Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pabaltijo asmeninis čempionatas - 2009, Data: 2009-09-05, Vieta: Kaunas  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   6           25.6 
   3           0 
   4           24 
   3           6.67 
   5           12.8 
 U-19 
 18           19.56 
 13           23.38 
   8           5 
   5           5.6 
   9           5.33 
 Diena  05  06  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 46   06 d.  09:30  Suaug   MX    K.Navickas  A.Stapušaitytė   21:14  21:16    A.Mangel  K.Margus   28'  
 47   06 d.  09:30  Suaug   MX    D.Narvilas  G.Voitechovskaja   24:22  21:16    E.Livins  K.Šefere   33'  
 48   06 d.  09:30  U-19   MX    A.Plavin  I.Linkutė   21:12  14:21  21:23    P.Bartušis  A.Meirytė   25'  
 49   06 d.  09:30  U-19   MX    A.Akmens  A.Pope   14:21  12:21    K.Kaljurand  G.Saar   15'  
 50   06 d.  10:00  U-19   VV    R.Stapušaitis   21:18  21:23  29:27    K.Taherand   50'  
 51   06 d.  10:00  U-19   VV    P.Bartušis   23:21  21:17    E.Slušnys   27'  
 52   06 d.  10:00  U-19   MV    G.Voitechovskaja   21:19  21:16    K.Margus   31'  
 53   06 d.  10:00  U-19   MV    A.Pope   20:22  15:21    G.Saar   19'  
 54   06 d.  10:30  Suaug   VV    K.Navickas   21:13  21:19    R.Kaljumae   31'  
 55   06 d.  10:30  Suaug   VV    R.Kasner   19:21  21:14  21:14    K.Kašinskis   48'  
 56   06 d.  10:30  Suaug   MV    A.Stapušaitytė   21:11  21:5    L.Vana   10'  
 57   06 d.  10:30  U-19   VV    R.Stapušaitis   21:8  21:16    P.Bartušis   26'  
 58   06 d.  11:00  U-19   VV    K.Taherand   27:25  21:19    E.Slušnys   26'  
 59   06 d.  11:00  U-19   MV    G.Voitechovskaja   15:21  18:21    G.Saar   28'  
 60   06 d.  11:00  U-19   MV    K.Margus   15:21  10:21    A.Pope   25'  
 61   06 d.  11:00  U-19   VD    P.Bartušis  A.Plavin   21:8  21:19    M.Golubevas  L.Kontrimas   18'  
 62   06 d.  11:30  U-19   VD    L.Litvinas  V.Prevelis   11:21  18:21    K.Kaljurand  K.Taherand   19'  
 63   06 d.  11:30  U-19   MD    K.Margus  G.Saar   21:5  21:4    A.Kupliauskaitė  D.Bortnikaitė   16'  
 64   06 d.  11:30  U-19   MD    A.Pope  I.Pope   21:15  21:18    I.Linkutė  A.Meirytė   18'  
 65   06 d.  11:30  Suaug   VD    A.Mangel  R.Kasner   16:21  22:24    K.Navickas  K.Kašinskis   30'  
 66   06 d.  12:00  Suaug   VD    D.Narvilas  E.Slušnys   16:21  21:15  21:14    E.Livins  G.Lavrinovičs   35'  
 67   06 d.  12:00  Suaug   MD    A.Stapušaitytė  G.Voitechovskaja   18:21  21:19  20:22    K.Šefere  M.Radovska   52'  
 68   06 d.  12:00  U-19   VD    P.Bartušis  A.Plavin   16:21  22:24    K.Kaljurand  K.Taherand   29'  
 69   06 d.  12:00  U-19   VD    M.Golubevas  L.Kontrimas   21:19  15:21  18:21    L.Litvinas  V.Prevelis   33'  
 70   06 d.  12:30  U-19   MD    K.Margus  G.Saar   21:17  21:11    A.Pope  I.Pope   20'  
 71   06 d.  12:30  U-19   MD    A.Kupliauskaitė  D.Bortnikaitė   15:21  10:21    I.Linkutė  A.Meirytė   22'  
26 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 
BWF World Junior Championships
2021-10-04 10:00 2021-10-14 14:00
Nenustatyta,
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Bastilija, Tauragė
CBC Junior
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-11 
VISAI VIENI 4 (D’Artanjanas planuoja būti)
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Badmintono centras, Vilnius
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-02 10:00 2021-10-02 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.