Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos Banko Entuziastų turnyras, Data: 2021-10-16, Vieta: Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-10-16 2021-10-16 2021-10-16  
 1  Paulius Jūras ,  Kristijonas Jucys   Dėl 1-4 vietų    
[19] 11:40   P.Jūras, K.Jucys    
 8  Mindaugas Dobilas ,  Robertas Giedraitis    22:20  21:17 [18']    
  [36] 13:20   R.Lavrukaitis, E.Goss  
 5  Česlovas Bankauskas ,   Javed Iqbal      21:18  21:12 [26']  
[20] 11:40   R.Lavrukaitis, E.Goss    
 4  Rimas Lavrukaitis ,  Eduard Goss    23:21  21:14 [24']    1-a vieta
    [55] 15:25   A.Rimkus, A.Vilčinskas
 3  Haroldas Nevidauskas ,  Saulius Eibukas        21:12  16:21  21:12 [37']
[21] 12:05   H.Nevidauskas, S.Eibukas    
 6  Ignas Lukoševičius ,  Vilimas Šimkus    21:17  21:19 [25']    
  [37] 13:45   A.Rimkus, A.Vilčinskas  
 7  Egidijus Peleckis ,  Rytis Vasiliauskas      21:17  21:13 [26']  
[22] 12:05   A.Rimkus, A.Vilčinskas    
 2  Albertas Rimkus ,  Audrius Vilčinskas    16:21  21:8  21:14 [32']    
     
     P.Jūras, K.Jucys  3-a vieta
  [56] 15:50   H.Nevidauskas, S.Eibukas
   H.Nevidauskas, S.Eibukas   19:21  22:20  21:19 [39']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   M.Dobilas, R.Giedraitis    
  [38] 13:45   M.Dobilas, R.Giedraitis  
   Č.Bankauskas, J.Iqbal   21:19  19:21  21:10 [28']  5-a vieta
    [57] 15:50   M.Dobilas, R.Giedraitis
   I.Lukoševičius, V.Šimkus     15:21  21:18  21:15 [29']
  [39] 13:45   E.Peleckis, R.Vasiliauskas  
   E.Peleckis, R.Vasiliauskas   21:14  21:15 [101']  
       
       
     Č.Bankauskas, J.Iqbal  7-a vieta
    [58] 15:50   Č.Bankauskas, J.Iqbal
     I.Lukoševičius, V.Šimkus   21:16  21:14 [23']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 10:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian U17 International (atšaukta)
2021-10-29 10:00 2021-10-31 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 10:00 2021-10-23 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
NIDA International
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žurnalistų turnyras
2021-10-14 11:00 2021-10-14 15:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.