Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Auksinė plunksna, Data: 2022-01-15, Vieta: Uniqa arena, Šiauliai  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-01-15 2022-01-15 2022-01-15 2022-01-15  
 1  Kęstutis Krūminas 
 Rokas Krūminas 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Krūminas, R.Krūminas      
 16       ->      
  [19] 10:50   K.Krūminas, R.Krūminas    
 9   Dairis Leikums 
 Anrijs Mengelsons 
    21:15  21:16 [27']    
[1] 10:00   D.Leikums, A.Mengelsons      
 8  Mindaugas Mažalskis 
 Henrikas Smilgevičius 
  21:19  14:21  21:18 [38']      
    [42] 12:15   K.Krūminas, R.Krūminas  
 5  Kęstutis Povilonis 
 Pijus Povilonis 
      21:19  23:21 [28']  
 K.Povilonis, P.Povilonis      
 12       ->      
  [20] 10:50   V.Čulka, G.Kupčs    
 13         21:18  18:21  21:15 [34']    
 V.Čulka, G.Kupčs      
 4   Vadims Čulka 
 Guntis Kupčs 
  ->       1-a vieta
      [64] 13:05   M.Grytė, R.Grytė
 3  Tadas Jarutis 
 Edmundas Petrošius 
        21:19  21:14 [23']
 T.Jarutis, E.Petrošius      
 14       ->      
  [21] 10:50   E.Bubliauskas, A.Stuknys    
 11  Egidijus Bubliauskas 
 Andrius Stuknys 
    21:12  21:10 [24']    
[2] 10:00   E.Bubliauskas, A.Stuknys      
 6  Benas Adamonis 
 Matas Stacevičius 
  21:7  21:18 [28']      
    [43] 12:15   M.Grytė, R.Grytė  
 7   Ugis Gross 
 Ivars Mozga 
      13:21  22:20  21:9 [30']  
[3] 10:00   U.Gross, I.Mozga      
 10  Egidijus Peleckis 
 Mantas Varnelis 
  21:8  21:15 [28']      
  [22] 10:50   M.Grytė, R.Grytė    
 15         21:17  21:17 [25']    
 M.Grytė, R.Grytė      
 2  Mykolas Grytė 
 Rokas Grytė 
  ->    V.Čulka, G.Kupčs   3-a vieta
      [65] 13:30   V.Čulka, G.Kupčs
       E.Bubliauskas, A.Stuknys   17:21  21:19  21:12 [46']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Leikums, A.Mengelsons    
    [44] 12:15   K.Povilonis, P.Povilonis  
     K.Povilonis, P.Povilonis   21:15  21:14 [26']   5-a vieta
      [66] 13:30   K.Povilonis, P.Povilonis
     T.Jarutis, E.Petrošius     21:18  17:21  21:16 [43']
    [45] 12:15   T.Jarutis, E.Petrošius  
     U.Gross, I.Mozga   21:18  11:21  21:17 [41']  
         
         
       D.Leikums, A.Mengelsons   7-a vieta
      [67] 13:30   U.Gross, I.Mozga
       U.Gross, I.Mozga   21:18  21:18 [34']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Mažalskis, H.Smilgevičius    
   M.Mažalskis, H.Smilgevičius   ->    
     M.Mažalskis, H.Smilgevičius  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [46] 12:15   E.Peleckis, M.Varnelis
        21:15  22:20 [26']
   B.Adamonis, M.Stacevičius    
   B.Adamonis, M.Stacevičius   ->    
    [23] 10:50   E.Peleckis, M.Varnelis  
   E.Peleckis, M.Varnelis     21:17  21:13 [23']  
   E.Peleckis, M.Varnelis    
    ->    
         
        11-a vieta
       B.Adamonis, M.Stacevičius
       B.Adamonis, M.Stacevičius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PIRMAS KRAUJAS
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.