Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos TOP-8, Data: 2009-05-01, Vieta: "Drobės" sorto salė, Drobės g. 62, Kauna ...  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   8           32 
   8           32 
   4     1       16 
   4     1       16 
   8           16 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   01 d.  11:00  Suaug   MX    R.Stapušaitis  K.Dovydaitytė   21:10  21:8    M.Prevelis  I.Starevičiutė   10'  
 2   01 d.  11:00  Suaug   MX    K.Dauskurtas  E.Unte   17:21  15:21    S.Leonovič  O.Jaciuk   13'  
 3   01 d.  11:00  Suaug   MX    D.Narvilas  G.Voitechovskaja   21:8  21:9    L.Litvinas  R.Šulnienė   12'  
 4   01 d.  11:00  Suaug   MX    S.Šaltmeris  E.Noreikaitė   6:21  9:21    K.Kašinskis  A.Stapušaitytė   13'  
 5   01 d.  11:30  Suaug   MX    R.Stapušaitis  K.Dovydaitytė   19:21  21:12  21:19    S.Leonovič  O.Jaciuk   32'  
 6   01 d.  11:30  Suaug   MX    D.Narvilas  G.Voitechovskaja   22:24  21:17  18:21    K.Kašinskis  A.Stapušaitytė   40'  
 7   01 d.  11:30  Suaug   MX    M.Prevelis  I.Starevičiutė   21:17  21:17    K.Dauskurtas  E.Unte   23'  
 8   01 d.  11:30  Suaug   MX    L.Litvinas  R.Šulnienė   18:21  21:16  16:21    S.Šaltmeris  E.Noreikaitė   24'  
 9   01 d.  12:00  Suaug   MX    R.Stapušaitis  K.Dovydaitytė   17:21  22:20  21:11    K.Kašinskis  A.Stapušaitytė   41'  
 10   01 d.  12:00  Suaug   MX    S.Leonovič  O.Jaciuk   19:21  21:17  22:20    D.Narvilas  G.Voitechovskaja   39'  
 11   01 d.  12:00  Suaug   MX    M.Prevelis  I.Starevičiutė   21:15  21:16    S.Šaltmeris  E.Noreikaitė   14'  
 12   01 d.  12:00  Suaug   MX    K.Dauskurtas  E.Unte   18:21  11:21    L.Litvinas  R.Šulnienė   17'  
 13   01 d.  12:30  Suaug   MV    A.Stapušaitytė   21:8  21:11    E.Noreikaitė   15'  
 14   01 d.  12:30  Suaug   MV    I.Linkutė   17:21  22:20  18:21    O.Jaciuk   39'  
 15   01 d.  12:30  Suaug   MV    K.Dovydaitytė   21:9  21:12    I.Starevičiutė   15'  
 16   01 d.  12:30  Suaug   MV    R.Šulnienė   21:17  20:22  19:21    G.Voitechovskaja   55'  
 17   01 d.  13:00  Suaug   VV    R.Stapušaitis   21:14  21:10    M.Prevelis   16'  
 18   01 d.  13:00  Suaug   VV    K.Dauskurtas   19:21  16:21    E.Slušnys   26'  
 19   01 d.  13:00  Suaug   VV    D.Narvilas   21:10  21:15    L.Litvinas   15'  
 20   01 d.  13:00  Suaug   VV    T.Dovydaitis   14:21  14:21    K.Kašinskis   24'  
 21   01 d.  13:30  Suaug   MV    A.Stapušaitytė   21:9  21:9    O.Jaciuk   19'  
 22   01 d.  13:30  Suaug   MV    K.Dovydaitytė   20:22  21:10  19:21    G.Voitechovskaja   37'  
 23   01 d.  13:30  Suaug   MV    E.Noreikaitė   15:21  11:21    I.Linkutė   18'  
 24   01 d.  13:30  Suaug   MV    I.Starevičiutė   20:22  19:21    R.Šulnienė   23'  
 25   01 d.  14:00  Suaug   VV    R.Stapušaitis   18:21  21:12  21:14    E.Slušnys   44'  
 26   01 d.  14:00  Suaug   VV    D.Narvilas   15:21  15:21    K.Kašinskis   24'  
 27   01 d.  14:00  Suaug   VV    M.Prevelis   21:16  21:14    K.Dauskurtas   1'  
 28   01 d.  14:00  Suaug   VV    L.Litvinas   14:21  16:21    T.Dovydaitis   17'  
 29   01 d.  14:30  Suaug   MV    A.Stapušaitytė   21:17  21:10    G.Voitechovskaja   12'  
 30   01 d.  14:30  Suaug   MV    O.Jaciuk   1:0    K.Dovydaitytė    
 31   01 d.  14:30  Suaug   MV    I.Linkutė   17:21  12:21    R.Šulnienė   27'  
 32   01 d.  14:30  Suaug   MV    E.Noreikaitė   10:21  17:21    I.Starevičiutė   13'  
 33   01 d.  15:00  Suaug   VV    R.Stapušaitis   21:17  23:21    K.Kašinskis   35'  
 34   01 d.  15:00  Suaug   VV    E.Slušnys   1:0    D.Narvilas    
 35   01 d.  15:00  Suaug   VV    M.Prevelis   17:21  13:21    T.Dovydaitis   12'  
 36   01 d.  15:00  Suaug   VV    K.Dauskurtas   14:21  21:13  19:21    L.Litvinas   30'  
 37   01 d.  15:40  Suaug   MD    O.Jaciuk  G.Voitechovskaja   21:10  21:14    I.Linkutė  I.Starevičiutė   17'  
 38   01 d.  15:40  Suaug   MD    K.Dovydaitytė  E.Unte   15:21  15:21    A.Stapušaitytė  R.Šulnienė   20'  
 39   01 d.  15:40  Suaug   VD    K.Kašinskis  R.Stapušaitis   21:18  21:15    K.Dauskurtas  T.Dovydaitis   23'  
 40   01 d.  15:40  Suaug   VD    S.Leonovič  D.Narvilas   16:21  21:16  21:16    E.Slušnys  S.Šaltmeris   30'  
 41   01 d.  16:20  Suaug   MD    O.Jaciuk  G.Voitechovskaja   21:19  16:21  21:19    A.Stapušaitytė  R.Šulnienė   30'  
 42   01 d.  16:20  Suaug   MD    K.Dovydaitytė  E.Unte   21:11  21:11    I.Linkutė  I.Starevičiutė   12'  
 43   01 d.  16:20  Suaug   VD    K.Kašinskis  R.Stapušaitis   21:14  21:17    E.Slušnys  S.Šaltmeris   20'  
 44   01 d.  16:20  Suaug   VD    S.Leonovič  D.Narvilas   21:17  21:17    K.Dauskurtas  T.Dovydaitis   24'  
 45   01 d.  17:00  Suaug   MD    O.Jaciuk  G.Voitechovskaja   21:15  21:14    K.Dovydaitytė  E.Unte   19'  
 46   01 d.  17:00  Suaug   MD    A.Stapušaitytė  R.Šulnienė   23:21  21:15    I.Linkutė  I.Starevičiutė   4'  
 47   01 d.  17:00  Suaug   VD    K.Kašinskis  R.Stapušaitis   16:21  21:16  21:9    S.Leonovič  D.Narvilas   32'  
 48   01 d.  17:00  Suaug   VD    E.Slušnys  S.Šaltmeris   18:21  21:11  21:18    K.Dauskurtas  T.Dovydaitis   32'  
48 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 14:00
Kauno MEGA, Kaunas
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Latvia vs Lithuania (TBC)
2021-09-22 10:00 2021-09-22 20:00
Nenustatyta,
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D 
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
Žurnalistų badmintono turnyras
2021-09-18 13:00 2021-09-18 18:00
SEB arena, Vilnius
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
VISAI VIENI 3 (Neskaitant šuns)
2021-09-11 11:00 2021-09-11 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2021-09-11 10:00 2021-09-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2021-09-04 10:00 2021-09-04 21:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.