Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Power of Doubles and MIX, Data: 2022-01-08, Vieta: Delfi, Vilnius  
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   8           6.4 
   3     1       1.4 
   8           8 
 Suaug B 
   8           1.4 
   7           1.4 
   8           1.4 
 Suaug C 
   4     1       0.7 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   08 d.  11:00  Suaug B   MX    M.Brazauskas  D.Litvinskaitė   18:21  21:15  20:22    A.Olšauskas  A.Ramaneckaitė   41'  
 2   08 d.  11:00  Suaug B   MX    K.Poškus  S.Andriūnaitė   21:18  21:14    U.Lazdinš  I.Aldina   29'  
 3   08 d.  11:00  Suaug B   MX    D.Navikas  B.Rakštytė   16:21  14:21    M.Plauška  U.Kaminskaitė   25'  
 4   08 d.  11:00  Suaug B   MX    D.Kecorius  K.Čaikauskaitė   9:21  21:19  15:21    R.Ražanauskas  R.Šutaitė-Giedraitienė   36'  
 5   08 d.  11:00  Suaug C   MX    A.Viruišis  I.Ivoškienė   21:16  13:21  10:21    A.Murnikovas  K.Petraškaitė   34'  
 6   08 d.  11:00  Suaug C   MX    D.Grigalauskas  A.Lingytė   18:21  21:11  21:12    T.Vaitkevičius  E.Sliesoraitytė   33'  
 7   08 d.  11:30  Suaug   MX    R.Kavaliauskas  A.Pakšytė   22:20  21:11    T.Ivanauskas  J.Kažanauskaitė   26'  
 8   08 d.  11:30  Suaug   MX    V.Salietis  A.Brikaitė   17:21  21:18  19:21    S.Malakauskas  M.Šiaučiūnaitė   50'  
 9   08 d.  11:30  Suaug   MX    M.Dagilis  K.Nareikienė   21:6  21:8    T.Lukoševičius  D.Grigalauskienė   22'  
 10   08 d.  11:30  Suaug   MX    M.Povilaitis  K.Ragalevičiūtė   14:21  19:21    A.Kvedarauskas  L.Railienė   24'  
 11   08 d.  11:30  Suaug B   MX    A.Olšauskas  A.Ramaneckaitė   21:9  23:21    K.Poškus  S.Andriūnaitė   27'  
 12   08 d.  11:30  Suaug B   MX    M.Plauška  U.Kaminskaitė   21:9  21:15    R.Ražanauskas  R.Šutaitė-Giedraitienė   31'  
 13   08 d.  12:00  Suaug B   MX    M.Brazauskas  D.Litvinskaitė   4:21  15:21    U.Lazdinš  I.Aldina   21'  
 14   08 d.  12:00  Suaug B   MX    D.Navikas  B.Rakštytė   21:13  18:21  15:21    D.Kecorius  K.Čaikauskaitė   37'  
 15   08 d.  12:00  Suaug C   MX    A.Viruišis  I.Ivoškienė   21:11  21:12    T.Vaitkevičius  E.Sliesoraitytė   26'  
 16   08 d.  12:00  Suaug C   MX    D.Grigalauskas  A.Lingytė   21:23  13:21    A.Murnikovas  K.Petraškaitė   23'  
 17   08 d.  12:00  Suaug   MX    R.Kavaliauskas  A.Pakšytė   21:19  18:21  21:16    S.Malakauskas  M.Šiaučiūnaitė   36'  
 18   08 d.  12:00  Suaug   MX    M.Dagilis  K.Nareikienė   21:13  21:14    A.Kvedarauskas  L.Railienė   30'  
 19   08 d.  12:30  Suaug   MX    T.Ivanauskas  J.Kažanauskaitė   8:21  12:21    V.Salietis  A.Brikaitė   19'  
 20   08 d.  12:30  Suaug   MX    T.Lukoševičius  D.Grigalauskienė   7:21  21:19  21:16    M.Povilaitis  K.Ragalevičiūtė   38'  
 21   08 d.  12:30  Suaug B   MX    A.Olšauskas  A.Ramaneckaitė   21:12  21:18    M.Plauška  U.Kaminskaitė   28'  
 22   08 d.  12:30  Suaug B   MX    K.Poškus  S.Andriūnaitė   21:11  21:8    R.Ražanauskas  R.Šutaitė-Giedraitienė   17'  
 23   08 d.  12:30  Suaug B   MX    U.Lazdinš  I.Aldina   13:21  14:21    D.Kecorius  K.Čaikauskaitė   29'  
 24   08 d.  12:30  Suaug B   MX    M.Brazauskas  D.Litvinskaitė   21:13  14:21  21:12    D.Navikas  B.Rakštytė   34'  
 25   08 d.  13:00  Suaug C   MX    A.Viruišis  I.Ivoškienė   21:13  21:19    D.Grigalauskas  A.Lingytė   21'  
 26   08 d.  13:00  Suaug C   MX    T.Vaitkevičius  E.Sliesoraitytė   13:21  11:21    A.Murnikovas  K.Petraškaitė   21'  
 27   08 d.  13:00  Suaug   MX    R.Kavaliauskas  A.Pakšytė   15:21  13:21    M.Dagilis  K.Nareikienė   21'  
 28   08 d.  13:00  Suaug   MX    S.Malakauskas  M.Šiaučiūnaitė   15:21  10:21    A.Kvedarauskas  L.Railienė   20'  
 29   08 d.  13:00  Suaug   MX    V.Salietis  A.Brikaitė   21:7  21:11    T.Lukoševičius  D.Grigalauskienė   18'  
 30   08 d.  13:00  Suaug   MX    T.Ivanauskas  J.Kažanauskaitė   21:17  18:21  18:21    M.Povilaitis  K.Ragalevičiūtė   42'  
 31   08 d.  13:30  Suaug B   MD    A.Lingytė  A.Kvasytė   19:21  21:15  21:19    D.Grigalauskienė  B.Rakštytė   45'  
 32   08 d.  13:30  Suaug B   MD    K.Petraškaitė  M.Valatkienė   21:16  21:19    U.Kaminskaitė  E.Sliesoraitytė   31'  
 33   08 d.  13:30  Suaug B   MD    K.Ragalevičiūtė  D.Litvinskaitė   21:14  21:13    L.Railienė  R.Šutaitė-Giedraitienė   34'  
 34   08 d.  13:30  Suaug B   VD    T.Vaitkevičius  M.Plauška   22:20  17:21  17:21    K.Poškus  E.Grigaliūnas   42'  
 35   08 d.  13:30  Suaug B   VD    U.Lazdinš  G.Klavinš   11:21  21:17  21:9    D.Navikas  A.Murnikovas   49'  
 36   08 d.  13:30  Suaug B   VD    D.Kecorius  D.Grigalauskas   11:21  16:21    A.Ambrasas  A.Viruišis   26'  
 37   08 d.  14:00  Suaug B   VD    A.Kvietkauskas  R.Navaitis   25:27  18:21    A.Borisenko  R.Januševičius   29'  
 38   08 d.  14:00  Suaug   MD    A.Pakšytė  A.Brikaitė   17:21  21:11  21:11    R.Gečaitė  M.Šiaučiūnaitė   26'  
 39   08 d.  14:00  Suaug   VD    M.Dagilis  A.Kvedarauskas   21:8  21:7    S.Malakauskas  M.Brazauskas   26'  
 40   08 d.  14:00  Suaug   VD    A.Olšauskas  M.Akucevičius   21:18  21:16    R.Kavaliauskas  T.Ivanauskas   35'  
 41   08 d.  14:00  Suaug   VD    S.Galentas  A.Jachontovas   18:21  19:21    D.Mazėtis  V.Salietis   41'  
 42   08 d.  14:00  Suaug   VD    L.Fiodorovas  J.Masaitis   20:22  19:21    R.Ražanauskas  M.Povilaitis   14'  
 43   08 d.  14:30  Suaug B   MD    S.Andriūnaitė  Ž.Simonaitytė   22:20  21:15    A.Lingytė  A.Kvasytė   25'  
 44   08 d.  14:30  Suaug B   MD    K.Petraškaitė  M.Valatkienė   12:21  21:16  20:22    K.Ragalevičiūtė  D.Litvinskaitė   35'  
 45   08 d.  14:30  Suaug B   MD    U.Kaminskaitė  E.Sliesoraitytė   21:19  21:16    L.Railienė  R.Šutaitė-Giedraitienė   23'  
 46   08 d.  14:30  Suaug B   VD    K.Poškus  E.Grigaliūnas   20:22  12:21    U.Lazdinš  G.Klavinš   23'  
 47   08 d.  14:30  Suaug B   VD    A.Ambrasas  A.Viruišis   21:16  18:21  21:18    A.Borisenko  R.Januševičius   35'  
 48   08 d.  14:30  Suaug B   VD    T.Vaitkevičius  M.Plauška   19:21  18:21    D.Navikas  A.Murnikovas   26'  
 49   08 d.  15:00  Suaug B   VD    D.Kecorius  D.Grigalauskas   17:21  21:18  21:12    A.Kvietkauskas  R.Navaitis   39'  
 50    d.    Suaug   MD    M.Marcinkevičiūtė  N.Puchovičiūtė   21:13  21:15    R.Gečaitė  M.Šiaučiūnaitė   26'  
 51   08 d.  15:00  Suaug   VD    M.Dagilis  A.Kvedarauskas   21:10  21:10    A.Olšauskas  M.Akucevičius   23'  
 52   08 d.  15:00  Suaug   VD    D.Mazėtis  V.Salietis   14:21  19:21    R.Ražanauskas  M.Povilaitis   34'  
 53   08 d.  15:00  Suaug   VD    S.Malakauskas  M.Brazauskas   15:21  21:18  21:14    R.Kavaliauskas  T.Ivanauskas   38'  
 54   08 d.  15:00  Suaug   VD    S.Galentas  A.Jachontovas   21:16  19:21  21:16    L.Fiodorovas  J.Masaitis   40'  
 55   08 d.  15:30  Suaug B   MD    S.Andriūnaitė  Ž.Simonaitytė   15:21  16:21    K.Ragalevičiūtė  D.Litvinskaitė   23'  
 56   08 d.  15:30  Suaug B   MD    A.Lingytė  A.Kvasytė   15:21  19:21    K.Petraškaitė  M.Valatkienė   29'  
 57   08 d.  15:30  Suaug B   MD    D.Grigalauskienė  B.Rakštytė   17:21  16:21    U.Kaminskaitė  E.Sliesoraitytė   76'  
 58   08 d.  15:30  Suaug B   VD    U.Lazdinš  G.Klavinš   21:19  21:19    A.Ambrasas  A.Viruišis   32'  
 59   08 d.  15:30  Suaug B   VD    K.Poškus  E.Grigaliūnas   18:21  18:21    A.Borisenko  R.Januševičius   51'  
 60    d.    Suaug B   VD    D.Navikas  A.Murnikovas   21:16  21:13    D.Kecorius  D.Grigalauskas   46'  
 61   08 d.  16:00  Suaug B   VD    T.Vaitkevičius  M.Plauška   21:14  18:21  21:23    A.Kvietkauskas  R.Navaitis   53'  
 62   08 d.  16:00  Suaug   MD    M.Marcinkevičiūtė  N.Puchovičiūtė   21:16  18:21  21:18    A.Pakšytė  A.Brikaitė   40'  
 63   08 d.  16:00  Suaug   VD    M.Dagilis  A.Kvedarauskas   21:9  21:6    R.Ražanauskas  M.Povilaitis    
 64   08 d.  16:00  Suaug   VD    A.Olšauskas  M.Akucevičius   21:18  19:21  21:15    D.Mazėtis  V.Salietis   39'  
 65   08 d.  16:00  Suaug   VD    S.Malakauskas  M.Brazauskas   21:17  19:21  21:17    S.Galentas  A.Jachontovas    
 66   08 d.  16:00  Suaug   VD    R.Kavaliauskas  T.Ivanauskas   11:21  21:13  21:19    L.Fiodorovas  J.Masaitis   34'  
66 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
RSL Lithuanian International
2022-06-09 10:00 2022-06-12 21:00
CIDO arena, Panevėžys
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV  
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.