Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos Banko Entuziastų turnyras, Data: 2021-10-16, Vieta: Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda  
Grupė- Suaug E, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-10-16 2021-10-16 2021-10-16 2021-10-16  
 1  Artūras Liutkus 
 Natalija Poškienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Liutkus, N.Poškienė      
 16       ->      
  [71] 17:55   A.Liutkus, N.Poškienė    
 9  Remigijus Peleckis 
 Asta Rėčkuvienė 
    21:18  8:21  22:20 [31']    
[59] 16:15   I.Viliūnas, G.Gečaitė      
 8  Irmantas Viliūnas 
 Greta Gečaitė 
  21:18  19:21  21:12 [32']      
    [85] 19:10   A.Liutkus, N.Poškienė  
 5  Vilius Klimantavičius 
 Žydrė Savickienė 
      21:13  21:19 [20']  
[60] 16:15   V.Klimantavičius, Ž.Savickienė      
 12  Rolandas Mazurkevičius 
 Kristina Bagdonienė 
  21:19  21:15 [25']      
  [72] 17:55   V.Klimantavičius, Ž.Savickienė    
 13         18:21  22:20  21:15 [15']    
 G.Vilčinskas, L.Aleknavičiūtė      
 4  Gražvydas Vilčinskas 
 Laura Aleknavičiūtė 
  ->       1-a vieta
      [99] 20:50   R.Povilaitis, K.Bagdonaitė
 3  Aurelijus Šadauskas 
 Jurgita Šadauskienė 
        17:21  21:12  23:21 [25']
 A.Šadauskas, J.Šadauskienė      
 14       ->      
  [73] 17:55   A.Šadauskas, J.Šadauskienė    
 11  Žydrūnas Steponavičius 
 Inga Dagilienė 
    19:21  21:17  21:18 [19']    
[61] 16:40   T.Gimževskis, R.Gimževskienė      
 6  Tadas Gimževskis 
 Renata Gimževskienė 
  21:12  21:15 [25']      
    [86] 19:10   R.Povilaitis, K.Bagdonaitė  
 7  Tomas Kiveris 
 Vakarė Bagdonaitė 
      21:7  21:19 [19']  
[62] 16:40   R.Povilaitis, K.Bagdonaitė      
 10  Raimondas Povilaitis 
 Karolina Bagdonaitė 
  15:21  21:18  22:20 [33']      
  [74] 17:55   R.Povilaitis, K.Bagdonaitė    
 15         21:14  21:13 [9']    
 G.Bacevičius, I.Bacevičienė      
 2  Gintaras Bacevičius 
 Inesa Bacevičienė 
  ->    V.Klimantavičius, Ž.Savickienė   3-a vieta
      [100] 20:50   V.Klimantavičius, Ž.Savickienė
       A.Šadauskas, J.Šadauskienė   21:15  20:22  21:14 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Viliūnas, G.Gečaitė    
    [87] 19:35   I.Viliūnas, G.Gečaitė  
     G.Vilčinskas, L.Aleknavičiūtė   12:21  21:10  21:18 [31']   5-a vieta
      [101] 21:15   I.Viliūnas, G.Gečaitė
     T.Gimževskis, R.Gimževskienė     21:9  13:21  21:18 [26']
    [88] 19:35   T.Gimževskis, R.Gimževskienė  
     G.Bacevičius, I.Bacevičienė   21:15  16:21  21:18 [34']  
         
         
       G.Vilčinskas, L.Aleknavičiūtė   7-a vieta
      [102] 21:15   G.Vilčinskas, L.Aleknavičiūtė
       G.Bacevičius, I.Bacevičienė   21:16  21:11 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Peleckis, A.Rėčkuvienė    
   R.Peleckis, A.Rėčkuvienė   ->    
    [75] 18:20   R.Mazurkevičius, K.Bagdonienė  
   R.Mazurkevičius, K.Bagdonienė     21:15  21:12 [11']  
   R.Mazurkevičius, K.Bagdonienė    
    ->     9-a vieta
      [89] 19:35   R.Mazurkevičius, K.Bagdonienė
        15:21  21:18  21:17 [22']
   Ž.Steponavičius, I.Dagilienė    
   Ž.Steponavičius, I.Dagilienė   ->    
    [76] 18:20   T.Kiveris, V.Bagdonaitė  
   T.Kiveris, V.Bagdonaitė     18:21  22:20  21:17 [80']  
   T.Kiveris, V.Bagdonaitė    
    ->    
         
       R.Peleckis, A.Rėčkuvienė   11-a vieta
      [90] 19:35   R.Peleckis, A.Rėčkuvienė
       Ž.Steponavičius, I.Dagilienė   28:26  19:21  21:17 [73']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 10:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian U17 International (atšaukta)
2021-10-29 10:00 2021-10-31 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 10:00 2021-10-23 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
NIDA International
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žurnalistų turnyras
2021-10-14 11:00 2021-10-14 15:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.