Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos TOP-8, Data: 2009-03-14, Vieta: Vilnius  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   8           16 
   8           32 
   4     1       16 
   4     1       16 
   8           16 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   14 d.  11:00  Suaug   MX    K.Kašinskis  A.Stapušaitytė   21:6  21:8    P.Rakauskas  I.Linkutė   16'  
 2   14 d.  11:00  Suaug   MX    R.Bilius  R.Šulnienė   11:21  17:21    S.Leonovič  O.Jaciuk   14'  
 3   14 d.  11:00  Suaug   MX    T.Dovydaitis  K.Dovydaitytė   21:12  21:5    K.Dauskurtas  E.Unte   11'  
 4   14 d.  11:00  Suaug   MX    Š.Bilius  A.Tolstaja   18:21  21:16  21:15    E.Slušnys  G.Voitechovskaja   26'  
 5   14 d.  11:30  Suaug   MX    K.Kašinskis  A.Stapušaitytė   21:17  28:26    S.Leonovič  O.Jaciuk   30'  
 6   14 d.  11:30  Suaug   MX    T.Dovydaitis  K.Dovydaitytė   21:11  21:14    Š.Bilius  A.Tolstaja   29'  
 7   14 d.  11:30  Suaug   MX    P.Rakauskas  I.Linkutė   21:13  19:21  17:21    R.Bilius  R.Šulnienė   28'  
 8   14 d.  11:30  Suaug   MX    K.Dauskurtas  E.Unte   6:21  11:21    E.Slušnys  G.Voitechovskaja   15'  
 9   14 d.  12:00  Suaug   MX    K.Kašinskis  A.Stapušaitytė   19:21  21:11  21:17    T.Dovydaitis  K.Dovydaitytė   36'  
 10   14 d.  12:00  Suaug   MX    S.Leonovič  O.Jaciuk   24:22  21:14    Š.Bilius  A.Tolstaja   19'  
 11   14 d.  12:00  Suaug   MX    R.Bilius  R.Šulnienė   13:21  18:21    E.Slušnys  G.Voitechovskaja   12'  
 12   14 d.  12:00  Suaug   MX    P.Rakauskas  I.Linkutė   21:17  21:9    K.Dauskurtas  E.Unte   11'  
 13   14 d.  12:30  Suaug   MV    A.Stapušaitytė   21:3  21:9    E.Liočaitė   14'  
 14   14 d.  12:30  Suaug   MV    O.Jaciuk   20:22  18:21    G.Voitechovskaja   29'  
 15   14 d.  12:30  Suaug   MV    R.Šulnienė   21:6  21:12    I.Linkutė   18'  
 16   14 d.  12:30  Suaug   MV    I.Starevičiutė   10:21  11:21    K.Dovydaitytė   19'  
 17   14 d.  13:00  Suaug   VV    K.Kašinskis   21:19  21:9    P.Rakauskas   28'  
 18   14 d.  13:00  Suaug   VV    Š.Bilius   15:21  21:18  21:6    K.Dauskurtas   42'  
 19   14 d.  13:00  Suaug   VV    E.Slušnys   21:14  18:21  20:22    R.Bilius   38'  
 20   14 d.  13:00  Suaug   VV    T.Dovydaitis   15:21  4:21    D.Narvilas   18'  
 21   14 d.  13:30  Suaug   MV    A.Stapušaitytė   21:9  21:16    G.Voitechovskaja   22'  
 22   14 d.  13:30  Suaug   MV    R.Šulnienė   11:21  15:21    K.Dovydaitytė   23'  
 23   14 d.  13:30  Suaug   MV    E.Liočaitė   15:21  11:21    O.Jaciuk   15'  
 24   14 d.  13:30  Suaug   MV    I.Linkutė   21:11  21:12    I.Starevičiutė   20'  
 25   14 d.  14:00  Suaug   VV    K.Kašinskis   21:15  21:12    Š.Bilius   30'  
 26   14 d.  14:00  Suaug   VV    R.Bilius   10:21  18:21    D.Narvilas   26'  
 27   14 d.  14:00  Suaug   VV    P.Rakauskas   23:25  19:21    K.Dauskurtas   30'  
 28   14 d.  14:00  Suaug   VV    E.Slušnys   21:19  21:19    T.Dovydaitis   28'  
 29   14 d.  14:30  Suaug   MV    A.Stapušaitytė   21:6  21:16    K.Dovydaitytė   43'  
 30   14 d.  14:30  Suaug   MV    G.Voitechovskaja   21:13  25:23    R.Šulnienė   32'  
 31   14 d.  14:30  Suaug   MV    O.Jaciuk   21:16  21:14    I.Linkutė   23'  
 32   14 d.  14:30  Suaug   MV    E.Liočaitė   21:23  15:21    I.Starevičiutė   29'  
 33   14 d.  15:00  Suaug   VV    K.Kašinskis   21:12  21:14    D.Narvilas   31'  
 34   14 d.  15:00  Suaug   VV    Š.Bilius       R.Bilius    
 35   14 d.  15:00  Suaug   VV    K.Dauskurtas   14:21  16:21    E.Slušnys   25'  
 36   14 d.  15:00  Suaug   VV    P.Rakauskas   1:0    T.Dovydaitis    
 37   14 d.  15:40  Suaug   MD    O.Jaciuk  G.Voitechovskaja   21:13  10:21  21:18    I.Starevičiutė  E.Liočaitė   34'  
 38   14 d.  15:40  Suaug   MD    K.Dovydaitytė  E.Unte   13:21  21:18  9:21    A.Stapušaitytė  R.Šulnienė   30'  
 39   14 d.  15:40  Suaug   VD    K.Kašinskis  E.Slušnys   21:15  21:19    Š.Bilius  R.Bilius   18'  
 40   14 d.  15:40  Suaug   VD    D.Narvilas  S.Leonovič   21:11  21:13    T.Dovydaitis  K.Dauskurtas   15'  
 41   14 d.  16:20  Suaug   MD    O.Jaciuk  G.Voitechovskaja   19:21  21:19  21:14    A.Stapušaitytė  R.Šulnienė   30'  
 42   14 d.  16:20  Suaug   MD    K.Dovydaitytė  E.Unte   21:14  21:12    I.Starevičiutė  E.Liočaitė   17'  
 43   14 d.  16:20  Suaug   VD    K.Kašinskis  E.Slušnys   25:23  21:11    T.Dovydaitis  K.Dauskurtas   37'  
 44   14 d.  16:20  Suaug   VD    D.Narvilas  S.Leonovič   21:15  21:18    Š.Bilius  R.Bilius   20'  
 45   14 d.  17:00  Suaug   MD    O.Jaciuk  G.Voitechovskaja   19:21  21:17  21:10    K.Dovydaitytė  E.Unte   22'  
 46   14 d.  17:00  Suaug   MD    A.Stapušaitytė  R.Šulnienė   21:19  20:22  24:22    I.Starevičiutė  E.Liočaitė   31'  
 47   14 d.  17:00  Suaug   VD    K.Kašinskis  E.Slušnys   23:25  20:22    D.Narvilas  S.Leonovič   27'  
 48   14 d.  17:00  Suaug   VD    T.Dovydaitis  K.Dauskurtas   11:21  20:22    Š.Bilius  R.Bilius   24'  
48 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 
BWF World Junior Championships
2021-10-04 10:00 2021-10-14 14:00
Nenustatyta,
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-02 10:00 2021-10-02 21:00
Delfi, Vilnius
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11 
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
VISAI VIENI 3 (Neskaitant šuns)
2021-09-11 11:00 2021-09-11 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2021-09-11 10:00 2021-09-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2021-09-04 10:00 2021-09-04 21:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.