Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
VISAI VIENI 4 (D’Artanjanas planuoja būti), Data: 2021-10-09, Vieta: Badmintono centras, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-10-09 2021-10-09 2021-10-09 2021-10-09  
 1  Albertas Rimkus    Dėl 1-8 vietos      
 A.Rimkus      
 16       ->      
  [5] 16:50   K.Šemeta    
 9  Jurgis Pauliukas      19:21  21:14  21:15    
[1] 16:00   K.Šemeta      
 8  Karolis Šemeta    21:11  21:10      
    [8] 17:00   K.Šemeta  
 5  Ramūnas Ražanauskas        21:15  21:6  
 R.Ražanauskas      
 12       ->      
  [3] 16:00   R.Ražanauskas    
 13         23:21  18:21  21:17    
 R.Kondrotas      
 4  Rokas Kondrotas    ->       1-a vieta
      [12] 18:00   M.Brazauskas
 3  Jonas Bartkus          9:21  21:13  21:19
 J.Bartkus      
 14       ->      
  [4] 16:00   J.Bartkus    
 11         21:12  23:21    
 A.Murnikovas      
 6  Arminas Murnikovas    ->      
    [9] 17:40   M.Brazauskas  
 7  Robertas Januševičius        21:15  21:17  
[2] 16:00   T.Lukoševičius      
 10  Tomas Lukoševičius    21:17  21:19      
  [6] 16:50   M.Brazauskas    
 15         21:17  21:16    
 M.Brazauskas      
 2  Marius Brazauskas    ->    R.Ražanauskas   3-a vieta
      [13] 18:30   J.Bartkus
       J.Bartkus   11:21  21:12  21:13
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Rimkus    
    [10] 17:40   R.Kondrotas  
     R.Kondrotas   21:17  22:20   5-a vieta
      [14] 18:30   R.Kondrotas
     A.Murnikovas     21:18  21:9
    [11] 18:00   T.Lukoševičius  
     T.Lukoševičius   21:19  21:19  
         
         
       A.Rimkus   7-a vieta
      [15] 18:30   A.Rimkus
       A.Murnikovas   21:18  21:18
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Pauliukas    
   J.Pauliukas   ->    
     J.Pauliukas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [7] 17:00   R.Januševičius
        21:15  21:18
   .    
    ->    
     R.Januševičius  
   R.Januševičius     ->  
   R.Januševičius    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 10:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian U17 International (atšaukta)
2021-10-29 10:00 2021-10-31 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 10:00 2021-10-23 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
NIDA International
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žurnalistų turnyras
2021-10-14 11:00 2021-10-14 15:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.