Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Prienų žiema, Data: 2022-01-08, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-01-08 2022-01-08 2022-01-08 2022-01-08  
 1  Paulius Jūras 
 Dalius Juodsnukis 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Jūras, D.Juodsnukis      
 16       ->      
  [21] 11:10   P.Jūras, D.Juodsnukis    
 9  Andrius Bendoraitis 
 Giedrius Strumila 
    21:9  21:12 [21']    
[9] 10:20   A.Bendoraitis, G.Strumila      
 8  Edmundas Petrošius 
 Algirdas Kepežinskas 
  21:14  21:19 [22']      
    [35] 12:00   A.Urbonas, D.Žilinskas  
 5  Saulius Eibukas 
 Darius Kairys 
      21:17  21:18 [25']  
 S.Eibukas, D.Kairys      
 12       ->      
  [22] 11:10   A.Urbonas, D.Žilinskas    
 13         21:12  21:11 [23']    
 A.Urbonas, D.Žilinskas      
 4  Aidas Urbonas 
 Deivydas Žilinskas 
  ->       1-a vieta
      [51] 13:00   A.Urbonas, D.Žilinskas
 3  Rokas Barkauskas 
 Tadas Staniulis 
        16:21  21:13  21:15 [40']
 R.Barkauskas, T.Staniulis      
 14       ->      
  [23] 11:10   R.Barkauskas, T.Staniulis    
 11         18:21  21:16  22:20 [60']    
 A.Rimkus, N.Šimkus      
 6  Albertas Rimkus 
 Nedas Šimkus 
  ->      
    [36] 12:00   R.Barkauskas, T.Staniulis  
 7  Nojus Tenikaitis 
 Tomas Tenikaitis 
      21:14  21:17 [28']  
[10] 10:20   R.Lavrukaitis, Š.Poderys      
 10  Rimas Lavrukaitis 
 Šarūnas Poderys 
  26:24  14:21  21:19 [46']      
  [24] 11:10   R.Lavrukaitis, Š.Poderys    
 15         14:21  23:21  21:19 [56']    
 V.Martinkus, G.Vaičiulis      
 2  Vidas Martinkus 
 Gabrielius Vaičiulis 
  ->    P.Jūras, D.Juodsnukis   3-a vieta
      [52] 13:00   P.Jūras, D.Juodsnukis
       R.Lavrukaitis, Š.Poderys   21:12  22:20 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Bendoraitis, G.Strumila    
    [37] 12:00   A.Bendoraitis, G.Strumila  
     S.Eibukas, D.Kairys   23:21  14:21  21:18 [38']   5-a vieta
      [53] 13:00   V.Martinkus, G.Vaičiulis
     A.Rimkus, N.Šimkus     21:19  21:19 [23']
    [38] 12:00   V.Martinkus, G.Vaičiulis  
     V.Martinkus, G.Vaičiulis   21:13  21:17 [24']  
         
         
       S.Eibukas, D.Kairys   7-a vieta
      [54] 13:00   A.Rimkus, N.Šimkus
       A.Rimkus, N.Šimkus   21:18  21:18 [29']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Petrošius, A.Kepežinskas    
   E.Petrošius, A.Kepežinskas   ->    
     E.Petrošius, A.Kepežinskas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [39] 12:00   E.Petrošius, A.Kepežinskas
        21:10  11:21  21:17 [30']
   .    
    ->    
     N.Tenikaitis, T.Tenikaitis  
   N.Tenikaitis, T.Tenikaitis     ->  
   N.Tenikaitis, T.Tenikaitis    
    ->    
         
        11-a vieta
       .
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PIRMAS KRAUJAS
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.