Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A), Data: 2022-05-14, Vieta: BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 LT A 
 22           48 
 13           48 
 10           24 
   6           24 
 11           24 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   14 d.  10:00  LT A   VD    D.Leonovič  D.Tankevič   14:21  13:21    E.Bradūnas  A.Valantiejus   27'  
 2   14 d.  10:00  LT A   VD    D.Razas  N.Tenikaitis   15:21  15:21    Y.Romaniuk  I.Tsaregorodtsev   26'  
 3   14 d.  10:00  LT A   MD    M.Koriagina  A.Prokopovych   21:12  21:12    J.Kavaliauskaitė  J.Šalnaitė   27'  
 4   14 d.  10:00  LT A   MD    G.Dapkuvienė  M.Plytnikaitė   21:10  21:16    A.Klimaitė  G.Vancevičiūtė   27'  
 5   14 d.  10:25  LT A   VD    B.Vaškevičius  T.Vaškevičius   21:13  21:14    Ą.Barkauskas  A.Valatka   23'  
 6   14 d.  10:25  LT A   VD    E.Slušnys  G.Dima   23:21  21:17    E.Bradūnas  A.Valantiejus   23'  
 7   14 d.  10:25  LT A   VD    I.Medynskiy  V.Yakovlev   21:10  21:5    D.Genys  M.Mackevičius   22'  
 8   14 d.  10:25  LT A   VD    Y.Romaniuk  I.Tsaregorodtsev   21:11  21:15    A.Kvedarauskas  V.Pratusevičius   27'  
 9   14 d.  10:50  LT A   MD    J.Kelečiūtė  T.Leonovič   11:21  20:22    M.Koriagina  A.Prokopovych   31'  
 10   14 d.  10:50  LT A   MD    G.Dapkuvienė  M.Plytnikaitė   19:21  21:16  20:22    V.Slušnienė  G.Trakymaitė   47'  
 11   14 d.  10:50  LT A   MD    J.Kavaliauskaitė  J.Šalnaitė   21:18  21:7    A.Klimaitė  G.Vancevičiūtė   25'  
 12   14 d.  11:15  LT A   VD    E.Slušnys  G.Dima   21:14  13:21  21:17    B.Vaškevičius  T.Vaškevičius   33'  
 13   14 d.  11:15  LT A   VD    I.Medynskiy  V.Yakovlev   21:23  21:10  21:5    Y.Romaniuk  I.Tsaregorodtsev   27'  
 14   14 d.  11:15  LT A   VD    E.Bradūnas  A.Valantiejus   21:19  21:18    Ą.Barkauskas  A.Valatka   22'  
 15   14 d.  11:15  LT A   VD    D.Genys  M.Mackevičius   11:21  11:21    A.Kvedarauskas  V.Pratusevičius   21'  
 16   14 d.  11:15  LT A   VD    D.Leonovič  D.Tankevič   3:21  10:21    D.Razas  N.Tenikaitis   22'  
 17   14 d.  11:40  LT A   MD    M.Koriagina  A.Prokopovych   21:16  21:14    V.Slušnienė  G.Trakymaitė   28'  
 18   14 d.  11:40  LT A   MD    J.Kelečiūtė  T.Leonovič   21:19  21:14    G.Dapkuvienė  M.Plytnikaitė   29'  
 19   14 d.  11:40  LT A   MX    V.Stepanchenko  P.Barannyk   17:21  16:21    V.Pratusevičius  K.Urbonavičiūtė   27'  
 20   14 d.  11:40  LT A   MX    V.Šukys  L.Aleknavičiūtė   10:21  4:21    O.Shmundyak  A.Kovalenko   24'  
 21   14 d.  11:40  LT A   MX    G.Dima  M.Marcinkevičiūtė   13:21  12:21    V.Kunin  Y.Vantsarovska   21'  
 22   14 d.  12:00  LT A   VD    E.Slušnys  G.Dima   15:21  17:21    I.Medynskiy  V.Yakovlev   22'  
 23   14 d.  12:00  LT A   VD    B.Vaškevičius  T.Vaškevičius   21:17  21:18    Y.Romaniuk  I.Tsaregorodtsev   27'  
 24   14 d.  12:00  LT A   VD    E.Bradūnas  A.Valantiejus   21:16  10:21  21:19    A.Kvedarauskas  V.Pratusevičius   32'  
 25   14 d.  12:00  LT A   VD    Ą.Barkauskas  A.Valatka   21:8  21:6    D.Genys  M.Mackevičius   19'  
 26   14 d.  12:00  LT A   VV    I.Tsaregorodtsev   21:8  21:12    D.Gabriūnas   22'  
 27   14 d.  12:20  LT A   MX    A.Valantiejus  G.Dapkuvienė   10:21  17:21    E.Bradūnas  M.Plytnikaitė   22'  
 28   14 d.  12:20  LT A   MX    A.Kvedarauskas  G.Trakymaitė   8:21  8:21    O.Shmundyak  A.Kovalenko   24'  
 29   14 d.  12:20  LT A   MX    V.Bagdanavičius  S.Golubickaitė   21:12  21:7    V.Pratusevičius  K.Urbonavičiūtė   23'  
 30   14 d.  12:20  LT A   MX    V.Kunin  Y.Vantsarovska   21:13  20:22  21:17    E.Slušnys  V.Slušnienė   42'  
 31   14 d.  12:20  LT A   MX    V.Šukys  L.Aleknavičiūtė   21:13  18:21  16:21    G.Dima  M.Marcinkevičiūtė   34'  
 32   14 d.  12:20  LT A   VV    T.Raila   13:21  11:21    I.Medynskiy   22'  
 33   14 d.  12:40  LT A   VV    D.Tankevič   9:21  17:21    Y.Romaniuk   28'  
 34   14 d.  12:40  LT A   VV    V.Kunin   21:15  21:14    N.Tenikaitis   27'  
 35   14 d.  12:40  LT A   VV    D.Genys   19:21  12:21    V.Stepanchenko   26'  
 36   14 d.  12:40  LT A   VV    D.Leonovič   21:19  21:16    P.Kovas   32'  
 37   14 d.  12:40  LT A   MV    A.Prokopovych   21:10  21:10    J.Kavaliauskaitė   21'  
 38   14 d.  13:00  LT A   MV    J.Šalnaitė   6:21  10:21    M.Koriagina   22'  
 39   14 d.  13:00  LT A   MV    P.Barannyk   21:10  21:13    M.Marcinkevičiūtė   26'  
 40   14 d.  13:00  LT A   MX    V.Bagdanavičius  S.Golubickaitė   21:7  21:3    E.Bradūnas  M.Plytnikaitė   17'  
 41   14 d.  13:00  LT A   MX    O.Shmundyak  A.Kovalenko   21:6  21:9    V.Kunin  Y.Vantsarovska   20'  
 42   14 d.  13:00  LT A   MX    V.Pratusevičius  K.Urbonavičiūtė   22:20  21:19    A.Valantiejus  G.Dapkuvienė   24'  
 43   14 d.  13:00  LT A   MX    A.Kvedarauskas  G.Trakymaitė   13:21  18:21    E.Slušnys  V.Slušnienė   27'  
 44   14 d.  13:00  LT A   MX    V.Stepanchenko  P.Barannyk   21:10  21:10    G.Dima  M.Marcinkevičiūtė   19'  
 45   14 d.  13:25  LT A   MV    A.Kovalenko   21:8  21:12    G.Vancevičiūtė   24'  
 46   14 d.  13:25  LT A   MV    L.Aleknavičiūtė   21:14  13:21  21:11    A.Klimaitė   45'  
 47   14 d.  13:25  LT A   VV    M.Mackevičius   7:21  5:21    V.Yakovlev   28'  
 48   14 d.  13:25  LT A   VV    T.Vaškevičius   21:19  12:21  7:21    I.Medynskiy   36'  
 49   14 d.  13:25  LT A   VV    Y.Romaniuk   21:19  3:21  8:21    B.Vaškevičius   35'  
 50   14 d.  13:40  LT A   MX    V.Bagdanavičius  S.Golubickaitė   15:21  21:17  21:17    O.Shmundyak  A.Kovalenko   49'  
 51   14 d.  13:40  LT A   MX    E.Bradūnas  M.Plytnikaitė   12:21  21:13  21:19    V.Kunin  Y.Vantsarovska   39'  
 52   14 d.  13:40  LT A   MX    V.Pratusevičius  K.Urbonavičiūtė   17:21  13:21    E.Slušnys  V.Slušnienė   25'  
 53   14 d.  14:00  LT A   VV    V.Stepanchenko   22:20  16:21  12:21    D.Pakšys   41'  
 54   14 d.  14:00  LT A   VV    Ą.Barkauskas   21:17  21:16    V.Šukys   28'  
 55   14 d.  14:00  LT A   VV    D.Leonovič   17:21  16:21    A.Valatka   29'  
 56   14 d.  14:00  LT A   VV    T.Raila   21:8  13:21  21:15    D.Tankevič   34'  
 57   14 d.  14:00  LT A   VV    O.Shmundyak   21:11  21:9    V.Kunin   21'  
 58   14 d.  14:00  LT A   VV    V.Bagdanavičius   20:22  14:21    I.Tsaregorodtsev   32'  
 59   14 d.  14:25  LT A   VV    N.Tenikaitis   21:19  21:17    D.Genys   23'  
 60   14 d.  14:25  LT A   MV    S.Golubickaitė   21:11  21:7    A.Prokopovych   22'  
 61   14 d.  14:25  LT A   MV    M.Koriagina   21:19  21:15    P.Barannyk   30'  
 62   14 d.  14:25  LT A   MV    T.Leonovič   8:21  14:21    A.Kovalenko   25'  
 63   14 d.  14:25  LT A   MV    L.Aleknavičiūtė   15:21  10:21    J.Kelečiūtė   28'  
 64   14 d.  14:50  LT A   MV    J.Šalnaitė   21:12  21:10    M.Marcinkevičiūtė   25'  
 65   14 d.  14:50  LT A   VV    I.Tsaregorodtsev   14:21  11:21    V.Yakovlev   33'  
 66   14 d.  14:50  LT A   VV    I.Medynskiy   21:9  21:7    B.Vaškevičius   23'  
 67   14 d.  14:50  LT A   VV    O.Shmundyak   21:3  21:18    D.Pakšys   29'  
 68   14 d.  14:50  LT A   VV    Ą.Barkauskas   21:18  21:10    A.Valatka   37'  
 69   14 d.  14:50  LT A   VV    V.Bagdanavičius   21:11  21:8    M.Mackevičius   26'  
 70   14 d.  15:15  LT A   VV    T.Vaškevičius   19:21  17:21    Y.Romaniuk   26'  
 71   14 d.  15:15  LT A   VV    V.Kunin   19:21  1:21    V.Stepanchenko   21'  
 72   14 d.  15:15  LT A   VV    V.Šukys   21:19  21:12    D.Leonovič   32'  
 73   14 d.  15:15  LT A   VV    D.Gabriūnas   20:22  22:24    T.Raila   36'  
 74   14 d.  15:15  LT A   VV    N.Tenikaitis   21:0    P.Kovas    
 75   14 d.  15:15  LT A   MV    S.Golubickaitė   21:12  21:7    M.Koriagina   23'  
 76   14 d.  15:40  LT A   MV    A.Kovalenko   21:19  21:16    J.Kelečiūtė   27'  
 77   14 d.  15:40  LT A   MV    A.Prokopovych   10:21    P.Barannyk   14'  
 78   14 d.  15:40  LT A   MV    T.Leonovič   21:11  21:10    L.Aleknavičiūtė   23'  
 79   14 d.  15:40  LT A   MV    J.Kavaliauskaitė   10:21  16:21    J.Šalnaitė   26'  
 80   14 d.  15:40  LT A   MV    G.Vancevičiūtė   21:11  21:11    A.Klimaitė   27'  
 81   14 d.  15:40  LT A   VV    V.Yakovlev   21:10  21:11    I.Medynskiy   28'  
 82   14 d.  16:05  LT A   VV    O.Shmundyak   21:9  21:14    Ą.Barkauskas   26'  
 83   14 d.  16:05  LT A   VV    I.Tsaregorodtsev   0:21    B.Vaškevičius    
 84   14 d.  16:05  LT A   VV    D.Pakšys   21:4  21:3    A.Valatka   18'  
 85   14 d.  16:05  LT A   VV    V.Bagdanavičius   21:15  21:14    Y.Romaniuk   27'  
 86   14 d.  16:05  LT A   VV    V.Stepanchenko   21:6  21:11    V.Šukys   19'  
 87   14 d.  16:05  LT A   VV    T.Raila   21:17  21:17    N.Tenikaitis   25'  
 88   14 d.  16:30  LT A   MV    S.Golubickaitė   19:21  21:16  18:21    A.Kovalenko   50'  
 89   14 d.  16:30  LT A   MV    M.Koriagina   21:11  21:15    J.Kelečiūtė   26'  
 90   14 d.  16:30  LT A   MV    P.Barannyk   21:17  21:12    T.Leonovič   30'  
 91   14 d.  16:30  LT A   MV    J.Šalnaitė   21:19  21:19    G.Vancevičiūtė   32'  
 92   14 d.  16:30  LT A   VV    V.Yakovlev   17:21  21:19  15:21    O.Shmundyak   70'  
 93   14 d.  16:30  LT A   VV    I.Medynskiy   21:10  21:14    Ą.Barkauskas   26'  
 94   14 d.  16:55  LT A   VV    B.Vaškevičius   19:21  21:19  21:17    D.Pakšys   45'  
 95   14 d.  16:55  LT A   VV    V.Bagdanavičius   21:15  22:20    V.Stepanchenko   24'  
95 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 121 122 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-07-09 10:00 2022-07-09 21:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Atviros Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Baltijos taurė
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
VILNIAUS 700 m. JUBILIEJAUS TAURĖ
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD  
Atviros badmintono pirmenybės skirtos Prienų miesto 520 metų jubiliejui.
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian International
2022-06-09 09:00 2022-06-12 21:00
Lengvosios atletikos maniežas, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
Sportiados badmintono turnyras
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (baigiamasis etapas)
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vasara su NARVESEN
2022-06-11 09:50 2022-06-11 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.