Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2008/2009 m. Lietuvos jaunių (iki 17 metų) badmintono čempionatas, Data: 2009-05-23, Vieta: Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-17 
 24           8 
 20           8 
 12           4 
 10           4 
 20           4 
 Diena  23  24  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 91   24 d.  09:00  U-17   MX    A.Plavin  I.Starevičiutė   21:15  16:21  19:21    P.Bartušis  I.Linkutė   31'  
 92   24 d.  09:00  U-17   MX    T.Liorančas  D.Bortnikaitė   23:21  21:18    A.Jockus  D.Kairytė   24'  
 93   24 d.  09:00  U-17   MX    L.Litvinas  J.Dimšaitė   21:17  21:15    I.Reznikas  E.Pakulnytė   17'  
 94   24 d.  09:00  U-17   VV    Ž.Ančerys   17:21  21:13  20:22    E.Dima   21'  
 95   24 d.  09:25  U-17   VV    L.Genutis   21:19  17:21  21:12    T.Vaškevičius   23'  
 96   24 d.  09:25  U-17   VV    V.Prevelis   0:1    G.Bernotas    
 97   24 d.  09:25  U-17   VV    G.Dima   21:18  21:15    R.Andrijauskas   22'  
 98   24 d.  09:25  U-17   VD    L.Litvinas  A.Plavin   17:21  23:21  15:21    P.Bartušis  T.Liorančas   43'  
 99   24 d.  09:50  U-17   VD    M.Golubevas  A.Jockus   11:21  21:18  18:21    M.Prevelis  T.Raila   30'  
 100   24 d.  09:50  U-17   VD    M.Atkočaitis  L.Zavadskis   19:21  13:21    L.Kontrimas  I.Reznikas   21'  
 101   24 d.  09:50  U-17   MD    D.Kairytė  I.Linkutė   21:13  21:17    J.Dimšaitė  I.Starevičiutė   25'  
 102   24 d.  09:50  U-17   MD    E.Pakulnytė  V.Žymantaitė   9:21  10:21    D.Bortnikaitė  A.Kupliauskaitė   17'  
 103   24 d.  10:15  U-17   MD    J.Jaščemskaitė  V.Salygina   21:13  17:21  21:7    R.Petraitytė  I.Gaidė   25'  
 104   24 d.  10:15  U-17   MV    L.Genutytė   14:21  7:21    J.Jaščemskaitė   16'  
 105   24 d.  10:15  U-17   MV    U.Graužinytė   22:20  23:21    D.Sandaraitė   21'  
 106   24 d.  10:15  U-17   VV    A.Plavin   21:3  21:2    T.Liorančas   18'  
 107   24 d.  10:40  U-17   VV    L.Litvinas   11:21  11:21    P.Bartušis   20'  
 108   24 d.  10:40  U-17   VV    I.Reznikas   8:21  19:21    M.Prevelis   23'  
 109   24 d.  10:40  U-17   VV    L.Zavadskis   21:16  21:17    T.Raila   21'  
 110   24 d.  10:40  U-17   VV    M.Atkočaitis   15:21  16:21    A.Jockus   22'  
 111   24 d.  11:05  U-17   VV    K.Bartoševičius   21:16  21:18    L.Kontrimas   25'  
 112   24 d.  11:05  U-17   VV    L.Sparnauskis   20:22  11:21    R.Šileris   27'  
 113   24 d.  11:05  U-17   VV    M.Golubevas   18:21  21:18  12:21    A.Narkis   35'  
 114   24 d.  11:05  U-17   MV    I.Linkutė   21:5  21:12    A.Kupliauskaitė   17'  
 115   24 d.  11:30  U-17   MV    D.Kairytė   20:22  18:21    I.Starevičiutė   28'  
 116   24 d.  11:30  U-17   MV    I.Gaidė   9:21  8:21    D.Bortnikaitė   19'  
 117   24 d.  11:30  U-17   MV    J.Dimšaitė   21:10  13:21  16:21    E.Pakulnytė   31'  
 118   24 d.  11:30  U-17   MV    G.Narvilaitė   22:20  19:21  17:21    R.Aleksevičiūtė   35'  
 119   24 d.  11:55  U-17   MV    G.Janušonytė   12:21  3:21    V.Salygina   16'  
 120   24 d.  11:55  U-17   MV    G.Bilvardaitė   12:21  18:21    D.Dragūnaitė   28'  
 121   24 d.  11:55  U-17   MV    R.Petraitytė   14:21  12:21    V.Žymantaitė   20'  
 122   24 d.  11:55  U-17   VV    A.Plavin   7:21  15:21    P.Bartušis   27'  
 123   24 d.  12:20  U-17   VV    T.Liorančas   14:21  14:21    L.Litvinas   27'  
 124   24 d.  12:20  U-17   VV    M.Prevelis   21:12  16:21  20:22    L.Zavadskis   40'  
 125   24 d.  12:20  U-17   VV    I.Reznikas   21:11  20:22  20:22    T.Raila   31'  
 126   24 d.  12:20  U-17   VV    A.Jockus   21:11  22:20    K.Bartoševičius   22'  
 127   24 d.  12:45  U-17   VV    M.Atkočaitis   21:15  21:8    L.Kontrimas   15'  
 128   24 d.  12:45  U-17   VV    R.Šileris   10:21  22:20  21:17    A.Narkis   46'  
 129   24 d.  12:45  U-17   VV    L.Sparnauskis   13:21  12:21    M.Golubevas   24'  
 130   24 d.  12:45  U-17   VV    E.Dima   11:21  17:21    L.Genutis   24'  
 131   24 d.  13:10  U-17   VV    Ž.Ančerys   17:21  13:21    T.Vaškevičius   23'  
 132   24 d.  13:10  U-17   VV    G.Bernotas   22:20  12:21  19:21    G.Dima   36'  
 133   24 d.  13:10  U-17   VV    V.Prevelis   0:1    R.Andrijauskas    
 134   24 d.  13:10  U-17   MV    I.Linkutė   17:21  21:14  21:23    I.Starevičiutė   45'  
 135   24 d.  13:35  U-17   MV    A.Kupliauskaitė   21:18  13:21  13:21    D.Kairytė   30'  
 136   24 d.  13:35  U-17   MV    D.Bortnikaitė   14:21  13:21    E.Pakulnytė   12'  
 137   24 d.  13:35  U-17   MV    I.Gaidė   12:21  7:21    J.Dimšaitė   21'  
 138   24 d.  13:35  U-17   MV    R.Aleksevičiūtė   10:21  21:19  4:21    V.Salygina   17'  
 139   24 d.  14:00  U-17   MV    G.Narvilaitė   14:21  21:17  21:4    G.Janušonytė   35'  
 140   24 d.  14:00  U-17   MV    D.Dragūnaitė   17:21  12:21    V.Žymantaitė   22'  
 141   24 d.  14:00  U-17   MV    G.Bilvardaitė   18:21  14:21    R.Petraitytė   21'  
 142   24 d.  14:00  U-17   MV    J.Jaščemskaitė   21:7  21:10    U.Graužinytė   17'  
 143   24 d.  14:25  U-17   MV    L.Genutytė   21:13  21:10    D.Sandaraitė   28'  
53 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 14:00
Kauno MEGA, Kaunas
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Latvia vs Lithuania (TBC)
2021-09-22 10:00 2021-09-22 20:00
Nenustatyta,
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D 
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
Žurnalistų badmintono turnyras
2021-09-18 13:00 2021-09-18 18:00
SEB arena, Vilnius
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
VISAI VIENI 3 (Neskaitant šuns)
2021-09-11 11:00 2021-09-11 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2021-09-11 10:00 2021-09-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2021-09-04 10:00 2021-09-04 21:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.