Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Prienų žiema, Data: 2022-01-08, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-01-08 2022-01-08 2022-01-08 2022-01-08  
 1  Kęstutis Krūminas 
 Rokas Krūminas 
  Dėl 1-8 vietos      
[1] 10:00   K.Krūminas, R.Krūminas      
 16  Ruslan Bičenov 
 Gintaras Padelis 
  21:14  18:21  21:7 [39']      
  [13] 10:25   Ž.Rėklaitis, D.Zinkus    
 9  Tautvydas Stanaitis 
 Emanuelis Vnek 
    19:21  21:12  21:13 [33']    
[2] 10:00   Ž.Rėklaitis, D.Zinkus      
 8  Žilvinas Rėklaitis 
 Dainius Zinkus 
  21:14  21:12 [25']      
    [27] 11:35   Ž.Rėklaitis, D.Zinkus  
 5  Arnas Jarmalauskas 
 Danielius Sukanka 
      21:15  19:21  21:11 [37']  
[3] 10:00   R.Mališauskas, R.Mazurkevičius      
 12  Ričardas Mališauskas 
 Rolandas Mazurkevičius 
  21:12  21:17 [21']      
  [14] 10:25   S.Venslovas, V.Šmitas    
 13  Artūras Liutkus 
 Vainius Liutkus 
    23:21  21:9 [25']    
[4] 10:00   S.Venslovas, V.Šmitas      
 4  Saulius Venslovas 
 Vaidas Šmitas 
  21:11  21:16 [20']       1-a vieta
      [42] 12:40   A.Baranauskas, M.Stravinskas
 3  Gustas Čekavičius 
 Romutis Juodsnukis 
        21:16  21:16 [25']
[5] 10:00   G.Čekavičius, R.Juodsnukis      
 14  Oskaras Dijokevičius 
 Edgaras Plauška 
  21:10  21:14 [23']      
  [15] 10:45   G.Čekavičius, R.Juodsnukis    
 11  Darius Širmenis 
 Donatas Stankevičius 
    21:17  21:12 [22']    
[6] 10:00   G.Petrauskas, R.Žukauskas      
 6  Gražvydas Petrauskas 
 Remigijus Žukauskas 
  21:16  21:17 [25']      
    [28] 11:35   A.Baranauskas, M.Stravinskas  
 7  Vilimas Šimkus 
 Artūras Kuodys 
      21:15  21:18 [22']  
[7] 10:00   V.Šimkus, A.Kuodys      
 10  Ričardas Liutkus 
 Ričardas Vasilevskis 
  21:14  21:18 [25']      
  [16] 10:45   A.Baranauskas, M.Stravinskas    
 15  Raimondas Šulskis 
 Martynas Šulskis 
    21:16  21:16 [25']    
[8] 10:00   A.Baranauskas, M.Stravinskas      
 2  Arijus Baranauskas 
 Matas Stravinskas 
  21:5  21:4 [13']    S.Venslovas, V.Šmitas   3-a vieta
      [43] 12:40   G.Čekavičius, R.Juodsnukis
       G.Čekavičius, R.Juodsnukis   21:17  21:15 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Krūminas, R.Krūminas    
    [29] 11:35   K.Krūminas, R.Krūminas  
     R.Mališauskas, R.Mazurkevičius   21:7  21:12 [22']   5-a vieta
      [44] 12:40   V.Šimkus, A.Kuodys
     G.Petrauskas, R.Žukauskas     22:20  21:11 [25']
    [30] 11:35   V.Šimkus, A.Kuodys  
     V.Šimkus, A.Kuodys   21:12  21:17 [26']  
         
         
       R.Mališauskas, R.Mazurkevičius   7-a vieta
      [45] 12:40   G.Petrauskas, R.Žukauskas
       G.Petrauskas, R.Žukauskas   21:16  21:15 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   R.Bičenov, G.Padelis      
  [17] 10:45   R.Bičenov, G.Padelis    
   T.Stanaitis, E.Vnek   21:18  21:11 [23']    
    [31] 11:35   R.Bičenov, G.Padelis  
   A.Jarmalauskas, D.Sukanka     21:13  21:12 [20']  
  [18] 10:45   A.Liutkus, V.Liutkus    
   A.Liutkus, V.Liutkus   21:19  21:16 [21']     9-a vieta
      [46] 12:40   R.Bičenov, G.Padelis
   O.Dijokevičius, E.Plauška       21:23  21:15  21:16 [40']
  [19] 10:45   O.Dijokevičius, E.Plauška    
   D.Širmenis, D.Stankevičius   21:16  21:12 [22']    
    [32] 11:35   O.Dijokevičius, E.Plauška  
   R.Liutkus, R.Vasilevskis     15:21  21:10  21:17 [34']  
  [20] 10:45   R.Liutkus, R.Vasilevskis    
   R.Šulskis, M.Šulskis   21:8  21:12 [19']    
         
       A.Liutkus, V.Liutkus   11-a vieta
      [47] 12:40   R.Liutkus, R.Vasilevskis
       R.Liutkus, R.Vasilevskis   21:14  22:24  21:7 [30']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     T.Stanaitis, E.Vnek    
    [33] 11:35   T.Stanaitis, E.Vnek  
     A.Jarmalauskas, D.Sukanka   19:21  21:16  21:19 [31']   13-a vieta
      [48] 12:40   T.Stanaitis, E.Vnek
     D.Širmenis, D.Stankevičius     21:16  21:19 [26']
    [34] 11:35   D.Širmenis, D.Stankevičius  
     R.Šulskis, M.Šulskis   21:12  21:15 [20']  
         
         
       A.Jarmalauskas, D.Sukanka   15-a vieta
      [49] 12:40   A.Jarmalauskas, D.Sukanka
       R.Šulskis, M.Šulskis   21:17  18:21  21:14 [29']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PIRMAS KRAUJAS
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.