Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj, Ej), Data: 2022-04-30, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetas
 LT Cj (U17) 
 13           6 
 15           6 
   5     2       3 
   7           3 
 LT Ej (U13) 
   8           1.5 
 10           1.5 
   4           0.75 
   4           0.75 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   30 d.  10:00  LT Ej (U13)   MV    S.Stančiauskaitė   4:21  7:21    I.Buterlevičiūtė   20'  
 2   30 d.  10:00  LT Ej (U13)   MV    A.Urbonaitė   21:4  21:10    R.Kepenytė   20'  
 3   30 d.  10:00  LT Cj (U17)   VD    A.Jakštys  E.Lukošius   1:0    V.Voroneckis  E.Remeika   21'  
 4   30 d.  10:00  LT Cj (U17)   MD    M.Gurklytė  G.Voiškaitė   10:21  7:21    E.Sunkladaitė  A.Vyblova   19'  
 5   30 d.  10:00  LT Cj (U17)   MD    Ū.Budrytė  E.Vilimaitė   21:2  21:4    T.Balčiūnaitė  A.Vaitkeviciute   19'  
 6   30 d.  10:00  LT Cj (U17)   MD    A.Butėnaitė  M.Martišauskaitė   1:21  5:21    V.Juodonytė  R.Vinciūnaitė   20'  
 7   30 d.  10:20  LT Ej (U13)   MV    A.Juodviršytė   11:21  10:21    S.Pakusaitė   12'  
 8   30 d.  10:20  LT Ej (U13)   MV    L.Gaudutė   15:21  21:16  19:21    V.Navikaitė   28'  
 9   30 d.  10:20  LT Ej (U13)   MV    U.Žulpaitė   21:2  21:1    I.Buterlevičiūtė   16'  
 10   30 d.  10:20  LT Ej (U13)   MV    A.Urbonaitė   8:21  11:21    G.Butkutė   20'  
 11   30 d.  10:20  LT Ej (U13)   VV    G.Vasiliauskas   21:6  21:3    M.Petraitis   14'  
 12   30 d.  10:20  LT Ej (U13)   VV    D.Pocius   24:26  9:21    E.Valantinas   22'  
 13   30 d.  10:20  LT Ej (U13)   VV    M.Repšys   21:3  21:6    N.Lapkauskas   19'  
 14   30 d.  10:20  LT Ej (U13)   VV    R.Alekna   1:0    P.Kulnys    
 15   30 d.  10:40  LT Cj (U17)   MD    A.Siniūtė  I.Paškevičiūtė   21:6  21:10    E.Sunkladaitė  A.Vyblova   20'  
 16   30 d.  10:40  LT Cj (U17)   MD    Ū.Budrytė  E.Vilimaitė   10:21  9:21    V.Juodonytė  R.Vinciūnaitė   23'  
 17   30 d.  10:40  LT Cj (U17)   MD    T.Balčiūnaitė  A.Vaitkeviciute   17:21  21:14  21:19    A.Butėnaitė  M.Martišauskaitė   34'  
 18   30 d.  10:40  LT Cj (U17)   VD    G.Dapkus  M.Grigas   1:0    V.Voroneckis  E.Remeika    
 19   30 d.  11:00  LT Ej (U13)   MV    U.Žulpaitė   21:7  21:3    S.Pakusaitė   18'  
 20   30 d.  11:00  LT Ej (U13)   MV    V.Navikaitė   9:21  6:21    G.Butkutė   17'  
 21   30 d.  11:00  LT Ej (U13)   MV    I.Buterlevičiūtė   21:14  21:10    A.Juodviršytė   28'  
 22   30 d.  11:00  LT Ej (U13)   MV    L.Gaudutė   22:20  18:21  21:15    A.Urbonaitė   37'  
 23   30 d.  11:00  LT Ej (U13)   MV    S.Stančiauskaitė   21:14  21:17    R.Kepenytė   24'  
 24   30 d.  11:00  LT Ej (U13)   VV    G.Vasiliauskas   21:2  21:2    E.Valantinas   13'  
 25   30 d.  11:00  LT Ej (U13)   VV    M.Repšys   21:16  21:8    R.Alekna   25'  
 26   30 d.  11:00  LT Ej (U13)   VV    M.Petraitis   21:19  21:18    D.Pocius   23'  
 27   30 d.  11:00  LT Ej (U13)   VV    N.Lapkauskas   1:0    P.Kulnys    
 28   30 d.  11:20  LT Cj (U17)   MD    A.Siniūtė  I.Paškevičiūtė   21:19  16:21  21:8    V.Juodonytė  R.Vinciūnaitė   44'  
 29   30 d.  11:20  LT Cj (U17)   MD    E.Sunkladaitė  A.Vyblova   21:8  21:12    Ū.Budrytė  E.Vilimaitė   22'  
 30   30 d.  11:20  LT Cj (U17)   MD    M.Gurklytė  G.Voiškaitė   21:5  21:14    T.Balčiūnaitė  A.Vaitkeviciute   23'  
 31   30 d.  11:20  LT Cj (U17)   VD    G.Dapkus  M.Grigas   21:8  21:12    A.Jakštys  E.Lukošius   23'  
 32   30 d.  11:20  LT Cj (U17)   VD    J.Aleknavičius  U.Lygnugaris   13:21  24:26    D.Januškauskis  A.Bardauskas   26'  
 33   30 d.  11:40  LT Ej (U13)   MV    U.Žulpaitė   12:21  21:17  21:14    G.Butkutė   35'  
 34   30 d.  11:40  LT Ej (U13)   MV    S.Pakusaitė   21:11  21:16    V.Navikaitė   25'  
 35   30 d.  11:40  LT Ej (U13)   MV    I.Buterlevičiūtė   12:21  21:17  21:16    L.Gaudutė   34'  
 36   30 d.  11:40  LT Ej (U13)   MV    A.Juodviršytė   8:21  6:21    A.Urbonaitė   24'  
 37   30 d.  11:40  LT Ej (U13)   VV    G.Vasiliauskas   21:5  21:6    M.Repšys   19'  
 38   30 d.  11:40  LT Ej (U13)   VV    E.Valantinas   9:21  21:15  16:21    R.Alekna   28'  
 39   30 d.  11:40  LT Ej (U13)   VV    M.Petraitis   19:21  21:17  22:20    N.Lapkauskas   38'  
 40   30 d.  11:40  LT Ej (U13)   VV    D.Pocius   1:0    P.Kulnys    
 41   30 d.  12:00  LT Cj (U17)   VD    G.Dapkus  M.Grigas   21:7  21:14    D.Januškauskis  A.Bardauskas   21'  
 42   30 d.  12:00  LT Cj (U17)   VD    J.Aleknavičius  U.Lygnugaris   21:13  21:9    A.Jakštys  E.Lukošius   21'  
 43   30 d.  12:00  LT Cj (U17)   MV    A.Vyblova   21:14  21:12    E.Sunkladaitė   23'  
 44   30 d.  12:00  LT Cj (U17)   MV    Ū.Budrytė   21:1  21:5    A.Butėnaitė   18'  
 45   30 d.  12:00  LT Cj (U17)   MV    T.Balčiūnaitė   5:21  6:21    E.Vilimaitė   17'  
 46   30 d.  12:00  LT Cj (U17)   MV    I.Paškevičiūtė   21:5  21:2    M.Martišauskaitė   15'  
 47   30 d.  12:00  LT Cj (U17)   MV    G.Voiškaitė   4:21  13:21    R.Vinciūnaitė   23'  
 48   30 d.  12:00  LT Cj (U17)   MV    R.Vidzėnaitė   21:5  21:3    M.Gurklytė   18'  
 49   30 d.  12:00  LT Cj (U17)   MV    A.Vaitkeviciute   6:21  1:21    V.Juodonytė   16'  
 50   30 d.  12:20  LT Cj (U17)   VV    J.Aleknavičius   21:17  21:19    A.Bardauskas   25'  
 51   30 d.  12:20  LT Cj (U17)   VV    I.Martyšius   21:14  21:9    E.Lukošius   20'  
 52   30 d.  12:20  LT Cj (U17)   VV    G.Zykus   7:21  7:21    M.Grigas   19'  
 53   30 d.  12:20  LT Cj (U17)   VV    E.Remeika   14:21  5:21    D.Januškauskis   22'  
 54   30 d.  12:20  LT Cj (U17)   VV    V.Voroneckis   0:1    A.Jakštys    
 55   30 d.  12:40  LT Ej (U13)   MD    G.Butkutė  L.Gaudutė   21:6  21:3    A.Juodviršytė  R.Kepenytė   22'  
 56   30 d.  12:40  LT Ej (U13)   MD    V.Navikaitė  S.Stančiauskaitė   15:21  18:21    I.Buterlevičiūtė  A.Urbonaitė   29'  
 57   30 d.  12:40  LT Ej (U13)   VD    P.Kulnys  G.Vasiliauskas   0:1    M.Petraitis  D.Pocius    
 58   30 d.  12:40  LT Ej (U13)   VD    N.Lapkauskas  E.Valantinas   14:21  17:21    R.Alekna  M.Repšys   24'  
 59   30 d.  13:00  LT Cj (U17)   MV    A.Siniūtė   21:18  21:8    A.Vyblova   26'  
 60   30 d.  13:00  LT Cj (U17)   MV    Ū.Budrytė   21:9  21:13    E.Vilimaitė   23'  
 61   30 d.  13:00  LT Cj (U17)   MV    I.Paškevičiūtė   21:17  21:13    R.Vinciūnaitė   24'  
 62   30 d.  13:00  LT Cj (U17)   MV    R.Vidzėnaitė   21:19  5:21  15:21    V.Juodonytė   35'  
 63   30 d.  13:00  LT Cj (U17)   MV    A.Butėnaitė   21:17  21:19    T.Balčiūnaitė   20'  
 64   30 d.  13:00  LT Cj (U17)   MV    M.Martišauskaitė   2:21  4:21    G.Voiškaitė   23'  
 65   30 d.  13:00  LT Cj (U17)   MV    M.Gurklytė   21:1  21:3    A.Vaitkeviciute   19'  
 66   30 d.  13:20  LT Cj (U17)   VV    R.Krūminas   21:8  21:6    J.Aleknavičius   21'  
 67   30 d.  13:20  LT Cj (U17)   VV    I.Martyšius   9:21  13:21    M.Grigas   22'  
 68   30 d.  13:20  LT Cj (U17)   VV    G.Dapkus   21:13  21:15    D.Januškauskis   25'  
 69   30 d.  13:20  LT Cj (U17)   VV    A.Jakštys   12:21  11:21    U.Lygnugaris   19'  
 70   30 d.  13:20  LT Cj (U17)   VV    E.Lukošius   21:19  21:10    G.Zykus   22'  
 71   30 d.  13:40  LT Ej (U13)   MD    G.Butkutė  L.Gaudutė   20:22  21:10  21:5    I.Buterlevičiūtė  A.Urbonaitė   32'  
 72   30 d.  13:40  LT Ej (U13)   MD    A.Juodviršytė  R.Kepenytė   9:21  14:21    V.Navikaitė  S.Stančiauskaitė   25'  
 73   30 d.  13:40  LT Ej (U13)   VD    M.Petraitis  D.Pocius   15:21  13:21    R.Alekna  M.Repšys   23'  
 74   30 d.  13:40  LT Ej (U13)   VD    P.Kulnys  G.Vasiliauskas   0:1    N.Lapkauskas  E.Valantinas    
 75   30 d.  14:00  LT Cj (U17)   MV    A.Siniūtė   21:4  21:3    Ū.Budrytė   20'  
 76   30 d.  14:00  LT Cj (U17)   MV    I.Paškevičiūtė   16:21  19:21    V.Juodonytė   24'  
 77   30 d.  14:00  LT Cj (U17)   MV    A.Vyblova   21:18  17:21  18:21    E.Vilimaitė   39'  
 78   30 d.  14:00  LT Cj (U17)   MV    R.Vinciūnaitė   21:10  22:20    R.Vidzėnaitė   24'  
 79   30 d.  14:00  LT Cj (U17)   MV    E.Sunkladaitė   21:16  21:8    A.Butėnaitė   25'  
 80   30 d.  14:00  LT Cj (U17)   MV    G.Voiškaitė   21:16  15:21  8:21    M.Gurklytė   31'  
 81   30 d.  14:00  LT Cj (U17)   MV    M.Martišauskaitė   17:21  18:21    A.Vaitkeviciute   23'  
 82   30 d.  14:20  LT Cj (U17)   VV    R.Krūminas   21:14  21:10    M.Grigas   28'  
 83   30 d.  14:20  LT Cj (U17)   VV    G.Dapkus   21:17  21:14    U.Lygnugaris   30'  
 84   30 d.  14:20  LT Cj (U17)   VV    J.Aleknavičius   21:19  19:21  11:21    I.Martyšius   35'  
 85   30 d.  14:20  LT Cj (U17)   VV    D.Januškauskis   21:13  21:10    A.Jakštys   22'  
 86   30 d.  14:20  LT Cj (U17)   VV    A.Bardauskas   20:22  21:11  21:14    E.Lukošius   33'  
 87   30 d.  14:20  LT Cj (U17)   VV    E.Remeika   1:0    V.Voroneckis    
 88   30 d.  14:40  LT Cj (U17)   MV    A.Siniūtė   21:18  21:11    V.Juodonytė   25'  
 89   30 d.  14:40  LT Cj (U17)   MV    Ū.Budrytė   7:21  16:21    I.Paškevičiūtė   20'  
 90   30 d.  14:40  LT Cj (U17)   MV    E.Vilimaitė   13:21  9:21    R.Vinciūnaitė   25'  
 91   30 d.  14:40  LT Cj (U17)   MV    A.Vyblova   12:21  4:21    R.Vidzėnaitė   21'  
 92   30 d.  14:40  LT Cj (U17)   MV    E.Sunkladaitė   17:21  21:19  21:12    M.Gurklytė   33'  
 93   30 d.  14:40  LT Cj (U17)   MV    A.Butėnaitė   12:21  14:21    G.Voiškaitė   26'  
 94   30 d.  14:40  LT Cj (U17)   MV    T.Balčiūnaitė   10:21  18:21    A.Vaitkeviciute   17'  
 95   30 d.  15:00  LT Cj (U17)   VV    R.Krūminas   18:21  17:21    G.Dapkus   29'  
 96   30 d.  15:00  LT Cj (U17)   VV    M.Grigas   21:19  21:14    U.Lygnugaris   27'  
 97   30 d.  15:00  LT Cj (U17)   VV    I.Martyšius   12:21  21:19  23:21    D.Januškauskis   47'  
 98   30 d.  15:00  LT Cj (U17)   VV    J.Aleknavičius   11:21  10:21    A.Jakštys   21'  
 99   30 d.  15:00  LT Cj (U17)   VV    A.Bardauskas   21:15  16:21  21:19    E.Remeika   39'  
 100   30 d.  15:00  LT Cj (U17)   VV    E.Lukošius   1:0    V.Voroneckis    
100 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 121 122 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-07-09 10:00 2022-07-09 21:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Atviros Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Baltijos taurė
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
VILNIAUS 700 m. JUBILIEJAUS TAURĖ
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD  
Atviros badmintono pirmenybės skirtos Prienų miesto 520 metų jubiliejui.
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian International
2022-06-09 09:00 2022-06-12 21:00
Lengvosios atletikos maniežas, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
Sportiados badmintono turnyras
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (baigiamasis etapas)
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vasara su NARVESEN
2022-06-11 09:50 2022-06-11 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.