Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Auksinė plunksna, Data: 2022-01-15, Vieta: Uniqa arena, Šiauliai  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-01-15 2022-01-15 2022-01-15 2022-01-15  
 1  Gedmantas Čepkauskas 
 Mark Šames 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Čepkauskas, M.Šames      
 16       ->      
  [24] 10:50   G.Čepkauskas, M.Šames    
 9  Kasparas Vilkevičius 
 Gytis Vizgirda 
    21:9  21:7 [21']    
[4] 10:00   P.Balaišis, M.Smalskis      
 8  Pijus Balaišis 
 Mantas Smalskis 
  17:21  21:9  21:12 [29']      
    [47] 12:15   G.Čepkauskas, M.Šames  
 5  Paulius Jūras 
 Aidas Urbonas 
      21:13  21:14 [23']  
 P.Jūras, A.Urbonas      
 12       ->      
  [25] 11:20   P.Jūras, A.Urbonas    
 13         21:13  21:18 [27']    
 S.Galentas, A.Jachontovas      
 4  Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
  ->       1-a vieta
      [68] 13:30   G.Čepkauskas, M.Šames
 3  Ramūnas Bilius 
 Andrius Valantiejus 
        21:8  21:10 [27']
 R.Bilius, A.Valantiejus      
 14       ->      
  [26] 11:20   R.Bilius, A.Valantiejus    
 11         21:17  14:21  21:17 [41']    
 G.Stasiulis, G.Zaborskis      
 6  Giedrius Stasiulis 
 Gediminas Zaborskis 
  ->      
    [48] 12:15   M.Mackevičius, T.Petrošius  
 7  Steponas Januška 
 Rolandas Juknevičius 
      25:23  19:21  21:16 [38']  
[5] 10:00   M.Butautas, M.Trumper      
 10  Mindaugas Butautas 
 Michael Trumper 
  21:15  21:11 [29']      
  [27] 11:20   M.Mackevičius, T.Petrošius    
 15         21:18  21:13 [25']    
 M.Mackevičius, T.Petrošius      
 2  Matas Mackevičius 
 Tomas Petrošius 
  ->    P.Jūras, A.Urbonas   3-a vieta
      [69] 13:30   R.Bilius, A.Valantiejus
       R.Bilius, A.Valantiejus   18:21  21:16  21:14 [34']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Balaišis, M.Smalskis    
    [49] 12:40   S.Galentas, A.Jachontovas  
     S.Galentas, A.Jachontovas   21:12  21:14 [26']   5-a vieta
      [70] 13:30   G.Stasiulis, G.Zaborskis
     G.Stasiulis, G.Zaborskis     21:18  21:8 [29']
    [50] 12:40   G.Stasiulis, G.Zaborskis  
     M.Butautas, M.Trumper   21:18  21:13 [24']  
         
         
       P.Balaišis, M.Smalskis   7-a vieta
      [71] 13:30   M.Butautas, M.Trumper
       M.Butautas, M.Trumper   21:12  21:18 [29']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Vilkevičius, G.Vizgirda    
   K.Vilkevičius, G.Vizgirda   ->    
     K.Vilkevičius, G.Vizgirda  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [28] 11:20   K.Vilkevičius, G.Vizgirda
        21:23  21:12  22:20 [33']
   .    
    ->    
     S.Januška, R.Juknevičius  
   S.Januška, R.Juknevičius     ->  
   S.Januška, R.Juknevičius    
    ->    
         
        11-a vieta
       .
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PIRMAS KRAUJAS
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.