Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Gintarinis pajūris - 2008, Data: 2008-10-04, Vieta: Klaipėda, Burių 19  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 12           42.67 
   7           9.14 
   7           20.57 
   3     1       4.67 
 13           9.23 
 Suaug B 
 25           9.28 
   6           4 
 12           4.67 
   3     1       2 
 Diena  04  05  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   05 d.  10:00  Suaug   MX    D.Narvilas  G.Voitechovskaja   21:6  21:6    P.Perlov  E.Noreikaitė   14'  
 2   05 d.  10:00  Suaug   MX    E.Fransson  U.Vasiliauskaitė   20:22  16:21    K.Kašinskis  E.Liočaitė   26'  
 3   05 d.  10:00  Suaug B   VD    D.Čepauskas  G.Zaborskis   21:18  21:14    E.Jakubauskas  S.Šaltmeris   22'  
 4   05 d.  10:00  Suaug B   VD    R.Kavaliauskas  V.Pratusevičius   0:1    A.Fedenko  D.Vitkauskas    
 5   05 d.  10:30  Suaug B   MD    E.Untė  V.Novik   21:6  21:16    D.Bortnikaitė  A.Kupliauskaitė   11'  
 6   05 d.  10:30  Suaug   MX    D.Narvilas  G.Voitechovskaja   21:14  20:22  21:17    K.Kašinskis  E.Liočaitė   35'  
 7   05 d.  10:30  Suaug   MX    P.Perlov  E.Noreikaitė   11:21  13:21    E.Fransson  U.Vasiliauskaitė   16'  
 8   05 d.  10:30  Suaug B   VV    D.Čepauskas   21:16  24:22    S.Šaltmeris   26'  
 9   05 d.  11:00  Suaug B   VV    A.Fedenko   17:21  21:18  21:17    G.Zaborskis   43'  
 10   05 d.  11:00  Suaug B   VV    V.Pratusevičius   19:21  12:21    G.Miestauskas   20'  
 11   05 d.  11:00  Suaug B   VV    M.Dagilis   7:21  13:21    D.Vitkauskas   17'  
 12   05 d.  11:00  Suaug   VD    A.Mizgiris  D.Narvilas   17:21  23:25    E.Slušnys  R.Stapušaitis   31'  
 13   05 d.  11:30  Suaug   VD    K.Kašinskis  P.Perlov   11:21  15:21    M.Eriksson  E.Fransson   12'  
 14   05 d.  11:30  Suaug   VD    K.Dauskurtas  T.Dovydaitis   0:1    V.Vitkauskas  K.Fredlund    
 15   05 d.  11:30  Suaug   MD    U.Vasiliauskaitė  G.Voitechovskaja   21:10  21:10    E.Liočaitė  E.Noreikaitė   24'  
 16   05 d.  11:30  Suaug B   MV    E.Untė   21:17  13:21  21:18    V.Novik   28'  
 17   05 d.  12:00  Suaug B   MV    D.Bortnikaitė   22:20  14:21  19:21    A.Kupliauskaitė   36'  
 18   05 d.  12:00  Suaug   VV    R.Stapušaitis   22:20  23:21    K.Kašinskis   40'  
 19   05 d.  12:00  Suaug   VV    E.Fransson   1:0    D.Narvilas    
 20   05 d.  12:00  Suaug   VV    A.Plavin   13:21  17:21    P.Perlov   26'  
 21   05 d.  12:30  Suaug   VV    P.Bartušis   17:21  18:21    K.Fredlund   26'  
 22   05 d.  12:30  Suaug   VV    M.Eriksson   18:21  21:15  16:21    E.Slušnys   40'  
 23   05 d.  12:30  Suaug   VV    K.Dauskurtas   21:19  13:21  17:21    V.Vitkauskas   32'  
 24   05 d.  12:30  Suaug   MV    G.Voitechovskaja   21:15  22:24  20:22    I.Linkutė   42'  
 25   05 d.  13:00  Suaug   MV    K.Fredlund   16:21  11:21    U.Vasiliauskaitė   25'  
 26   05 d.  13:00  Suaug   MV    E.Liočaitė   0:1    E.Noreikaitė    
26 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 105 106 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-27 10:00 2020-09-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.