Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds), Data: 2022-05-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- LT Ds, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-05-14 2022-05-14 2022-05-14 2022-05-14  
 1  Saulius Venslovas 
 Romutis Juodsnukis 
  Dėl 1-8 vietos      
[51] 12:30    S.Venslovas, R.Juodsnukis      
 16  Arnas Pukinskas 
 Salvijus Ulevičius 
  21:7  21:10 [13']      
  [69] 13:30    A.Jonuškis, V.Razbadauskas    
 9  Artūras Jonuškis 
 Vaidas Razbadauskas 
    21:13  21:17 [19']    
[52] 12:30    A.Jonuškis, V.Razbadauskas      
 8  Darius Jurgilas 
 Mindaugas Loveikis 
  21:6  19:21  21:19 [31']      
    [84] 14:30    A.Jonuškis, V.Razbadauskas  
 5  Andrius Bičiūnas 
 Dainius Kecorius 
      21:8  21:10 [16']  
[52] 13:30    A.Bičiūnas, D.Kecorius      
 12  Ričardas Vasilevskis 
 Almantas Viruišis 
  21:7  21:7 [15']      
  [69] 13:30    A.Bičiūnas, D.Kecorius    
 13  Mindaugas Pacevičius 
 Tadas Šlekys 
    21:19  13:21  21:19 [32']    
[54] 12:30    M.Pacevičius, T.Šlekys      
 4  Povilas Marčiukaitis 
 Nerijus Molis 
  21:16  21:19 [20']       1-a vieta
      [108] 16:00    A.Kuodys, D.Zinkus
 3  Gražvydas Petrauskas 
 Žilvinas Rėklaitis 
        16:21  21:9  21:15 [29']
[55] 12:30    M.Dobilas, R.Giedraitis      
 14  Mindaugas Dobilas 
 Robertas Giedraitis 
  26:24  21:18 [22']      
  [69] 14:00    A.Kuodys, D.Zinkus    
 11  Artūras Kuodys 
 Dainius Zinkus 
    21:18  14:21  21:18 [27']    
[56] 12:30    A.Kuodys, D.Zinkus      
 6  Rokas Grytė 
 Vilmantas Liorančas 
  22:20  21:19 [19']      
    [85] 14:30    A.Kuodys, D.Zinkus  
 7  Arminas Murnikovas 
 Darius Navikas 
      21:11  21:14 [17']  
[57] 13:00    A.Murnikovas, D.Navikas      
 10  Žilvinas Gelžinis 
 Vaidas Šmitas 
  21:16  21:14 [19']      
  [69] 14:00    A.Murnikovas, D.Navikas    
 15  Arūnas Grigalauskas 
 Donatas Grigalauskas 
    21:19  21:18 [21']    
[58] 13:00    A.Liočas, V.Šimkus      
 2  Arūnas Liočas 
 Vilimas Šimkus 
  21:18  21:16 [18']    A.Bičiūnas, D.Kecorius   3-a vieta
      [109] 16:00    A.Murnikovas, D.Navikas
       A.Murnikovas, D.Navikas   21:17  18:21  23:21 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Venslovas, R.Juodsnukis    
    [86] 14:30    M.Pacevičius, T.Šlekys  
     M.Pacevičius, T.Šlekys   21:16  21:16 [19']   5-a vieta
      [110] 16:00    M.Dobilas, R.Giedraitis
     M.Dobilas, R.Giedraitis     21:18  21:16 [18']
    [87] 15:00    M.Dobilas, R.Giedraitis  
     A.Liočas, V.Šimkus   21:16  21:9 [16']  
         
         
       S.Venslovas, R.Juodsnukis   7-a vieta
      [111] 16:00    A.Liočas, V.Šimkus
       A.Liočas, V.Šimkus   18:21  21:15  22:20 [36']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Pukinskas, S.Ulevičius      
  [70] 14:00    D.Jurgilas, M.Loveikis    
   D.Jurgilas, M.Loveikis   21:17  21:6 [16']    
    [88] 15:00    P.Marčiukaitis, N.Molis  
   R.Vasilevskis, A.Viruišis     21:14  21:12 [17']  
  [69] 14:00    P.Marčiukaitis, N.Molis    
   P.Marčiukaitis, N.Molis   21:7  21:18 [16']     9-a vieta
     
   G.Petrauskas, Ž.Rėklaitis       ->
  [69] 14:00    R.Grytė, V.Liorančas    
   R.Grytė, V.Liorančas   21:15  21:6 [15']    
    [89] 15:00    R.Grytė, V.Liorančas  
   Ž.Gelžinis, V.Šmitas     21:19  23:21 [19']  
  [69] 14:00    A.Grigalauskas, D.Grigalauskas    
   A.Grigalauskas, D.Grigalauskas   9:21  21:16  21:8 [23']    
         
       D.Jurgilas, M.Loveikis   11-a vieta
     
       A.Grigalauskas, D.Grigalauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     A.Pukinskas, S.Ulevičius    
    [90] 15:00    R.Vasilevskis, A.Viruišis  
     R.Vasilevskis, A.Viruišis   21:15  21:14 [16']   13-a vieta
     
     G.Petrauskas, Ž.Rėklaitis     ->
    [91] 15:00    G.Petrauskas, Ž.Rėklaitis  
     Ž.Gelžinis, V.Šmitas   17:21  21:14  21:13 [31']  
         
         
       A.Pukinskas, S.Ulevičius   15-a vieta
     
       Ž.Gelžinis, V.Šmitas   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
RSL Lithuanian International
2022-06-09 10:00 2022-06-12 21:00
CIDO arena, Panevėžys
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV  
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.