Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (1 etapas), Data: 2021-10-23, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Ramunė Petrošienė 
 Judita Vadeikienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Petrošienė, J.Vadeikienė      
 16       ->      
  [8]  R.Petrošienė, J.Vadeikienė    
 9  Diana Valantinaitė 
 Gitana Krūminienė 
    19:21  21:9  21:8    
[1]  D.Valantinaitė, G.Krūminienė      
 8  Renata Staupelienė 
 Jūratė Paškevičienė 
  18:21  21:10  21:13      
    [15]  R.Petrošienė, J.Vadeikienė  
 5  Regina Narijauskaitė 
 Dalia Sunklodė 
      21:11  21:13 [24']  
[2]  R.Narijauskaitė, D.Sunklodė      
 12  Lorena Valantiejienė 
 Živilė Simonaitytė 
  21:15  24:22      
  [9]  E.Grigeliūnienė, B.Baranauskaitė    
 13         18:21  22:20  21:9    
 E.Grigeliūnienė, B.Baranauskaitė      
 4  Ernesta Grigeliūnienė 
 Birutė Baranauskaitė 
  ->       1-a vieta
      [26]  S.Čečkauskienė, D.Dragūnaitė
 3  Diana Darbutienė 
 Gintarė Gečė 
        21:15  15:21  21:12 [31']
 D.Darbutienė, G.Gečė      
 14       ->      
  [10]  S.Čečkauskienė, D.Dragūnaitė    
 11  Rasa Džervė 
 Evelina Šiušytė 
    21:14  21:13    
[3]  S.Čečkauskienė, D.Dragūnaitė      
 6  Sandra Čečkauskienė 
 Dominyka Dragūnaitė 
  23:21  21:14      
    [16]  S.Čečkauskienė, D.Dragūnaitė  
 7  Inga Bankauskienė 
 Rūta Bubulienė 
      21:6  21:14 [24']  
[4]  I.Bankauskienė, R.Bubulienė      
 10  Inga Vaicekauskienė 
 Svetlana Čalkina 
  22:20  21:13      
  [11]  L.Chomskytė, S.Zinkevičienė    
 15         21:18  21:14    
 L.Chomskytė, S.Zinkevičienė      
 2  Laima Chomskytė 
 Sonata Zinkevičienė 
  ->    E.Grigeliūnienė, B.Baranauskaitė   3-a vieta
      [27]  L.Chomskytė, S.Zinkevičienė
       L.Chomskytė, S.Zinkevičienė   20:22  21:19  21:9 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Valantinaitė, G.Krūminienė    
    [17]  D.Valantinaitė, G.Krūminienė  
     R.Narijauskaitė, D.Sunklodė   10:21  21:17  21:17 [34']   5-a vieta
      [28]  D.Darbutienė, G.Gečė
     D.Darbutienė, G.Gečė     21:16  21:15 [20']
    [18]  D.Darbutienė, G.Gečė  
     I.Bankauskienė, R.Bubulienė   18:21  21:13  21:10 [31']  
         
         
       R.Narijauskaitė, D.Sunklodė   7-a vieta
      [29]  I.Bankauskienė, R.Bubulienė
       I.Bankauskienė, R.Bubulienė   21:10  21:16 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Staupelienė, J.Paškevičienė    
   R.Staupelienė, J.Paškevičienė   ->    
    [19]  L.Valantiejienė, Ž.Simonaitytė  
   L.Valantiejienė, Ž.Simonaitytė     21:13  24:22  
   L.Valantiejienė, Ž.Simonaitytė    
    ->     9-a vieta
      [24]  R.Džervė, E.Šiušytė
        23:21  21:11 [23']
   R.Džervė, E.Šiušytė    
   R.Džervė, E.Šiušytė   ->    
    [20]  R.Džervė, E.Šiušytė  
   I.Vaicekauskienė, S.Čalkina     21:8  21:11  
   I.Vaicekauskienė, S.Čalkina    
    ->    
         
       R.Staupelienė, J.Paškevičienė   11-a vieta
      [25]  I.Vaicekauskienė, S.Čalkina
       I.Vaicekauskienė, S.Čalkina   21:11  21:14 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    MD  
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas) (registracija baigta)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.