Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (1 etapas), Data: 2021-10-23, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Mišrus dvejetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Evaldas Bradūnas 
 Sandra Čečkauskienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 E.Bradūnas, S.Čečkauskienė        
 32       ->        
  [44]  E.Bradūnas, S.Čečkauskienė      
 17  Vilimas Šimkus 
 Svetlana Čalkina 
    21:7  21:14 [23']      
[30]  R.Grytė, I.Bankauskienė        
 16  Rokas Grytė 
 Inga Bankauskienė 
  21:15  21:18 [25']        
    [62]  E.Bradūnas, S.Čečkauskienė    
 9  Aidas Urbonas 
 Laima Chomskytė 
      21:9  21:11 [25']    
[31]  A.Urbonas, L.Chomskytė        
 24  Andrius Mockus 
 Dominyka Dragūnaitė 
  21:19  18:21  21:17 [38']        
  [45]  A.Urbonas, L.Chomskytė      
 25         21:12  21:9 [24']      
 K.Krūminas, R.Džervė        
 8  Kęstutis Krūminas 
 Rasa Džervė 
  ->        
      [78]  E.Bradūnas, S.Čečkauskienė  
 5  Saulius Eibukas 
 Judita Vadeikienė 
        21:17  21:17 [23']  
 S.Eibukas, J.Vadeikienė        
 28       ->        
  [46]  S.Eibukas, J.Vadeikienė      
 21  Darius Likas 
 Živilė Simonaitytė 
    21:14  21:13 [21']      
[32]  D.Likas, Ž.Simonaitytė        
 12  Ramūnas Ražanauskas 
 Gitana Krūminienė 
  21:18  19:21  21:12 [33']        
    [63]  G.Stasiulis, R.Bubulienė    
 13  Artūras Sirbikė 
 Birutė Baranauskaitė 
      14:21  22:20  22:20 [35']    
[33]  A.Sirbikė, B.Baranauskaitė        
 20  Edmundas Petrošius 
 Regina Narijauskaitė 
  21:13  21:11 [20']        
  [47]  G.Stasiulis, R.Bubulienė      
 29         21:9  21:15 [15']      
 G.Stasiulis, R.Bubulienė        
 4  Giedrius Stasiulis 
 Rūta Bubulienė 
  ->         1-a vieta
        [89]  E.Bradūnas, S.Čečkauskienė
 3  Pranciškus Gečas 
 Ramunė Petrošienė 
          21:16  21:17 [23']
 P.Gečas, R.Petrošienė        
 30       ->        
  [48]  P.Gečas, R.Petrošienė      
 19  Nedas Šimkus 
 Diana Valantinaitė 
    21:12  21:19 [19']      
[34]  N.Šimkus, D.Valantinaitė        
 14  Egidijus Peleckis 
 Inga Vaicekauskienė 
  21:7  21:17 [22']        
    [64]  P.Gečas, R.Petrošienė    
 11  Valentinas Bagdanavičius 
 Diana Darbutienė 
      19:21  21:16  21:15 [37']    
[35]  V.Bagdanavičius, D.Darbutienė        
 22  Vidmantas Jonikas 
 Jūratė Paškevičienė 
  21:11  21:16 [21']        
  [49]  V.Bagdanavičius, D.Darbutienė      
 27         21:18  21:18 [23']      
 S.Kubiliūnas, G.Gečė        
 6  Stasys Kubiliūnas 
 Gintarė Gečė 
  ->        
      [79]  P.Gečas, R.Petrošienė  
 7  Arūnas Morkūnas 
 Lorena Valantiejienė 
        21:14  19:21  21:17 [33']  
 A.Morkūnas, L.Valantiejienė        
 26       ->        
  [50]  T.Staniulis, E.Šiušytė      
 23  Tadas Staniulis 
 Evelina Šiušytė 
    21:17  21:16 [22']      
[36]  T.Staniulis, E.Šiušytė        
 10  Mantas Zinkevičius 
 Dalia Sunklodė 
  21:13  21:16 [21']        
    [65]  T.Tiškus, S.Zinkevičienė    
 15  Mindaugas Juodvalkis 
 Ernesta Grigeliūnienė 
      21:15  21:12 [23']    
[37]  M.Juodvalkis, E.Grigeliūnienė        
 18  Giedrius Strumila 
 Renata Staupelienė 
  21:10  17:21  21:16 [29']      G.Stasiulis, R.Bubulienė   3-a vieta
  [51]  T.Tiškus, S.Zinkevičienė   [90]  T.Tiškus, S.Zinkevičienė
 31         21:12  21:9 [20']    T.Tiškus, S.Zinkevičienė   16:21  21:9  21:16 [32']
 T.Tiškus, S.Zinkevičienė        
 2  Tomas Tiškus 
 Sonata Zinkevičienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Urbonas, L.Chomskytė    
      [80]  A.Urbonas, L.Chomskytė  
       S.Eibukas, J.Vadeikienė   21:18  21:15 [24']   5-a vieta
        [91]  T.Staniulis, E.Šiušytė
       V.Bagdanavičius, D.Darbutienė     21:18  21:18 [23']
      [81]  T.Staniulis, E.Šiušytė  
       T.Staniulis, E.Šiušytė   21:16  22:20 [25']  
           
           
         S.Eibukas, J.Vadeikienė   7-a vieta
       
         V.Bagdanavičius, D.Darbutienė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     R.Grytė, I.Bankauskienė      
    [66]  K.Krūminas, R.Džervė    
     K.Krūminas, R.Džervė   21:17  21:18 [21']    
      [82]  A.Sirbikė, B.Baranauskaitė  
     D.Likas, Ž.Simonaitytė     21:12  21:19 [25']  
    [67]  A.Sirbikė, B.Baranauskaitė    
     A.Sirbikė, B.Baranauskaitė   21:12  21:12 [22']     9-a vieta
        [92]  A.Morkūnas, L.Valantiejienė
     N.Šimkus, D.Valantinaitė       21:16  21:17 [26']
    [68]  N.Šimkus, D.Valantinaitė    
     S.Kubiliūnas, G.Gečė   21:17  21:19 [22']    
      [83]  A.Morkūnas, L.Valantiejienė  
     A.Morkūnas, L.Valantiejienė     21:15  21:18 [23']  
    [69]  A.Morkūnas, L.Valantiejienė    
     M.Juodvalkis, E.Grigeliūnienė   21:13  21:16 [22']    
           
         K.Krūminas, R.Džervė   11-a vieta
       
         N.Šimkus, D.Valantinaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       R.Grytė, I.Bankauskienė    
       
       D.Likas, Ž.Simonaitytė   ->   13-a vieta
       
       S.Kubiliūnas, G.Gečė     ->
       
       M.Juodvalkis, E.Grigeliūnienė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   V.Šimkus, S.Čalkina      
   V.Šimkus, S.Čalkina   ->      
    [52]  A.Mockus, D.Dragūnaitė    
   A.Mockus, D.Dragūnaitė     21:15  21:8 [18']    
   A.Mockus, D.Dragūnaitė      
    ->      
      [70]  A.Mockus, D.Dragūnaitė  
        21:9  21:14 [16']  
   R.Ražanauskas, G.Krūminienė      
   R.Ražanauskas, G.Krūminienė   ->      
    [53]  E.Petrošius, R.Narijauskaitė    
   E.Petrošius, R.Narijauskaitė     21:18  16:21  21:18 [33']    
   E.Petrošius, R.Narijauskaitė      
    ->       17-a vieta
        [84]  A.Mockus, D.Dragūnaitė
          21:11  21:14 [17']
   E.Peleckis, I.Vaicekauskienė      
   E.Peleckis, I.Vaicekauskienė   ->      
    [54]  V.Jonikas, J.Paškevičienė    
   V.Jonikas, J.Paškevičienė     21:19  25:23 [24']    
   V.Jonikas, J.Paškevičienė      
    ->      
      [71]  V.Jonikas, J.Paškevičienė  
        21:15  21:14 [21']  
   M.Zinkevičius, D.Sunklodė      
   M.Zinkevičius, D.Sunklodė   ->      
    [55]  M.Zinkevičius, D.Sunklodė    
   G.Strumila, R.Staupelienė     14:21  21:18  21:14 [37']    
   G.Strumila, R.Staupelienė      
    ->    E.Petrošius, R.Narijauskaitė   19-a vieta
       
         M.Zinkevičius, D.Sunklodė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       V.Šimkus, S.Čalkina    
       
       R.Ražanauskas, G.Krūminienė   ->   21-a vieta
       
       E.Peleckis, I.Vaicekauskienė     ->
       
       G.Strumila, R.Staupelienė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    MD  
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas) (registracija baigta)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.