Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviros badmintono pirmenybės skirtos Prienų miesto 520 metų jubiliejui., Data: 2022-06-18, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-06-18 2022-06-18 2022-06-18 2022-06-18  
 1  Egidijus Peleckis 
 Karolina Bagdonaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Peleckis, K.Bagdonaitė      
 16       ->      
  [10] 10:10   E.Peleckis, K.Bagdonaitė    
 9  Rolandas Mazurkevičius 
 Inga Dagilienė 
    21:10  21:8 [20']    
[1] 10:00   A.Bukauskas, E.Zavadskytė      
 8  Andrius Bukauskas 
 Eglė Zavadskytė 
  21:18  21:13 [30']      
    [21] 10:50   E.Peleckis, K.Bagdonaitė  
 5  Nerijus Mašalaitis 
 Kristina Bagdonienė 
      21:13  21:9 [19']  
[2] 10:00   D.Navagrudskas, K.Deltuvaitė      
 12  Dovydas Navagrudskas 
 Kotryna Deltuvaitė 
  21:14  21:16 [24']      
  [11] 10:20   D.Navagrudskas, K.Deltuvaitė    
 13         21:15  18:21  21:14 [31']    
 J.Daugėla, A.Rėčkuvienė      
 4  Jonas Daugėla 
 Asta Rėčkuvienė 
  ->       1-a vieta
      [33] 11:30   E.Peleckis, K.Bagdonaitė
 3  Aurelijus Šadauskas 
 Jurgita Šadauskienė 
        21:17  21:17 [26']
 A.Šadauskas, J.Šadauskienė      
 14       ->      
  [12] 10:20   A.Šadauskas, J.Šadauskienė    
 11  Marius Miškinis 
 Viktorija Vizbarienė 
    10:21  21:18  21:9 [29']    
[3] 10:00   T.Šikarskas, A.Šikarskė      
 6  Tomas Šikarskas 
 Agnė Šikarskė 
  21:13  21:12 [20']      
    [22] 11:00   A.Šadauskas, J.Šadauskienė  
 7  Vaidas Šmitas 
 Ingrida Kaminskaitė 
      21:18  21:18 [22']  
[4] 10:00   V.Šmitas, I.Kaminskaitė      
 10  Žydrūnas Steponavičius 
 Raimonda Bogužaitė 
  21:15  21:14 [15']      
  [13] 10:20   G.Bacevičius, I.Bacevičienė    
 15         21:8  21:8 [18']    
 G.Bacevičius, I.Bacevičienė      
 2  Gintaras Bacevičius 
 Inesa Bacevičienė 
  ->    D.Navagrudskas, K.Deltuvaitė   3-a vieta
      [34] 11:40   G.Bacevičius, I.Bacevičienė
       G.Bacevičius, I.Bacevičienė   21:18  16:21  21:19 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Bukauskas, E.Zavadskytė    
    [23] 11:00   J.Daugėla, A.Rėčkuvienė  
     J.Daugėla, A.Rėčkuvienė   21:16  25:23 [31']   5-a vieta
      [35] 11:40   T.Šikarskas, A.Šikarskė
     T.Šikarskas, A.Šikarskė     21:19  21:15 [29']
    [24] 11:00   T.Šikarskas, A.Šikarskė  
     V.Šmitas, I.Kaminskaitė   21:11  21:15 [22']  
         
         
       A.Bukauskas, E.Zavadskytė   7-a vieta
      [36] 11:40   A.Bukauskas, E.Zavadskytė
       V.Šmitas, I.Kaminskaitė   21:10  21:14 [29']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Mazurkevičius, I.Dagilienė    
   R.Mazurkevičius, I.Dagilienė   ->    
    [14] 10:30   R.Mazurkevičius, I.Dagilienė  
   N.Mašalaitis, K.Bagdonienė     11:21  21:9  22:20 [37']  
   N.Mašalaitis, K.Bagdonienė    
    ->     9-a vieta
      [25] 11:10   R.Mazurkevičius, I.Dagilienė
        13:21  21:14  21:9 [32']
   M.Miškinis, V.Vizbarienė    
   M.Miškinis, V.Vizbarienė   ->    
    [15] 10:30   M.Miškinis, V.Vizbarienė  
   Ž.Steponavičius, R.Bogužaitė     21:15  17:21  21:18 [33']  
   Ž.Steponavičius, R.Bogužaitė    
    ->    
         
       N.Mašalaitis, K.Bagdonienė   11-a vieta
      [26] 11:10   N.Mašalaitis, K.Bagdonienė
       Ž.Steponavičius, R.Bogužaitė   21:16  21:9 [24']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 121 122 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-07-09 10:00 2022-07-09 21:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Atviros Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Baltijos taurė
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
VILNIAUS 700 m. JUBILIEJAUS TAURĖ
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD  
Atviros badmintono pirmenybės skirtos Prienų miesto 520 metų jubiliejui.
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian International
2022-06-09 09:00 2022-06-12 21:00
Lengvosios atletikos maniežas, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
Sportiados badmintono turnyras
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (baigiamasis etapas)
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vasara su NARVESEN
2022-06-11 09:50 2022-06-11 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.