Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2008-12-06, Vieta: Drobės 62, Kaunas  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 35+ 
   4           4 
   2           0 
 40+ 
   3     1       0 
   6           2 
   3     1       0 
 45+ 
   6           4 
 50+ 
   6           2 
   2           0 
   5           2 
   3     1       0 
 55+ 
   3     1       0 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 2   06 d.  12:00  40+   VD    V.Juferov  I.Urazov   9:21  6:21    V.Giedraitis  V.Paulauskas    
 3   06 d.  12:00  40+   VD    R.Lavrukaitis  A.Poderys   21:10  21:14    V.Marščionka  A.Žekevičius    
 4   06 d.  12:00  50+   VD    Š.Galubavičius  J.Sazanskis   18:21  21:13  21:19    K.Supronas  A.Plytnikas    
 8   06 d.  12:25  40+   VD    A.Morkūnas  L.Vaškevičius   21:8  21:8    V.Giedraitis  V.Paulauskas    
 9   06 d.  12:25  40+   VD    R.Lavrukaitis  A.Poderys   20:22  21:10  21:16    S.Korobovas  A.Vanagas    
 10   06 d.  12:25  50+   VD    R.Butkus  S.Michniewicz   0:0  21:6    Š.Galubavičius  J.Sazanskis    
 11   06 d.  12:50  50+   VD    V.Bradūnas  A.Pačkauskas   16:21  12:21    A.Petkevičius  J.Špelveris    
 15   06 d.  12:50  40+   VD    A.Morkūnas  L.Vaškevičius   21:12  21:16    R.Lavrukaitis  A.Poderys    
 16   06 d.  13:15  40+   VD    V.Giedraitis  V.Paulauskas   18:21  19:21    S.Korobovas  A.Vanagas    
 17   06 d.  13:15  40+   VD    V.Juferov  I.Urazov   10:21  13:21    V.Marščionka  A.Žekevičius    
 18   06 d.  13:15  50+   VD    R.Butkus  S.Michniewicz   9:21  13:21    A.Petkevičius  J.Špelveris    
 19   06 d.  13:15  50+   VD    Š.Galubavičius  J.Sazanskis   16:21  18:21    V.Bradūnas  A.Pačkauskas    
 20   06 d.  13:15  50+   VD    K.Supronas  A.Plytnikas   0:0    .    
 22   06 d.  13:40  40+   MX    R.Lavrukaitis  E.Šventoraitienė   21:18  21:10    A.Poderys  A.Liepuonienė    
 23   06 d.  13:40  50+   MX    A.Plytnikas  R.Plytnikienė   21:12  21:15    P.Butkus  B.Skorobogataja    
 28   06 d.  14:05  55+   VV    V.Tolstoj   21:13  21:16    V.Juferov    
 30   06 d.  14:05  40+   MX    J.Špelveris  A.Pikčilingienė   21:19  22:20    A.Poderys  A.Liepuonienė    
 31   06 d.  14:30  50+   MX    A.Petkevičius  L.Patašienė   21:9  21:19    P.Butkus  B.Skorobogataja    
 33   06 d.  14:30  40+   VV    R.Jurkuvėnas   17:21  21:7  21:10    S.Korobovas    
 34   06 d.  14:30  55+   VV    J.Sazanskis   21:10  21:9    V.Juferov    
 36   06 d.  14:55  40+   MX    J.Špelveris  A.Pikčilingienė   21:16  21:9    R.Lavrukaitis  E.Šventoraitienė    
 37   06 d.  14:55  50+   MX    A.Petkevičius  L.Patašienė   21:16  21:12    A.Plytnikas  R.Plytnikienė    
 39   06 d.  14:55  40+   VV    L.Vaškevičius   21:14  21:10    S.Korobovas    
 40   06 d.  14:55  55+   VV    J.Sazanskis   21:17  21:10    V.Tolstoj    
 41   06 d.  15:20  35+   VV    K.Lukoševičius   21:8  21:6    S.Stravinskas    
 42   06 d.  15:20  35+   VV    G.Zubrys   16:21  15:21    V.Golubevas    
 48   06 d.  15:45  35+   VV    K.Lukoševičius   21:16  21:16    V.Golubevas    
 49   06 d.  15:45  35+   VV    S.Stravinskas   8:21  12:21    G.Zubrys    
 50   06 d.  15:45  40+   VV    L.Vaškevičius   21:16  21:13    R.Jurkuvėnas    
 51   06 d.  16:10  35+   MV    I.Jasiūnienė   21:11  21:11    D.Nikitina    
 52   06 d.  16:10  50+   MV    B.Skorobogataja   21:11  11:21  10:21    L.Patašienė    
31 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Open CBC Youth International Badminton Tournament
2020-11-07 10:00 2020-11-07 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Čegmiros taurė
2020-11-07 10:00 2020-11-07 21:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.