Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Prienų žiema, Data: 2022-01-08, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 5, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Artūras Liutkus 
 Rasa Lazauskaitė 
21
18
21
10
 27'
21
11
18
21
20
22
 35'
101/82
19
1
1
2 Mikas Viščinis 
 Guoda Viščinytė 
18
21
10
21
 27'
24
22
9
21
21
18
 35'
82/103
-21
1
3
3 Arnas Jarmalauskas 
 Gabija Gudauskaitė 
11
21
21
18
22
20
 35'
22
24
21
9
18
21
 35'
115/113
2
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ričardas Liutkus 
 Skaistė Liutkutė 
21
9
21
11
 26'
42/20
22
1
1
2 Vaidas Šmitas 
 Rugilė Juočytė 
9
21
11
21
 26'
20/42
-22
0
2



2022-01-08  
   1-a vieta
 1    Artūras Liutkus,  Rasa Lazauskaitė  
[103] 16:20   R.Liutkus, S.Liutkutė
 2    Ričardas Liutkus,  Skaistė Liutkutė   21:15  21:9 [21']
   



2022-01-08  
   3-a vieta
 4    Vaidas Šmitas,  Rugilė Juočytė  
[104] 16:20   V.Šmitas, R.Juočytė
 5    Arnas Jarmalauskas,  Gabija Gudauskaitė   21:9  21:10 [22']
   



 
   5-a vieta
 3    Mikas Viščinis,  Guoda Viščinytė  
 M.Viščinis, G.Viščinytė
 6       ->
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PIRMAS KRAUJAS
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.