Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviros Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės, Data: 2022-06-25, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-06-25 2022-06-25 2022-06-25 2022-06-25  
 1  Kotryna Matutytė    Dėl 1-8 vietos      
 K.Matutytė      
 16       ->      
  [9] 10:40   K.Matutytė    
 9  Liepa Šuikaitė      21:10  21:7 [18']    
[1] 10:00   L.Šuikaitė      
 8  Ditė Kontrimaitė    21:16  21:6 [19']      
    [20] 11:25   K.Matutytė  
 5  Olivia Pocevičiūtė        21:11  21:5 [24']  
[2] 10:00   O.Pocevičiūtė      
 12  Vakarė Intaitė    21:13  21:14 [21']      
  [10] 10:40   J.Kazlauskaitė    
 13  Viltė Stackytė      21:12  13:21  21:18 [39']    
[3] 10:00   J.Kazlauskaitė      
 4  Joana Kazlauskaitė    21:6  21:6 [7']       1-a vieta
      [33] 12:55   G.Cirtautaitė
 3  Gabrielė Cirtautaitė          21:19  21:11 [24']
[4] 10:00   G.Cirtautaitė      
 14  Mantė Jablonskytė    21:3  21:5 [11']      
  [11] 10:40   G.Cirtautaitė    
 11  Beatričė Užomeckaitė      21:18  17:21  21:11 [37']    
[5] 10:20   V.Petrauskaitė      
 6  Vakarė Petrauskaitė    21:10  21:13 [18']      
    [21] 11:45   G.Cirtautaitė  
 7  Emilija Katinaitė        21:9  13:21  21:17 [31']  
[6] 10:20   E.Katinaitė      
 10  Liepa Murauskaitė    21:15  21:13 [18']      
  [12] 10:40   E.Simanauskaitė    
 15  Estelė Lėja Večerskytė      21:7  21:6 [16']    
[7] 10:20   E.Simanauskaitė      
 2  Eglė Simanauskaitė    21:8  21:6 [18']    J.Kazlauskaitė   3-a vieta
      [34] 12:55   E.Simanauskaitė
       E.Simanauskaitė   21:8  21:11 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Šuikaitė    
    [23] 11:45   O.Pocevičiūtė  
     O.Pocevičiūtė   21:19  12:21  21:12 [32']   5-a vieta
      [35] 12:55   V.Petrauskaitė
     V.Petrauskaitė     24:22  18:21  21:12 [32']
    [24] 11:45   V.Petrauskaitė  
     E.Katinaitė   21:12  21:6 [17']  
         
         
       L.Šuikaitė   7-a vieta
      [36] 12:55   L.Šuikaitė
       E.Katinaitė   21:16  21:14 [15']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Kontrimaitė    
   D.Kontrimaitė   ->    
    [25] 12:10   D.Kontrimaitė  
   V.Intaitė     21:8  21:16 [20']  
  [13] 11:05   V.Intaitė    
   V.Stackytė   16:21  21:18  21:13 [29']     9-a vieta
      [37] 13:20   L.Murauskaitė
   M.Jablonskytė       21:14  22:20 [24']
  [14] 11:05   M.Jablonskytė    
   B.Užomeckaitė   26:24  21:15 [26']    
    [26] 12:10   L.Murauskaitė  
   L.Murauskaitė     21:11  21:14 [19']  
  [15] 11:05   L.Murauskaitė    
   E.Večerskytė   21:12  21:8 [14']    
         
       V.Intaitė   11-a vieta
      [38] 13:20   V.Intaitė
       M.Jablonskytė   21:19  20:22  22:20 [40']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     V.Stackytė  
     V.Stackytė   ->   13-a vieta
      [39] 13:20   E.Večerskytė
     B.Užomeckaitė     21:17  21:19 [20']
    [27] 12:10   E.Večerskytė  
     E.Večerskytė   21:18  21:16 [21']  
         
         
        15-a vieta
       B.Užomeckaitė
       B.Užomeckaitė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 121 122 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-07-09 10:00 2022-07-09 21:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Atviros Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Baltijos taurė
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
VILNIAUS 700 m. JUBILIEJAUS TAURĖ
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD  
Atviros badmintono pirmenybės skirtos Prienų miesto 520 metų jubiliejui.
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian International
2022-06-09 09:00 2022-06-12 21:00
Lengvosios atletikos maniežas, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
Sportiados badmintono turnyras
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (baigiamasis etapas)
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vasara su NARVESEN
2022-06-11 09:50 2022-06-11 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.