Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Auksinė plunksna, Data: 2022-01-15, Vieta: Uniqa arena, Šiauliai  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-01-15 2022-01-15 2022-01-15  
 1  Asta Rėčkuvienė ,  Lina Gorienė   Dėl 1-4 vietų    
[11] 10:25   A.Rėčkuvienė, L.Gorienė    
 8  Jolanta Bauer ,  Simona Griciuvienė    21:7  21:11 [25']    
  [34] 11:45   A.Rėčkuvienė, L.Gorienė  
 5  Asta Pelaitienė ,  Monika Pečeliūnienė      21:18  21:14 [22']  
[12] 10:25   S.Bikutė, A.Baltrūnaitė    
 4  Sandra Bikutė ,  Aušrinė Baltrūnaitė    21:19  21:12 [24']    1-a vieta
    [56] 12:40   E.Grante, E.Kvepa-Vebere
 3  Atilė Vyblova ,  Elija Sunkladaitė        21:13  9:21  21:17 [31']
[13] 10:25   E.Grante, E.Kvepa-Vebere    
 6   Elita Grante ,   Evija Kvepa-Vebere    21:19  21:14 [24']    
  [35] 11:45   E.Grante, E.Kvepa-Vebere  
 7  Gintarė Mikšienė ,  Donata Motiejūnė      21:7  21:15 [25']  
[14] 10:25   G.Mikšienė, D.Motiejūnė    
 2  Modesta Bogužaitė ,  Jurga Misiuvienė      B/Ž    
     
     S.Bikutė, A.Baltrūnaitė  3-a vieta
  [57] 13:05   S.Bikutė, A.Baltrūnaitė
   G.Mikšienė, D.Motiejūnė   21:17  24:22 [23']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   J.Bauer, S.Griciuvienė    
  [36] 11:45   J.Bauer, S.Griciuvienė  
   A.Pelaitienė, M.Pečeliūnienė   7:21  21:15  21:17 [38']  5-a vieta
    [58] 13:05   J.Bauer, S.Griciuvienė
   A.Vyblova, E.Sunkladaitė     21:17  21:19 [30']
  [37] 11:45   A.Vyblova, E.Sunkladaitė  
   M.Bogužaitė, J.Misiuvienė     B/Ž  
       
       
     A.Pelaitienė, M.Pečeliūnienė  7-a vieta
    [59] 13:05   A.Pelaitienė, M.Pečeliūnienė
     M.Bogužaitė, J.Misiuvienė     B/Ž
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PIRMAS KRAUJAS
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.