Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Gintarinis pajūris - 2008, Data: 2008-10-04, Vieta: Klaipėda, Burių 19  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 12           42.67 
   7           9.14 
   7           20.57 
   3     1       4.67 
 13           9.23 
 Suaug B 
 25           9.28 
   6           4 
 12           4.67 
   3     1       2 
 Diena  04  05  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   05 d.  10:00  Suaug   MX    D.Narvilas  G.Voitechovskaja   21:6  21:6    P.Perlov  E.Noreikaitė   14'  
 2   05 d.  10:00  Suaug   MX    E.Fransson  U.Vasiliauskaitė   20:22  16:21    K.Kašinskis  E.Liočaitė   26'  
 3   05 d.  10:00  Suaug B   VD    D.Čepauskas  G.Zaborskis   21:18  21:14    E.Jakubauskas  S.Šaltmeris   22'  
 4   05 d.  10:00  Suaug B   VD    R.Kavaliauskas  V.Pratusevičius   0:1    A.Fedenko  D.Vitkauskas    
 5   05 d.  10:30  Suaug B   MD    E.Unte  V.Novik   21:6  21:16    D.Bortnikaitė  A.Kupliauskaitė   11'  
 6   05 d.  10:30  Suaug   MX    D.Narvilas  G.Voitechovskaja   21:14  20:22  21:17    K.Kašinskis  E.Liočaitė   35'  
 7   05 d.  10:30  Suaug   MX    P.Perlov  E.Noreikaitė   11:21  13:21    E.Fransson  U.Vasiliauskaitė   16'  
 8   05 d.  10:30  Suaug B   VV    D.Čepauskas   21:16  24:22    S.Šaltmeris   26'  
 9   05 d.  11:00  Suaug B   VV    A.Fedenko   17:21  21:18  21:17    G.Zaborskis   43'  
 10   05 d.  11:00  Suaug B   VV    V.Pratusevičius   19:21  12:21    G.Miestauskas   20'  
 11   05 d.  11:00  Suaug B   VV    M.Dagilis   7:21  13:21    D.Vitkauskas   17'  
 12   05 d.  11:00  Suaug   VD    A.Mizgiris  D.Narvilas   17:21  23:25    E.Slušnys  R.Stapušaitis   31'  
 13   05 d.  11:30  Suaug   VD    K.Kašinskis  P.Perlov   11:21  15:21    M.Eriksson  E.Fransson   12'  
 14   05 d.  11:30  Suaug   VD    K.Dauskurtas  T.Dovydaitis   0:1    V.Vitkauskas  K.Fredlund    
 15   05 d.  11:30  Suaug   MD    U.Vasiliauskaitė  G.Voitechovskaja   21:10  21:10    E.Liočaitė  E.Noreikaitė   24'  
 16   05 d.  11:30  Suaug B   MV    E.Unte   21:17  13:21  21:18    V.Novik   28'  
 17   05 d.  12:00  Suaug B   MV    D.Bortnikaitė   22:20  14:21  19:21    A.Kupliauskaitė   36'  
 18   05 d.  12:00  Suaug   VV    R.Stapušaitis   22:20  23:21    K.Kašinskis   40'  
 19   05 d.  12:00  Suaug   VV    E.Fransson   1:0    D.Narvilas    
 20   05 d.  12:00  Suaug   VV    A.Plavin   13:21  17:21    P.Perlov   26'  
 21   05 d.  12:30  Suaug   VV    P.Bartušis   17:21  18:21    K.Fredlund   26'  
 22   05 d.  12:30  Suaug   VV    M.Eriksson   18:21  21:15  16:21    E.Slušnys   40'  
 23   05 d.  12:30  Suaug   VV    K.Dauskurtas   21:19  13:21  17:21    V.Vitkauskas   32'  
 24   05 d.  12:30  Suaug   MV    G.Voitechovskaja   21:15  22:24  20:22    I.Linkutė   42'  
 25   05 d.  13:00  Suaug   MV    K.Fredlund   16:21  11:21    U.Vasiliauskaitė   25'  
 26   05 d.  13:00  Suaug   MV    E.Liočaitė   0:1    E.Noreikaitė    
26 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.