Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A), Data: 2022-05-14, Vieta: BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas  
Grupė- LT A, Mišrus dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-05-14 2022-05-14 2022-05-14 2022-05-14  
 1  Vilius Bagdanavičius 
 Samanta Golubickaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Bagdanavičius, S.Golubickaitė      
 16       ->      
  [29] 12:20   V.Bagdanavičius, S.Golubickaitė    
 9   Vladyslav Stepanchenko 
 Polina Barannyk 
    21:12  21:7 [23']    
[19] 11:40   V.Pratusevičius, K.Urbonavičiūtė      
 8  Vilmantas Pratusevičius 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
  21:17  21:16 [27']      
    [40] 13:00   V.Bagdanavičius, S.Golubickaitė  
 5  Ardas Valantiejus 
 Giedrė Dapkuvienė 
      21:7  21:3 [17']  
 A.Valantiejus, G.Dapkuvienė      
 12       ->      
  [27] 12:20   E.Bradūnas, M.Plytnikaitė    
 13         21:10  21:17 [22']    
 E.Bradūnas, M.Plytnikaitė      
 4  Evaldas Bradūnas 
 Monika Plytnikaitė 
  ->       1-a vieta
      [50] 13:40   V.Bagdanavičius, S.Golubickaitė
 3  Aivaras Kvedarauskas 
 Gerda Trakymaitė 
        15:21  21:17  21:17 [49']
 A.Kvedarauskas, G.Trakymaitė      
 14       ->      
  [28] 12:20   O.Shmundyak, A.Kovalenko    
 11  Vytautas Šukys 
 Liepa Aleknavičiūtė 
    21:8  21:8 [24']    
[20] 11:40   O.Shmundyak, A.Kovalenko      
 6   Oleksandar Shmundyak 
 Anna Kovalenko 
  21:10  21:4 [24']      
    [41] 13:00   O.Shmundyak, A.Kovalenko  
 7  Giedrius Dima 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
      21:6  21:9 [20']  
[21] 11:40   V.Kunin, Y.Vantsarovska      
 10   Vladyslav Kunin 
 Yaroslava Vantsarovska 
  21:13  21:12 [21']      
  [30] 12:20   V.Kunin, Y.Vantsarovska    
 15         21:13  20:22  21:17 [42']    
 E.Slušnys, V.Slušnienė      
 2  Edgaras Slušnys 
 Vaida Slušnienė 
  ->    E.Bradūnas, M.Plytnikaitė   3-a vieta
      [51] 13:40   E.Bradūnas, M.Plytnikaitė
       V.Kunin, Y.Vantsarovska   12:21  21:13  21:19 [39']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Pratusevičius, K.Urbonavičiūtė    
    [42] 13:00   V.Pratusevičius, K.Urbonavičiūtė  
     A.Valantiejus, G.Dapkuvienė   22:20  21:19 [24']   5-a vieta
      [52] 13:40   E.Slušnys, V.Slušnienė
     A.Kvedarauskas, G.Trakymaitė     21:17  21:13 [25']
    [43] 13:00   E.Slušnys, V.Slušnienė  
     E.Slušnys, V.Slušnienė   21:13  21:18 [27']  
         
         
       A.Valantiejus, G.Dapkuvienė   7-a vieta
     
       A.Kvedarauskas, G.Trakymaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Stepanchenko, P.Barannyk    
   V.Stepanchenko, P.Barannyk   ->    
     V.Stepanchenko, P.Barannyk  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [44] 13:00   V.Stepanchenko, P.Barannyk
        21:10  21:10 [19']
   V.Šukys, L.Aleknavičiūtė    
   V.Šukys, L.Aleknavičiūtė   ->    
    [31] 12:20   G.Dima, M.Marcinkevičiūtė  
   G.Dima, M.Marcinkevičiūtė     13:21  21:18  21:16 [34']  
   G.Dima, M.Marcinkevičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
       V.Šukys, L.Aleknavičiūtė
       V.Šukys, L.Aleknavičiūtė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
RSL Lithuanian International
2022-06-09 10:00 2022-06-12 21:00
CIDO arena, Panevėžys
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV  
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.