Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos Banko Entuziastų turnyras, Data: 2021-10-16, Vieta: Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Regina Narijauskaitė 
 Živilė Šeškevičienė 
21
11
21
7
 20'
21
19
21
14
 24'
84/51
33
2
1
2 Kotryna Vasiliauskė 
 Asta Mastavičiūtė 
11
21
7
21
 20'
7
21
11
21
 24'
36/84
-48
0
3
3 Beata Rakštytė 
 Jurgita Vaškelytė 
19
21
14
21
 24'
21
7
21
11
 24'
75/60
15
1
2
4[]     
0/0
0
0

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Irena Peleckienė 
 Diana Valantinaitė 
21
14
21
11
 18'
18
21
19
21
 16'
21
19
19
21
21
13
 36'
140/120
20
2
1
2 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
 Greta Gečaitė 
14
21
11
21
 18'
16
21
21
17
21
13
 24'
13
21
18
21
 16'
114/135
-21
1
3
3 Natalija Poškienė 
 Rasa Lazauskaitė 
21
18
21
19
 16'
21
16
17
21
13
21
 24'
9
21
17
21
 18'
119/137
-18
1
4
4 Laura Aleknavičiūtė 
 Žydrė Savickienė 
19
21
21
19
13
21
 36'
21
13
21
18
 16'
21
9
21
17
 18'
137/118
19
2
2



2021-10-16  
   1-a vieta
 1    Regina Narijauskaitė,  Živilė Šeškevičienė  
[42] 14:10   R.Narijauskaitė, Ž.Šeškevičienė
 2    Irena Peleckienė,  Diana Valantinaitė   21:15  21:3 [6']
   



2021-10-16  
   3-a vieta
 5    Beata Rakštytė,  Jurgita Vaškelytė  
[43] 14:10   B.Rakštytė, J.Vaškelytė
 8    Laura Aleknavičiūtė,  Žydrė Savickienė   21:16  21:10
   



2021-10-16  
   5-a vieta
 3    Kotryna Vasiliauskė,  Asta Mastavičiūtė  
[44] 14:35   K.Vasiliauskė, A.Mastavičiūtė
 4    Rosita Šutaitė-Giedraitienė,  Greta Gečaitė   21:15  21:15 [11']
   



 
   7-a vieta
 6    Natalija Poškienė,  Rasa Lazauskaitė  
 N.Poškienė, R.Lazauskaitė
 9       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B 
     Suaug D    MD  
     U-13 
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV  
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.