Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj), Data: 2021-09-11, Vieta: Bastilija, Tauragė  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetas
 U-19 C 
 18           6 
 21           6 
   9           3 
   9           3 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   11 d.  10:00  U-19 C   MV    T.Noreikaitė   21:8  21:7    V.Sutkaitytė   20'  
 2   11 d.  10:00  U-19 C   MV    K.Gembutaitė   4:21  2:21    R.Drinkutė   17'  
 3   11 d.  10:00  U-19 C   MV    A.Mažulytė   21:1  21:2    S.Juknaitė   17'  
 4   11 d.  10:00  U-19 C   MV    J.Kazlauskaitė   6:21  9:21    J.Vadeikytė   21'  
 5   11 d.  10:00  U-19 C   MV    S.Alijošiūtė   11:21  20:22    V.Viliušytė   27'  
 6   11 d.  10:00  U-19 C   VD    M.Lukonas  D.Januškauskis   18:21  4:21    R.Daugėla  J.Žukauskas   24'  
 7   11 d.  10:00  U-19 C   VD    G.Dapkus  M.Revinskas   21:13  21:5    J.Altaravičius  I.Jurkevičius   18'  
 8   11 d.  10:20  U-19 C   MV    V.Juodonytė   19:21  15:21    E.Žiaušytė   30'  
 9    d.    U-19 C   MV    U.Tiškutė   21:14  21:16    R.Drinkutė   18'  
 10   11 d.  10:20  U-19 C   MV    D.Tracevičiūtė   23:21  21:7    G.Gedminaitė   23'  
 11   11 d.  10:20  U-19 C   MV    I.Paškevičiūtė   21:13  21:14    U.Mackevičiūtė   24'  
 12   11 d.  10:20  U-19 C   MV    U.Gatelytė   21:4  21:2    T.Noreikaitė   21'  
 13   11 d.  10:20  U-19 C   MV    A.Mažulytė   21:8  19:21  23:21    E.Vilimaitė   31'  
 14   11 d.  10:45  U-19 C   MV    M.Levickaitė   21:4  21:4    J.Vadeikytė   18'  
 15   11 d.  10:45  U-19 C   MV    V.Viliušytė   2:21  2:21    M.Leonovič   16'  
 16   11 d.  10:45  U-19 C   MV    K.Gembutaitė   21:7  21:6    S.Juknaitė   18'  
 17   11 d.  10:45  U-19 C   VD    J.Altaravičius  P.Alijošius   15:21  12:21    D.Navagrudskas  K.Vilpišauskas   22'  
 18   11 d.  10:45  U-19 C   VD    J.Skirgaila  D.Tankevič   21:15  21:16    R.Daugėla  J.Žukauskas   28'  
 19   11 d.  10:45  U-19 C   VD    G.Dapkus  M.Revinskas   21:13  21:14    R.Krūminas  U.Lygnugaris   26'  
 20   11 d.  10:45  U-19 C   MV    U.Gatelytė   21:5  21:9    E.Žiaušytė   31'  
 21   11 d.  11:05  U-19 C   MV    U.Tiškutė   13:21  21:17  19:21    A.Mažulytė   31'  
 22   11 d.  11:05  U-19 C   MV    M.Levickaitė   21:11  21:11    D.Tracevičiūtė   22'  
 23   11 d.  11:05  U-19 C   MV    I.Paškevičiūtė   16:21  19:21    M.Leonovič   25'  
 24   11 d.  11:05  U-19 C   MV    T.Noreikaitė   8:21  8:21    V.Juodonytė   17'  
 25   11 d.  11:05  U-19 C   MV    R.Drinkutė   21:13  21:6    E.Vilimaitė   21'  
 26   11 d.  11:05  U-19 C   MV    J.Vadeikytė   13:21  11:21    G.Gedminaitė   25'  
 27   11 d.  11:30  U-19 C   MV    U.Mackevičiūtė   21:7  21:5    V.Viliušytė   20'  
 28   11 d.  11:30  U-19 C   MV    V.Sutkaitytė   9:21  11:21    K.Gembutaitė   23'  
 29   11 d.  11:30  U-19 C   MV    J.Kazlauskaitė   12:21  8:21    S.Alijošiūtė   23'  
 30   11 d.  11:30  U-19 C   VD    A.Krasauskas  D.Krūminas   10:21  19:21    D.Navagrudskas  K.Vilpišauskas   24'  
 31   11 d.  11:30  U-19 C   VD    J.Skirgaila  D.Tankevič   21:14  21:18    G.Dapkus  M.Revinskas   27'  
 32   11 d.  11:30  U-19 C   VD    R.Daugėla  J.Žukauskas   21:18  21:19    R.Krūminas  U.Lygnugaris   27'  
 33   11 d.  11:55  U-19 C   VD    M.Lukonas  D.Januškauskis   21:7  21:4    J.Altaravičius  I.Jurkevičius   21'  
 34   11 d.  11:55  U-19 C   MV    U.Gatelytė   21:14  21:3    A.Mažulytė   22'  
 35   11 d.  11:55  U-19 C   MV    M.Levickaitė   21:13  21:9    M.Leonovič   28'  
 36   11 d.  11:55  U-19 C   MV    E.Žiaušytė   5:21  9:21    U.Tiškutė   21'  
 37   11 d.  11:55  U-19 C   MV    D.Tracevičiūtė   8:21  18:21    I.Paškevičiūtė   20'  
 38   11 d.  11:55  U-19 C   MV    V.Juodonytė   21:18  21:19    R.Drinkutė   25'  
 39   11 d.  12:20  U-19 C   MV    G.Gedminaitė   17:21  6:21    U.Mackevičiūtė   23'  
 40   11 d.  12:20  U-19 C   MV    T.Noreikaitė   3:21  5:21    E.Vilimaitė   20'  
 41   11 d.  12:20  U-19 C   MV    J.Vadeikytė   21:13  18:21  21:10    V.Viliušytė   32'  
 42   11 d.  12:20  U-19 C   MV    K.Gembutaitė   21:13  21:14    S.Alijošiūtė   28'  
 43   11 d.  12:20  U-19 C   MV    V.Sutkaitytė   21:11  21:13    J.Kazlauskaitė   29'  
 44   11 d.  12:20  U-19 C   VD    D.Navagrudskas  K.Vilpišauskas   13:21  19:21    J.Skirgaila  D.Tankevič   25'  
 45   11 d.  12:45  U-19 C   VD    A.Krasauskas  D.Krūminas   21:14  21:7    G.Dapkus  M.Revinskas   25'  
 46   11 d.  12:45  U-19 C   VD    J.Altaravičius  P.Alijošius   21:19  17:21  16:21    R.Daugėla  J.Žukauskas   34'  
 47   11 d.  12:45  U-19 C   MV    U.Gatelytė   21:13  21:9    M.Levickaitė   24'  
 48   11 d.  12:45  U-19 C   MV    A.Mažulytė   19:21  21:15  10:21    M.Leonovič   29'  
 49   11 d.  12:45  U-19 C   MV    U.Tiškutė   21:10  21:14    I.Paškevičiūtė   23'  
 50   11 d.  12:45  U-19 C   MV    E.Žiaušytė   21:17  20:22  21:14    D.Tracevičiūtė   38'  
 51   11 d.  13:10  U-19 C   MV    V.Juodonytė   21:18  21:10    U.Mackevičiūtė   27'  
 52   11 d.  13:10  U-19 C   MV    R.Drinkutė   22:20  21:10    G.Gedminaitė   26'  
 53   11 d.  13:10  U-19 C   MV    E.Vilimaitė   21:6  21:12    J.Vadeikytė   23'  
 54   11 d.  13:10  U-19 C   MV    T.Noreikaitė   15:21  21:15  22:20    V.Viliušytė   36'  
 55   11 d.  13:10  U-19 C   VV    I.Jurkevičius   3:21  5:21    G.Dapkus   17'  
 56   11 d.  13:10  U-19 C   VV    J.Altaravičius   6:21  12:21    D.Januškauskis   21'  
 57   11 d.  13:30  U-19 C   MD    S.Juknaitė  J.Kazlauskaitė   4:21  1:21    V.Juodonytė  V.Viliušytė   18'  
 58   11 d.  13:30  U-19 C   MD    T.Noreikaitė  J.Vadeikytė   21:10  21:11    K.Gembutaitė  V.Sutkaitytė   22'  
 59   11 d.  13:30  U-19 C   VV    D.Tankevič   21:10  21:16    G.Dapkus   23'  
 60   11 d.  13:30  U-19 C   VV    J.Altaravičius   2:21  18:21    D.Krūminas   22'  
 61   11 d.  13:30  U-19 C   VV    M.Lukonas   21:17  21:14    D.Navagrudskas   22'  
 62   11 d.  13:30  U-19 C   VV    P.Alijošius   11:21  8:21    J.Skirgaila   19'  
 63   11 d.  13:55  U-19 C   VV    K.Vilpišauskas   21:8  21:15    A.Krasauskas   22'  
 64   11 d.  13:55  U-19 C   VV    J.Žukauskas   21:12  18:21  21:6    U.Lygnugaris   31'  
 65   11 d.  13:55  U-19 C   VV    M.Revinskas   21:11  21:15    R.Daugėla   20'  
 66   11 d.  13:55  U-19 C   VV    D.Januškauskis   10:21  18:21    R.Krūminas   24'  
 67   11 d.  13:55  U-19 C   MD    R.Drinkutė  D.Tracevičiūtė   21:17  21:14    G.Gedminaitė  M.Levickaitė   26'  
 68   11 d.  13:55  U-19 C   MD    A.Mažulytė  U.Tiškutė   21:13  21:8    V.Juodonytė  V.Viliušytė   23'  
 69   11 d.  14:15  U-19 C   MD    T.Noreikaitė  J.Vadeikytė   3:21  8:21    U.Mackevičiūtė  E.Žiaušytė   21'  
 70   11 d.  14:15  U-19 C   MD    S.Juknaitė  J.Kazlauskaitė   15:21  12:21    K.Gembutaitė  V.Sutkaitytė   26'  
 71   11 d.  14:15  U-19 C   VV    D.Tankevič   18:21  19:21    D.Krūminas   27'  
 72   11 d.  14:15  U-19 C   VV    M.Lukonas   22:20  15:21  8:21    J.Skirgaila   38'  
 73   11 d.  14:15  U-19 C   VV    K.Vilpišauskas   19:21  17:21    J.Žukauskas   26'  
 74   11 d.  14:15  U-19 C   VV    M.Revinskas   21:17  21:17    R.Krūminas   26'  
 75   11 d.  14:40  U-19 C   VV    G.Dapkus   22:24  21:10  19:21    J.Altaravičius   40'  
 76   11 d.  14:40  U-19 C   VV    D.Navagrudskas   21:14  21:10    P.Alijošius   21'  
 77   11 d.  14:40  U-19 C   VV    A.Krasauskas   21:14  21:12    U.Lygnugaris   23'  
 78   11 d.  14:40  U-19 C   VV    R.Daugėla   21:14  21:15    D.Januškauskis   23'  
 79   11 d.  14:40  U-19 C   VV    I.Jurkevičius   6:21  11:21    J.Altaravičius   19'  
 80   11 d.  14:40  U-19 C   MD    U.Gatelytė  I.Paškevičiūtė   21:15  21:12    R.Drinkutė  D.Tracevičiūtė   26'  
 81   11 d.  15:05  U-19 C   MD    A.Mažulytė  U.Tiškutė   21:16  19:21  18:21    U.Mackevičiūtė  E.Žiaušytė   37'  
 82   11 d.  15:05  U-19 C   MD    V.Juodonytė  V.Viliušytė   21:9  21:9    T.Noreikaitė  J.Vadeikytė   24'  
 83   11 d.  15:05  U-19 C   VV    D.Krūminas   18:21  21:19  12:21    J.Skirgaila   41'  
 84   11 d.  15:05  U-19 C   VV    J.Žukauskas   21:13  21:15    M.Revinskas   24'  
 85   11 d.  15:05  U-19 C   VV    D.Tankevič   16:21  21:16  21:19    M.Lukonas   42'  
 86   11 d.  15:05  U-19 C   VV    K.Vilpišauskas   21:15  21:10    R.Krūminas   28'  
 87   11 d.  15:30  U-19 C   VV    J.Altaravičius   22:20  4:21  9:21    D.Navagrudskas   33'  
 88   11 d.  15:30  U-19 C   VV    A.Krasauskas   21:13  21:9    R.Daugėla   22'  
 89   11 d.  15:30  U-19 C   VV    G.Dapkus   21:13  21:3    P.Alijošius   21'  
 90   11 d.  15:30  U-19 C   VV    U.Lygnugaris   19:21  21:16  21:19    D.Januškauskis   31'  
 91   11 d.  15:30  U-19 C   MD    U.Gatelytė  I.Paškevičiūtė   21:16  14:21  21:18    U.Mackevičiūtė  E.Žiaušytė   44'  
 92   11 d.  15:30  U-19 C   MD    R.Drinkutė  D.Tracevičiūtė   8:21  17:21    A.Mažulytė  U.Tiškutė   21'  
 93   11 d.  15:55  U-19 C   MD    G.Gedminaitė  M.Levickaitė   21:10  21:8    V.Juodonytė  V.Viliušytė   23'  
 94   11 d.  15:55  U-19 C   VV    J.Skirgaila   12:21  19:21    J.Žukauskas   25'  
 95   11 d.  15:55  U-19 C   VV    D.Krūminas   17:21  13:21    M.Revinskas   26'  
 96   11 d.  15:55  U-19 C   VV    D.Tankevič   8:21  12:21    K.Vilpišauskas   23'  
 97   11 d.  15:55  U-19 C   VV    M.Lukonas   12:21  24:22  21:16    R.Krūminas   37'  
 98   11 d.  15:55  U-19 C   VV    D.Navagrudskas   21:19  21:17    A.Krasauskas   18'  
 99   11 d.  16:20  U-19 C   VV    J.Altaravičius   21:16  21:14    R.Daugėla   29'  
 100   11 d.  16:20  U-19 C   VV    G.Dapkus   21:17  21:14    U.Lygnugaris   28'  
 101   11 d.  16:20  U-19 C   VV    P.Alijošius   20:22  21:12  21:18    D.Januškauskis   35'  
101 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
Arūno Grigaliūno atminimo turnyras
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Badmintono centras, Vilnius
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-11 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-15 
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 13:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 09:00 2021-10-23 23:55
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.