Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras, Data: 2021-09-25, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-09-25 2021-09-25 2021-09-25 2021-09-25  
 1  Aurimas Kamantauskas 
 Rūta Bubulienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kamantauskas, R.Bubulienė      
 16       ->      
  [14] 10:55   M.Brazauskas, S.Bartkienė    
 9  Marius Brazauskas 
 Sigita Bartkienė 
    21:23  21:16  21:11 [36']    
[1] 10:30   M.Brazauskas, S.Bartkienė      
 8  Mindaugas Loveikis 
 Klaudija Pleškytė 
  21:16  21:11 [21']      
    [27] 11:45   M.Brazauskas, S.Bartkienė  
 5  Tomas Petrauskas 
 Greta Šukutytė 
      19:21  21:10  21:15 [29']  
[2] 10:30   R.Banelis, J.Chomskytė      
 12  Raimondas Banelis 
 Jurga Chomskytė 
  21:12  21:13 [21']      
  [15] 10:55   R.Šimonis, D.Valantinaitė    
 13         21:12  21:15 [28']    
 R.Šimonis, D.Valantinaitė      
 4  Remigijus Šimonis 
 Diana Valantinaitė 
  ->       1-a vieta
      [42] 12:35   L.Bečalis, I.Vidzėnienė
 3  Ramūnas Mackevičius 
 Diana Darbutienė 
        21:19  21:12 [29']
 R.Mackevičius, D.Darbutienė      
 14       ->      
  [16] 10:55   R.Mackevičius, D.Darbutienė    
 11  Kęstutis Povilonis 
 Sigita Grigaravičienė 
    21:10  21:16 [25']    
[3] 10:30   K.Povilonis, S.Grigaravičienė      
 6  Paulius Žostautas 
 Rūta Žigienė 
  21:17  21:15 [34']      
    [28] 11:45   L.Bečalis, I.Vidzėnienė  
 7  Mindaugas Mažalskis 
 Aušrinė Baltrūnaitė 
      21:10  21:16 [23']  
[4] 10:30   A.Sirbikė, A.Žagelienė      
 10  Artūras Sirbikė 
 Asta Žagelienė 
  21:12  19:21  21:17 [34']      
  [17] 10:55   L.Bečalis, I.Vidzėnienė    
 15         21:17  21:8 [14']    
 L.Bečalis, I.Vidzėnienė      
 2  Laimonas Bečalis 
 Ieva Vidzėnienė 
  ->    R.Šimonis, D.Valantinaitė   3-a vieta
      [43] 12:35   R.Mackevičius, D.Darbutienė
       R.Mackevičius, D.Darbutienė   14:21  21:19  22:20 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Kamantauskas, R.Bubulienė    
    [29] 11:45   R.Banelis, J.Chomskytė  
     R.Banelis, J.Chomskytė   17:21  21:11  21:15 [37']   5-a vieta
      [44] 12:35   R.Banelis, J.Chomskytė
     K.Povilonis, S.Grigaravičienė     21:14  21:18 [24']
    [30] 11:45   K.Povilonis, S.Grigaravičienė  
     A.Sirbikė, A.Žagelienė   21:17  21:19 [23']  
         
         
       A.Kamantauskas, R.Bubulienė   7-a vieta
      [45] 12:35   A.Kamantauskas, R.Bubulienė
       A.Sirbikė, A.Žagelienė   21:18  18:21  21:15 [36']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Loveikis, K.Pleškytė    
   M.Loveikis, K.Pleškytė   ->    
    [31] 11:45   M.Loveikis, K.Pleškytė  
   T.Petrauskas, G.Šukutytė     21:11  21:16 [30']  
   T.Petrauskas, G.Šukutytė    
    ->     9-a vieta
      [46] 12:35   M.Loveikis, K.Pleškytė
        21:10  21:18 [25']
   P.Žostautas, R.Žigienė    
   P.Žostautas, R.Žigienė   ->    
    [32] 11:45   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė  
   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė     21:4  22:24  21:18 [35']  
   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė    
    ->    
         
       T.Petrauskas, G.Šukutytė   11-a vieta
      [47] 12:35   T.Petrauskas, G.Šukutytė
       P.Žostautas, R.Žigienė   21:16  23:21 [31']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    MD  
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas) (registracija baigta)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.