  13:00  Suaug C   VD    D.Širmenis  M.Pacevičius   21:12  21:13    M.Krisiukas  S.Pilinkus    
 21   24 d.  13:00  Suaug C   VD    P.Giedraitis  R.Vorsa   16:21  19:21    G.Petrauskas  Ž.Rėklaitis   25'  
 22   24 d.  13:00  Suaug B   MD    L.Chomskytė  R.Šidlauskienė   21:16  21:13    E.Kaminskaitė  K.Poškutė   23'  
 23   24 d.  13:30  Suaug B   VD    P.Jūras  M.Povilaitis   21:17  27:25    A.Urbonas  T.Staniulis   26'  
 24   24 d.  13:30  Suaug B   VD    G.Strumila  L.Vaškevičius   15:21  21:17  19:21    M.Brazauskas  T.Ivanauskas   43'  
 25   24 d.  13:30  Suaug C   VD    J.Iqbal  R.Vasilevskis   18:21  21:19  19:21    Č.Bankauskas  A.Leonavičius   36'  
 26   24 d.  13:30  Suaug C   VD    D.Širmenis  M.Pacevičius   16:21  15:21    G.Petrauskas  Ž.Rėklaitis   26'  
 27   24 d.  13:30  Suaug C   VD    M.Krisiukas  S.Pilinkus   15:21  14:21    P.Giedraitis  R.Vorsa    
 28   24 d.  13:30  Suaug B   MD    A.Bačkaitienė  Ž.Šeškevičienė   21:18  21:13    E.Kaminskaitė  K.Poškutė   19'  
 29   24 d.  14:00  Suaug B   VD    P.Jūras  M.Povilaitis   21:17  21:18    L.Fiodorovas  J.Masaitis   25'  
 30   24 d.  14:00  Suaug B   VD    G.Strumila  L.Vaškevičius   15:21  21:16  21:11    G.Fridricas  V.Stončius   32'  
 31   24 d.  14:00  Suaug C   VD    Č.Bankauskas  A.Leonavičius   21:8  16:21  18:21    G.Petrauskas  Ž.Rėklaitis   37'  
 32   24 d.  14:00  Suaug C   VD    J.Iqbal  R.Vasilevskis   21:7  21:16    D.Širmenis  M.Pacevičius   23'  
 33   24 d.  14:00  Suaug C   VD    K.Ikamas  P.Ikamas   13:21  21:19  21:18    P.Giedraitis  R.Vorsa   31'  
 34   24 d.  14:00  Suaug B   MD    A.Bačkaitienė  Ž.Šeškevičienė   21:10  21:11    L.Chomskytė  R.Šidlauskienė   18'  
 35   24 d.  14:00  Suaug   VD    A.Valatka  Ą.Barkauskas   18:21  21:12  22:24    E.Bradūnas  A.Kepežinskas   38'  
 36   24 d.  14:30  Suaug B   VD    P.Jūras  M.Povilaitis   18:21  19:21    G.Strumila  L.Vaškevičius   39'  
 37   24 d.  14:30  Suaug B   VD    L.Fiodorovas  J.Masaitis   21:19  18:21  13:21    G.Fridricas  V.Stončius   39'  
 38   24 d.  14:30  Suaug B   VD    A.Urbonas  T.Staniulis   21:19  21:19    M.Brazauskas  T.Ivanauskas   45'  
 40   24 d.  15:00  Suaug C   VV    G.Petrauskas   7:21  4:21    T.Ivanauskas   19'  
 41   24 d.  15:00  Suaug C   VV    P.Ikamas   14:21  17:21    J.Masaitis   22'  
 42   24 d.  15:00  Suaug   VV    Ą.Barkauskas   21:11  21:8    M.Brazauskas   20'  
 44   24 d.  15:30  Suaug C   VV    J.Iqbal   19:21  21:14  22:20    T.Ivanauskas   30'  
 45   24 d.  15:30  Suaug C   VV    G.Petrauskas   21:15  21:17    P.Ikamas   22'  
 46   24 d.  15:30  Suaug   VV    A.Valatka   21:5  17:21  21:9    M.Brazauskas    
 48   24 d.  16:00  Suaug C   VV    J.Iqbal   27:25  21:18    J.Masaitis   23'  
 49   24 d.  16:00  Suaug C   VV    P.Ikamas   11:21  16:21    T.Ivanauskas   32'  
 50   24 d.  16:00  Suaug   VV    A.Valatka   21:14  21:12    Ą.Barkauskas   64'  
 51   24 d.  16:30  Suaug C   VV    J.Iqbal   21:14  21:23  21:8    P.Ikamas   31'  
 52   24 d.  16:30  Suaug C   VV    G.Petrauskas   10:21  16:21    J.Masaitis   17'  
 53   24 d.  17:00  Suaug C   VV    J.Iqbal   22:20  21:14    G.Petrauskas   14'  
 54   24 d.  17:00  Suaug C   VV    J.Masaitis   21:18  11:21  21:19    T.Ivanauskas   31'  
51 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 
BWF World Junior Championships
2021-10-04 10:00 2021-10-14 14:00
Nenustatyta,
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Bastilija, Tauragė
CBC Junior
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-11 
VISAI VIENI 4 (D’Artanjanas planuoja būti)
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Badmintono centras, Vilnius
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-02 10:00 2021-10-02 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.