Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos Banko Entuziastų turnyras, Data: 2021-10-16, Vieta: Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Regina Narijauskaitė 
 Živilė Šeškevičienė 
21
11
21
7
 20'
21
19
21
14
 24'
84/51
33
2
1
2 Kotryna Vasiliauskė 
 Asta Mastavičiūtė 
11
21
7
21
 20'
7
21
11
21
 24'
36/84
-48
0
3
3 Beata Rakštytė 
 Jurgita Vaškelytė 
19
21
14
21
 24'
21
7
21
11
 24'
75/60
15
1
2
4    
0/0
0
0

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Irena Peleckienė 
 Diana Valantinaitė 
21
14
21
11
 18'
18
21
19
21
 16'
21
19
19
21
21
13
 36'
140/120
20
2
1
2 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
 Greta Gečaitė 
14
21
11
21
 18'
16
21
21
17
21
13
 24'
13
21
18
21
 16'
114/135
-21
1
3
3 Natalija Poškienė 
 Rasa Lazauskaitė 
21
18
21
19
 16'
21
16
17
21
13
21
 24'
9
21
17
21
 18'
119/137
-18
1
4
4 Laura Aleknavičiūtė 
 Žydrė Savickienė 
19
21
21
19
13
21
 36'
21
13
21
18
 16'
21
9
21
17
 18'
137/118
19
2
2



2021-10-16  
   1-a vieta
 1    Regina Narijauskaitė,  Živilė Šeškevičienė  
[42] 14:10   R.Narijauskaitė, Ž.Šeškevičienė
 2    Irena Peleckienė,  Diana Valantinaitė   21:15  21:3 [6']
   



2021-10-16  
   3-a vieta
 5    Beata Rakštytė,  Jurgita Vaškelytė  
[43] 14:10   B.Rakštytė, J.Vaškelytė
 8    Laura Aleknavičiūtė,  Žydrė Savickienė   21:16  21:10
   



2021-10-16  
   5-a vieta
 3    Kotryna Vasiliauskė,  Asta Mastavičiūtė  
[44] 14:35   K.Vasiliauskė, A.Mastavičiūtė
 4    Rosita Šutaitė-Giedraitienė,  Greta Gečaitė   21:15  21:15 [11']
   



 
   7-a vieta
 6    Natalija Poškienė,  Rasa Lazauskaitė  
 N.Poškienė, R.Lazauskaitė
 9       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 10:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian U17 International (atšaukta)
2021-10-29 10:00 2021-10-31 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 10:00 2021-10-23 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
NIDA International
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žurnalistų turnyras
2021-10-14 11:00 2021-10-14 15:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.