Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Es), Data: 2022-05-14, Vieta: Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda  
Grupė- LT Es, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-05-14 2022-05-14 2022-05-14 2022-05-14  
 1  Vilius Klimantavičius 
 Aurelijus Šadauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
[1] 10:00   V.Klimantavičius, A.Šadauskas      
 16  Edmundas Bajorinas 
 Vidmantas Gumauskas 
  21:11  21:14 [21']      
  [16] 11:05   V.Klimantavičius, A.Šadauskas    
 9  Šarūnas Mardosa 
 Andrius Mikelionis 
    20:22  21:19  21:12 [37']    
[2] 10:00   S.Blankas, M.Lilas      
 8  Saulius Blankas 
 Mindaugas Lilas 
  21:13  17:21  21:14 [29']      
    [31] 12:40   M.Brazauskas, M.Pužauskas  
 5  Rolandas Čepulis 
 Artūras Škulevičius 
      22:20  21:15 [29']  
[3] 10:00   R.Čepulis, A.Škulevičius      
 12  Tomas Kučinskas 
 Andrius Valiukonis 
  21:4  21:7 [17']      
  [17] 11:30   M.Brazauskas, M.Pužauskas    
 13  Algimantas Miškinis 
 Marius Miškinis 
    21:15  21:16 [24']    
[4] 10:00   M.Brazauskas, M.Pužauskas      
 4  Mantas Brazauskas 
 Martynas Pužauskas 
  21:14  21:4 [17']       1-a vieta
      [46] 14:15   M.Ambraziūnas, A.Leonavičius
 3  Vytautas Bužinskas 
 Remigijus Žukauskas 
        22:20  21:17 [34']
[5] 10:20   V.Bužinskas, R.Žukauskas      
 14  Tomas Kildišas 
 Darius Urbonas 
  21:13  21:13 [11']      
  [18] 11:30   M.Ambraziūnas, A.Leonavičius    
 11  Artūras Jadvinskis 
 Rokas Jadvinskis 
    20:22  21:10  21:17 [37']    
[6] 10:20   M.Ambraziūnas, A.Leonavičius      
 6  Martas Ambraziūnas 
 Andrius Leonavičius 
  21:18  21:13 [25']      
    [32] 12:40   M.Ambraziūnas, A.Leonavičius  
 7  Tomas Kiveris 
 Nerijus Mašalaitis 
      21:18  21:11 [26']  
[7] 10:20   T.Kiveris, N.Mašalaitis      
 10  Mindaugas Deinis 
 Sigitas Karalius 
  21:14  21:19 [25']      
  [19] 11:30   T.Kiveris, N.Mašalaitis    
 15  Andrius Urbonas 
 Vytas Stacevičius 
    21:15  21:16 [23']    
[8] 10:20   Ž.Steponavičius, R.Mazurkevičius      
 2  Žydrūnas Steponavičius 
 Rolandas Mazurkevičius 
  21:18  21:12 [20']    V.Klimantavičius, A.Šadauskas   3-a vieta
      [47] 14:15   V.Klimantavičius, A.Šadauskas
       T.Kiveris, N.Mašalaitis   21:9  21:17 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Blankas, M.Lilas    
    [33] 13:05   R.Čepulis, A.Škulevičius  
     R.Čepulis, A.Škulevičius   21:18  19:21  21:17 [34']   5-a vieta
     
     V.Bužinskas, R.Žukauskas     ->
    [34] 13:05   V.Bužinskas, R.Žukauskas  
     Ž.Steponavičius, R.Mazurkevičius   19:21  21:18  23:21 [38']  
         
         
       S.Blankas, M.Lilas   7-a vieta
     
       Ž.Steponavičius, R.Mazurkevičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   E.Bajorinas, V.Gumauskas      
  [20] 11:30   Š.Mardosa, A.Mikelionis    
   Š.Mardosa, A.Mikelionis   21:16  22:20 [24']    
    [35] 13:05   Š.Mardosa, A.Mikelionis  
   T.Kučinskas, A.Valiukonis     21:7  21:16 [23']  
  [21] 11:55   A.Miškinis, M.Miškinis    
   A.Miškinis, M.Miškinis   8:21  21:16  21:14 [34']     9-a vieta
     
   T.Kildišas, D.Urbonas       ->
  [22] 11:55   A.Jadvinskis, R.Jadvinskis    
   A.Jadvinskis, R.Jadvinskis   21:15  21:4 [21']    
    [36] 13:05   M.Deinis, S.Karalius  
   M.Deinis, S.Karalius     21:12  21:18 [22']  
  [23] 11:55   M.Deinis, S.Karalius    
   A.Urbonas, V.Stacevičius   21:14  21:15 [21']    
         
       A.Miškinis, M.Miškinis   11-a vieta
     
       A.Jadvinskis, R.Jadvinskis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     E.Bajorinas, V.Gumauskas    
    [37] 13:25   E.Bajorinas, V.Gumauskas  
     T.Kučinskas, A.Valiukonis   21:10  21:19 [24']   13-a vieta
     
     T.Kildišas, D.Urbonas     ->
    [38] 13:25   A.Urbonas, V.Stacevičius  
     A.Urbonas, V.Stacevičius   21:17  22:20 [25']  
         
         
       T.Kučinskas, A.Valiukonis   15-a vieta
     
       T.Kildišas, D.Urbonas   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
RSL Lithuanian International
2022-06-09 10:00 2022-06-12 21:00
CIDO arena, Panevėžys
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV  
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.