Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Es), Data: 2022-05-14, Vieta: Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda  
Grupė- LT Es, Mišrus dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-05-14 2022-05-14 2022-05-14 2022-05-14 2022-05-14  
 1  Gintaras Bacevičius 
 Inesa Bacevičienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 G.Bacevičius, I.Bacevičienė        
 32       ->        
  [61] 15:45   G.Bacevičius, I.Bacevičienė      
 17  Martas Ambraziūnas 
 Indrė Ambraziūnienė 
    21:16  21:12 [19']      
[53] 15:00   M.Ambraziūnas, I.Ambraziūnienė        
 16  Vytautas Barkauskas 
 Vilma Blankienė 
  21:13  21:18 [22']        
    [77] 17:25   M.Lilas, M.Juškytė    
 9  Paulius Janušauskas 
 Kristina Aliukienė 
      15:21  21:14  21:17 [30']    
 P.Janušauskas, K.Aliukienė        
 24       ->        
  [62] 15:45   M.Lilas, M.Juškytė      
 25         21:10  21:12 [15']      
 M.Lilas, M.Juškytė        
 8  Mindaugas Lilas 
 Monika Juškytė 
  ->        
      [92] 18:35   M.Lilas, M.Juškytė  
 5  Nerijus Mašalaitis 
 Kristina Bagdonienė 
        18:21  21:15  21:17 [34']  
 N.Mašalaitis, K.Bagdonienė        
 28       ->        
  [63] 15:45   N.Mašalaitis, K.Bagdonienė      
 21         17:21  21:13  22:20 [34']      
 A.Pažėra, V.Kochanauskaitė        
 12  Audrius Pažėra 
 Viktorija Kochanauskaitė 
  ->        
    [78] 17:25   V.Klimantavičius, K.Bagdonaitė    
 13  Andrius Valiukonis 
 Ilona Pocienė 
      21:13  11:21  21:14 [36']    
[54] 15:00   A.Valiukonis, I.Pocienė        
 20  Vytas Stacevičius 
 Justina Jelinskė 
  16:21  21:14  21:12 [32']        
  [64] 15:45   V.Klimantavičius, K.Bagdonaitė      
 29         21:8  21:6 [5']      
 V.Klimantavičius, K.Bagdonaitė        
 4  Vilius Klimantavičius 
 Karolina Bagdonaitė 
  ->         1-a vieta
        [103] 19:45   M.Lilas, M.Juškytė
 3  Irmantas Viliūnas 
 Greta Gečaitė 
          21:11  21:17 [19']
 I.Viliūnas, G.Gečaitė        
 30       ->        
  [65] 16:10   I.Viliūnas, G.Gečaitė      
 19  Darius Urbonas 
 Aušra Kildišienė 
    20:22  21:13  21:15 [37']      
[55] 15:00   Š.Mardosa, R.Mardosienė        
 14  Šarūnas Mardosa 
 Rimantė Mardosienė 
  21:6  21:10 [17']        
    [79] 17:25   I.Viliūnas, G.Gečaitė    
 11  Žydrūnas Steponavičius 
 Inga Pečiulaitienė 
      21:17  21:19 [29']    
 Ž.Steponavičius, I.Pečiulaitienė        
 22       ->        
  [66] 16:10   T.Kiveris, V.Bagdonaitė      
 27         21:17  21:14 [26']      
 T.Kiveris, V.Bagdonaitė        
 6  Tomas Kiveris 
 Vakarė Bagdonaitė 
  ->        
      [93] 19:00   I.Viliūnas, G.Gečaitė  
 7  Tomas Šikarskas 
 Agnė Šikarskė 
        22:20  21:15 [24']  
 T.Šikarskas, A.Šikarskė        
 26       ->        
  [67] 16:10   K.Skinkys, S.Valentaitė      
 23         10:21  21:19  21:15 [31']      
 K.Skinkys, S.Valentaitė        
 10  Karolis Skinkys 
 Skirmantė Valentaitė 
  ->        
    [80] 17:25   A.Šadauskas, J.Šadauskienė    
 15  Rolandas Mazurkevičius 
 Inga Dagilienė 
      23:21  21:10 [24']    
[56] 15:00   R.Mazurkevičius, I.Dagilienė        
 18  Tomas Kildišas 
 Dovilė Butkienė 
  21:14  21:11 [20']      V.Klimantavičius, K.Bagdonaitė   3-a vieta
  [68] 16:10   A.Šadauskas, J.Šadauskienė   [104] 19:45   V.Klimantavičius, K.Bagdonaitė
 31         21:15  21:14 [22']    A.Šadauskas, J.Šadauskienė   17:21  21:16  21:8 [34']
 A.Šadauskas, J.Šadauskienė        
 2  Aurelijus Šadauskas 
 Jurgita Šadauskienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Bacevičius, I.Bacevičienė    
      [94] 19:00   N.Mašalaitis, K.Bagdonienė  
       N.Mašalaitis, K.Bagdonienė   21:19  15:21  21:16 [35']   5-a vieta
       
       T.Kiveris, V.Bagdonaitė     ->
      [95] 19:00   K.Skinkys, S.Valentaitė  
       K.Skinkys, S.Valentaitė   15:21  23:21  21:15 [37']  
           
           
         G.Bacevičius, I.Bacevičienė   7-a vieta
       
         T.Kiveris, V.Bagdonaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Ambraziūnas, I.Ambraziūnienė      
    [81] 17:45   M.Ambraziūnas, I.Ambraziūnienė    
     P.Janušauskas, K.Aliukienė   21:0    
      [96] 19:00   M.Ambraziūnas, I.Ambraziūnienė  
     A.Pažėra, V.Kochanauskaitė     21:11  19:21  21:9 [37']  
    [82] 17:45   A.Pažėra, V.Kochanauskaitė    
     A.Valiukonis, I.Pocienė   21:13  21:8 [20']     9-a vieta
       
     Š.Mardosa, R.Mardosienė       ->
    [83] 17:45   Š.Mardosa, R.Mardosienė    
     Ž.Steponavičius, I.Pečiulaitienė   22:24  21:4  21:12 [29']    
      [97] 19:25   Š.Mardosa, R.Mardosienė  
     T.Šikarskas, A.Šikarskė     21:9  19:21  21:19 [33']  
    [84] 17:45   R.Mazurkevičius, I.Dagilienė    
     R.Mazurkevičius, I.Dagilienė   21:10  22:20 [21']    
           
         A.Pažėra, V.Kochanauskaitė   11-a vieta
       
         R.Mazurkevičius, I.Dagilienė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       P.Janušauskas, K.Aliukienė    
      [98] 19:25   A.Valiukonis, I.Pocienė  
       A.Valiukonis, I.Pocienė   21:0   13-a vieta
       
       Ž.Steponavičius, I.Pečiulaitienė     ->
      [99] 19:25   T.Šikarskas, A.Šikarskė  
       T.Šikarskas, A.Šikarskė   21:13  21:12 [20']  
           
           
         P.Janušauskas, K.Aliukienė   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      Ž.Steponavičius, I.Pečiulaitienė   ->
         
   V.Barkauskas, V.Blankienė      
   V.Barkauskas, V.Blankienė   ->      
     V.Barkauskas, V.Blankienė    
      ->    
   .      
    ->      
      [69] 16:35   V.Barkauskas, V.Blankienė  
        21:19  21:16 [21']  
   .      
    ->      
     V.Stacevičius, J.Jelinskė    
   V.Stacevičius, J.Jelinskė     ->    
   V.Stacevičius, J.Jelinskė      
    ->       17-a vieta
        [85] 18:10   V.Barkauskas, V.Blankienė
          21:19  21:15 [25']
   D.Urbonas, A.Kildišienė      
   D.Urbonas, A.Kildišienė   ->      
     D.Urbonas, A.Kildišienė    
      ->    
   .      
    ->      
      [70] 16:35   D.Urbonas, A.Kildišienė  
        19:21  21:8  21:7 [32']  
   .      
    ->      
     T.Kildišas, D.Butkienė    
   T.Kildišas, D.Butkienė     ->    
   T.Kildišas, D.Butkienė      
    ->    V.Stacevičius, J.Jelinskė   19-a vieta
        [86] 18:10   V.Stacevičius, J.Jelinskė
         T.Kildišas, D.Butkienė   21:17  21:18 [24']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
RSL Lithuanian International
2022-06-09 10:00 2022-06-12 21:00
CIDO arena, Panevėžys
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV  
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.