Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Baltijos taurė, Data: 2022-06-18, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Dovilė Butvydaitė 
 Rusnė Vidzėnaitė 
17
21
15
21
 23'
21
16
11
21
21
19
 36'
21
13
21
19
 24'
127/130
-3
2
2
2 Lina Sėlenienė 
 Inga Vaicekauskienė 
21
17
21
15
 23'
21
13
21
8
 15'
21
8
21
11
 19'
126/72
54
3
1
3 Sandra Bikutė 
 Gitana Krūminienė 
16
21
21
11
19
21
 36'
13
21
8
21
 15'
21
9
21
17
 19'
119/121
-2
1
3
4 Elise Lorre 
 Elija Sunkladaitė 
13
21
19
21
 24'
8
21
11
21
 19'
9
21
17
21
 19'
77/126
-49
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Katrine Buša 
 Marta Heize 
21
5
21
9
 18'
21
11
21
7
 19'
84/32
52
2
1
2 Ernesta Grigeliūnienė 
 Renata Staupelienė 
5
21
9
21
 18'
13
21
21
9
21
18
 34'
69/90
-21
1
2
3 Eglė Markelytė 
 Monika Valatkienė 
11
21
7
21
 19'
21
13
9
21
18
21
 34'
66/97
-31
0
3



2022-06-18  
   1-a vieta
 2    Katrine Buša,  Marta Heize  
[22] 12:15   K.Buša, M.Heize
 3    Lina Sėlenienė,  Inga Vaicekauskienė   21:15  21:10 [18']
   



2022-06-18  
   3-a vieta
 1    Dovilė Butvydaitė,  Rusnė Vidzėnaitė  
[23] 12:15   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė
 4    Ernesta Grigeliūnienė,  Renata Staupelienė   21:19  21:18 [9']
   



2022-06-18  
   5-a vieta
 5    Sandra Bikutė,  Gitana Krūminienė  
[24] 12:15   E.Markelytė, M.Valatkienė
 6    Eglė Markelytė,  Monika Valatkienė   18:21  21:19  21:19 [38']
   



 
   7-a vieta
 7    Elise Lorre,  Elija Sunkladaitė  
 E.Lorre, E.Sunkladaitė
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 121 122 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-07-09 10:00 2022-07-09 21:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Atviros Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Baltijos taurė
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
VILNIAUS 700 m. JUBILIEJAUS TAURĖ
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD  
Atviros badmintono pirmenybės skirtos Prienų miesto 520 metų jubiliejui.
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian International
2022-06-09 09:00 2022-06-12 21:00
Lengvosios atletikos maniežas, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
Sportiados badmintono turnyras
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (baigiamasis etapas)
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vasara su NARVESEN
2022-06-11 09:50 2022-06-11 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.