Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Prienų žiema, Data: 2022-01-08, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Evaldas Bradūnas 
 Kristina Poškutė 
14
21
12
21
 29'
21
11
21
11
 19'
68/64
4
1
2
2 Deivydas Žilinskas 
 Agnė Stravinskaitė 
21
14
21
12
 29'
21
18
22
20
 28'
85/64
21
2
1
3 Šarūnas Poderys 
 Asta Bačkaitienė 
11
21
11
21
 19'
18
21
20
22
 28'
60/85
-25
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Paulius Jūras 
 Gerda Trakymaitė 
21
10
21
17
 26'
21
19
21
10
 23'
84/56
28
2
1
2 Aidas Urbonas 
 Laima Chomskytė 
10
21
17
21
 26'
21
10
21
12
 20'
69/64
5
1
2
3 Tadas Staniulis 
 Milda Gumbrevičiūtė 
19
21
10
21
 23'
10
21
12
21
 20'
51/84
-33
0
3



2022-01-08  
   1-a vieta
 2    Paulius Jūras,  Gerda Trakymaitė  
[105] 16:20   P.Jūras, G.Trakymaitė
 3    Deivydas Žilinskas,  Agnė Stravinskaitė   21:17  24:22 [27']
   



2022-01-08  
   3-a vieta
 1    Evaldas Bradūnas,  Kristina Poškutė  
[106] 16:20   E.Bradūnas, K.Poškutė
 4    Aidas Urbonas,  Laima Chomskytė   21:14  21:13 [22']
   



2022-01-08  
   5-a vieta
 5    Šarūnas Poderys,  Asta Bačkaitienė  
[107] 16:20   T.Staniulis, M.Gumbrevičiūtė
 6    Tadas Staniulis,  Milda Gumbrevičiūtė   21:16  13:21  21:19 [26']
   



 
   7-a vieta
 7      
 .
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PIRMAS KRAUJAS
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.