Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Ds), Data: 2021-11-13, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-11-13 2021-11-13 2021-11-13 2021-11-13  
 1  Rokas Grytė 
 Tadas Jarutis 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Grytė, T.Jarutis      
 16       ->      
  [94] 15:00   R.Grytė, T.Jarutis    
 9   Uldis Lazdinš 
 Guntis Klavinš 
    22:20  22:24  21:18 [42']    
[72] 13:45   U.Lazdinš, G.Klavinš      
 8  Arminas Murnikovas 
 Darius Navikas 
  21:16  14:21  21:18 [37']      
    [116] 16:15   A.Šadbaras, V.Trumpaitis  
 5  Audrius Šadbaras 
 Vaidas Trumpaitis 
      21:18  21:13 [32']  
[73] 13:45   A.Šadbaras, V.Trumpaitis      
 12  Mantas Varnelis 
 Aurimas Valauskas 
  21:7  21:14 [31']      
  [95] 15:00   A.Šadbaras, V.Trumpaitis    
 13  Arūnas Grigalauskas 
 Donatas Grigalauskas 
    21:11  15:21  21:9 [44']    
[74] 13:45   A.Grigalauskas, D.Grigalauskas      
 4  Vidmantas Galiauskas 
 Kęstutis Povilonis 
  21:17  21:16 [29']       1-a vieta
      [139] 17:40   A.Šadbaras, V.Trumpaitis
 3  Saulius Venslovas 
 Vaidas Šmitas 
        19:21  21:16  21:19 [38']
 S.Venslovas, V.Šmitas      
 14       ->      
  [96] 15:00   A.Bičiūnas, D.Kecorius    
 11  Martynas Sipavičius 
 Henrikas Smilgevičius 
    21:19  21:12 [43']    
[75] 13:45   A.Bičiūnas, D.Kecorius      
 6  Andrius Bičiūnas 
 Dainius Kecorius 
  21:14  21:12 [26']      
    [117] 16:15   I.Lukoševičius, Ž.Ramonas  
 7  Marijus Zigmuntas 
 Romutis Juodsnukis 
      20:22  21:15  21:19 [38']  
[76] 13:45   M.Zigmuntas, R.Juodsnukis      
 10  Egidijus Serdikevičius 
 Mantas Šiupinys 
  21:18  16:21  21:18 [77']      
  [97] 15:00   I.Lukoševičius, Ž.Ramonas    
 15         21:11  21:12 [22']    
 I.Lukoševičius, Ž.Ramonas      
 2  Ignas Lukoševičius 
 Žanas Ramonas 
  ->    R.Grytė, T.Jarutis   3-a vieta
      [140] 17:40   R.Grytė, T.Jarutis
       A.Bičiūnas, D.Kecorius   21:12  21:18 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     U.Lazdinš, G.Klavinš    
    [118] 16:15   A.Grigalauskas, D.Grigalauskas  
     A.Grigalauskas, D.Grigalauskas   21:17  8:21  21:19 [38']   5-a vieta
      [141] 17:40   M.Zigmuntas, R.Juodsnukis
     S.Venslovas, V.Šmitas     17:21  21:16  21:17 [36']
    [119] 16:15   M.Zigmuntas, R.Juodsnukis  
     M.Zigmuntas, R.Juodsnukis   22:20  17:21  21:17 [38']  
         
         
       U.Lazdinš, G.Klavinš   7-a vieta
      [142] 17:40   S.Venslovas, V.Šmitas
       S.Venslovas, V.Šmitas   21:0 [7']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Murnikovas, D.Navikas    
   A.Murnikovas, D.Navikas   ->    
    [120] 16:15   V.Galiauskas, K.Povilonis  
   M.Varnelis, A.Valauskas     12:21  24:22  21:19 [45']  
  [98] 15:00   V.Galiauskas, K.Povilonis    
   V.Galiauskas, K.Povilonis   26:24  21:11 [40']     9-a vieta
      [143] 17:40   V.Galiauskas, K.Povilonis
        21:18  15:21  21:17 [60']
   M.Sipavičius, H.Smilgevičius    
   M.Sipavičius, H.Smilgevičius   ->    
    [121] 16:15   M.Sipavičius, H.Smilgevičius  
   E.Serdikevičius, M.Šiupinys     22:20  21:18 [29']  
   E.Serdikevičius, M.Šiupinys    
    ->    
         
       A.Murnikovas, D.Navikas   11-a vieta
      [144] 17:40   A.Murnikovas, D.Navikas
       E.Serdikevičius, M.Šiupinys   21:13  21:13 [25']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Varnelis, A.Valauskas  
     M.Varnelis, A.Valauskas   ->   13-a vieta
       M.Varnelis, A.Valauskas
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV  
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.