Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (Cj ir D grupės), Data: 2009-10-10, Vieta: Klaipėda  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-19 C 
 21           4 
 23           4 
 10           2 
 11           2 
 21           2 
 U-19 D 
 27           4 
 24           2 
 13           2 
 12           1 
 Diena  10  11  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 100   11 d.  09:00  U-19 C   VV    L.Genutis   1:0    V.Prevelis    
 101   11 d.  09:00  U-19 C   VV    R.Šileris   21:18  22:20    T.Vaškevičius    
 102   11 d.  09:00  U-19 C   VV    M.Golubevas   0:1    L.Sparnauskis    
 103   11 d.  09:00  U-19 C   VV    A.Spurga   21:17  21:18    K.Narkevičius    
 104   11 d.  09:15  U-19 C   VV    S.Grincevičius   21:11    L.Kavaliauskas    
 105   11 d.  09:15  U-19 C   VV    A.Vizgirda   18:21    G.Bernotas    
 106   11 d.  09:15  U-19 C   VV    R.Andrijauskas   24:22    D.Dzenys    
 107   11 d.  09:15  U-19 C   VV    G.Dima   21:10    T.Petraitis    
 108   11 d.  09:30  U-19 C   VV    P.Gečas   21:17    M.Palubinskas    
 109   11 d.  09:30  U-19 C   VV    E.Žalandauskas   16:21    E.Gusarovas    
 110   11 d.  09:30  U-19 C   MV    G.Narvilaitė   21:14  21:6    G.Bilvardaitė    
 111   11 d.  09:30  U-19 C   MV    R.Aleksevičiūtė   21:7  21:12    E.Šiušytė    
 112   11 d.  09:45  U-19 C   MV    G.Krivonosovaitė   21:16  21:13    D.Dragūnaitė    
 113   11 d.  09:45  U-19 C   MV    A.Markevičiūtė   20:22  21:12  12:21    E.Letinauskaitė    
 114   11 d.  09:45  U-19 C   MV    E.Samuilytė   16:21    L.Genutytė    
 115   11 d.  09:45  U-19 C   MV    L.Bagdonaitė   15:21    G.Janušonytė   1'  
 116   11 d.  10:00  U-19 C   MV    G.Venckutė   5:21    B.Ravinkaitė    
 117   11 d.  10:00  U-19 C   MV    M.Krančiukaitė   21:19    N.Gaižutytė    
 118   11 d.  10:00  U-19 C   MV    E.Rentauskaitė   13:21    E.Valuckienė    
 119   11 d.  10:00  U-19 C   MV    J.Krančiukaitė   12:21    G.Urbonaitė    
 120   11 d.  10:15  U-19 C   VV    L.Genutis   17:21  16:21    R.Šileris    
 121   11 d.  10:15  U-19 C   VV    V.Prevelis   0:1    T.Vaškevičius    
 122   11 d.  10:15  U-19 C   VV    L.Sparnauskis   21:7  21:15    A.Spurga    
 123   11 d.  10:15  U-19 C   VV    M.Golubevas   21:10  21:9    K.Narkevičius    
 124   11 d.  10:30  U-19 C   VV    S.Grincevičius   21:15  21:10    G.Bernotas    
 125   11 d.  10:30  U-19 C   VV    L.Kavaliauskas   21:15  16:21  16:21    A.Vizgirda    
 126   11 d.  10:30  U-19 C   VV    R.Andrijauskas   15:21  22:24    G.Dima    
 127   11 d.  10:30  U-19 C   VV    D.Dzenys   21:8  21:10    T.Petraitis    
 128   11 d.  10:45  U-19 C   VV    P.Gečas   15:21  17:21    E.Gusarovas    
 129   11 d.  10:45  U-19 C   MV    G.Narvilaitė   15:21  14:21    R.Aleksevičiūtė    
 130   11 d.  10:45  U-19 C   MV    G.Bilvardaitė   14:21  21:14  21:19    E.Šiušytė    
 131   11 d.  10:45  U-19 C   MV    G.Krivonosovaitė   21:18  21:4    E.Letinauskaitė    
 132   11 d.  11:00  U-19 C   MV    D.Dragūnaitė   21:7  21:9    A.Markevičiūtė    
 133   11 d.  11:00  U-19 C   MV    L.Genutytė   18:21  25:27    G.Janušonytė    
 134   11 d.  11:00  U-19 C   MV    E.Samuilytė   21:8  21:18    L.Bagdonaitė    
 135   11 d.  11:00  U-19 C   MV    B.Ravinkaitė   21:11    M.Krančiukaitė    
 136   11 d.  11:15  U-19 C   MV    G.Venckutė   20:22    N.Gaižutytė    
 137   11 d.  11:15  U-19 C   MV    E.Valuckienė   13:21  21:11  21:18    G.Urbonaitė    
 138   11 d.  11:15  U-19 D   VV    L.Raišis   21:12  21:11    A.Medvedev    
 139   11 d.  11:15  U-19 D   VV    S.Viskontas   21:16  17:21  21:23    L.Liepuonius    
 140   11 d.  11:30  U-19 D   VV    D.Juškys   21:11    K.Reimeris    
 141   11 d.  11:30  U-19 D   VV    J.Pupius   13:21    E.Prelgauskas    
 142   11 d.  11:30  U-19 D   VV    K.Statauskas   17:21    M.Pikčilingis    
 143   11 d.  11:30  U-19 D   VV    D.Urniežius   14:21    M.Gaidjurgis    
 144   11 d.  11:45  U-19 D   VV    D.Orentas   21:11    G.Pielikis    
 145   11 d.  11:45  U-19 D   VV    T.Kvederys   17:21    A.Mockus    
 146   11 d.  11:45  U-19 D   VV    L.Kondrackis   21:11    M.Jonušys    
 147   11 d.  11:45  U-19 D   VV    T.Urbšas   18:21    G.Trakimas    
 148   11 d.  12:00  U-19 D   MV    S.Drungilaitė   21:11  21:12    V.Besanaitė    
 149   11 d.  12:00  U-19 D   MV    D.Ubytė   21:14  21:9    E.Gusarovaitė    
 150   11 d.  12:00  U-19 D   MV    G.Vaitkutė   21:14    A.Kaulickytė    
 151   11 d.  12:00  U-19 D   MV    D.Adomaitytė   21:19    G.Povilaitytė    
 152   11 d.  12:15  U-19 D   MV    S.Norgailaitė   21:14    S.Narbutaitė    
 153   11 d.  12:15  U-19 D   MV    G.Palubinskytė   21:12    U.Bernotaitė    
 154   11 d.  12:15  U-19 D   MV    K.Šadbaraitė   1:0    G.Beniušytė    
 155   11 d.  12:15  U-19 D   MV    U.Trakimaitė   21:3    G.Juozonytė    
 156   11 d.  12:30  U-19 D   MV    O.Rastenytė   9:21    K.Talmontaitė    
 157   11 d.  12:30  U-19 D   MV    D.Gedvilaitė   21:10    E.Radzevičiūtė    
 158   11 d.  12:30  U-19 D   VV    L.Raišis   27:29  21:11  21:17    L.Liepuonius    
 159   11 d.  12:30  U-19 D   VV    A.Medvedev   17:21  22:20  18:21    S.Viskontas    
 160   11 d.  12:45  U-19 D   VV    D.Juškys   21:17  15:21  17:21    E.Prelgauskas    
 161   11 d.  12:45  U-19 D   VV    K.Reimeris   20:22  21:16  21:12    J.Pupius    
 162   11 d.  12:45  U-19 D   VV    M.Pikčilingis   12:21    M.Gaidjurgis    
 163   11 d.  12:45  U-19 D   VV    K.Statauskas   13:21    D.Urniežius    
 164   11 d.  13:00  U-19 D   VV    D.Orentas   21:11    A.Mockus    
 165   11 d.  13:00  U-19 D   VV    G.Pielikis   21:15    T.Kvederys    
 166   11 d.  13:00  U-19 D   VV    L.Kondrackis   21:17    G.Trakimas    
 167   11 d.  13:00  U-19 D   MV    S.Drungilaitė   21:11  21:15    D.Ubytė    
 168   11 d.  13:15  U-19 D   MV    V.Besanaitė   21:18  21:7    E.Gusarovaitė    
 169   11 d.  13:15  U-19 D   MV    G.Vaitkutė   24:22    D.Adomaitytė    
 170   11 d.  13:15  U-19 D   MV    A.Kaulickytė   21:16    G.Povilaitytė    
 171   11 d.  13:15  U-19 D   MV    S.Norgailaitė   0:1    G.Palubinskytė    
 172   11 d.  13:30  U-19 D   MV    S.Narbutaitė   17:21    U.Bernotaitė    
 173   11 d.  13:30  U-19 D   MV    K.Šadbaraitė   21:9    U.Trakimaitė    
 174   11 d.  13:30  U-19 D   MV    G.Beniušytė   0:1    G.Juozonytė    
 175   11 d.  13:30  U-19 D   MV    K.Talmontaitė   21:10    D.Gedvilaitė   5'  
 176   11 d.  13:45  U-19 C   VD    V.Prevelis  T.Vaškevičius   17:21  21:13  20:22    L.Sparnauskis  R.Šileris    
 177   11 d.  13:45  U-19 C   VD    A.Vizgirda  S.Grincevičius   16:21  21:17  21:17    G.Bernotas  L.Genutis    
 178   11 d.  13:45  U-19 C   VD    M.Golubevas  G.Dima   21:8  21:8    R.Andrijauskas  E.Žalandauskas    
 179   11 d.  13:45  U-19 C   VD    D.Dzenys  E.Gusarovas   21:17  21:14    K.Narkevičius  T.Petraitis    
 180   11 d.  14:00  U-19 C   VD    P.Gečas  M.Palubinskas   17:21  21:14  18:21    L.Kavaliauskas  E.Zdanavičius    
 181   11 d.  14:00  U-19 C   MD    R.Aleksevičiūtė  G.Narvilaitė   21:8  21:14    D.Dragūnaitė  G.Janušonytė    
 182   11 d.  14:00  U-19 C   MD    U.Gečaitė  E.Valuckienė   21:16  18:21  16:21    G.Bilvardaitė  L.Genutytė   1'  
 183   11 d.  14:00  U-19 C   MD    G.Krivonosovaitė  B.Ravinkaitė   21:17  21:16    E.Samuilytė  E.Šiušytė   1'  
 184   11 d.  14:15  U-19 C   MD    L.Bagdonaitė  G.Venckutė   21:15  21:12    E.Letinauskaitė  E.Rentauskaitė    
 185   11 d.  14:15  U-19 C   MD    I.Banionytė  N.Gaižutytė   13:21  16:21    A.Markevičiūtė  G.Urbonaitė    
 186   11 d.  14:15  U-19 D   VD    A.Medvedev  K.Statauskas   15:21  13:21    M.Gaidjurgis  L.Raišis    
 187   11 d.  14:15  U-19 D   VD    D.Juškys  D.Orentas   12:21  21:18  21:12    S.Viskontas  T.Urbšas    
 188   11 d.  14:30  U-19 D   VD    L.Liepuonius  M.Pikčilingis   21:15  21:12    J.Pupius  K.Reimeris    
 189   11 d.  14:30  U-19 D   VD    L.Kondrackis  D.Urniežius   17:21  21:18  5:21    G.Trakimas  E.Prelgauskas    
 190   11 d.  14:30  U-19 D   VD    M.Jakubauskas  M.Jonušys   21:16  19:21  21:15    G.Pielikis  A.Mockus    
 191   11 d.  14:30  U-19 D   VD    D.Girulis  T.Kvederys   21:19    L.Megelinskas  M.Šames   1'  
 192   11 d.  14:45  U-19 D   MD    S.Drungilaitė  D.Ubytė   21:13  21:16    V.Besanaitė  A.Kaulickytė    
 193   11 d.  14:45  U-19 D   MD    D.Adomaitytė  G.Vaitkutė   21:9  21:9    K.Talmontaitė  S.Narbutaitė    
 194   11 d.  14:45  U-19 D   MD    G.Palubinskytė  E.Gusarovaitė   21:11  21:13    U.Bernotaitė  G.Juozonytė    
 195   11 d.  14:45  U-19 D   MD    S.Norgailaitė  K.Šadbaraitė   21:12  21:16    G.Povilaitytė  E.Radzevičiūtė    
 196   11 d.  15:00  U-19 D   MD    G.Beniušytė  G.Budrevičiūtė   0:1    D.Gedvilaitė  U.Trakimaitė    
 197   11 d.  15:00  U-19 D   MD    B.Bertauskaitė  V.Fomkinaitė   12:21  19:21    O.Rastenytė  V.Vaitkevičiūtė    
 198   11 d.  15:00  U-19 C   MX    L.Sparnauskis  G.Krivonosovaitė   21:10    D.Juškys  G.Bilvardaitė    
 199   11 d.  15:00  U-19 C   MX    L.Genutis  G.Janušonytė   21:17    L.Kavaliauskas  L.Genutytė   1'  
 200   11 d.  15:15  U-19 C   MX    R.Šileris  R.Aleksevičiūtė   22:20    S.Grincevičius  E.Valuckienė    
 201   11 d.  15:15  U-19 C   MX    G.Bernotas  B.Ravinkaitė   16:21    E.Gusarovas  E.Samuilytė    
 202   11 d.  15:15  U-19 C   MX    R.Andrijauskas  G.Narvilaitė   21:16    P.Gečas  E.Letinauskaitė    
 203   11 d.  15:15  U-19 C   MX    K.Narkevičius  J.Krančiukaitė   12:21    T.Vaškevičius  N.Gaižutytė    
 204   11 d.  15:30  U-19 C   MX    D.Dzenys  E.Šiušytė   21:11    E.Zdanavičius  D.Dragūnaitė    
 205   11 d.  15:30  U-19 C   MX    V.Prevelis  I.Banionytė   17:21    A.Spurga  G.Venckutė    
 206   11 d.  15:30  U-19 C   MX    A.Vizgirda  U.Gečaitė   21:5    M.Palubinskas  E.Rentauskaitė    
 207   11 d.  15:30  U-19 C   MX    L.Sparnauskis  G.Krivonosovaitė   21:13    L.Genutis  G.Janušonytė    
 208   11 d.  15:45  U-19 C   MX    R.Šileris  R.Aleksevičiūtė   21:5    E.Gusarovas  E.Samuilytė    
 209   11 d.  15:45  U-19 C   MX    D.Juškys  G.Bilvardaitė   7:21    L.Kavaliauskas  L.Genutytė   1'  
 210   11 d.  15:45  U-19 C   MX    S.Grincevičius  E.Valuckienė   21:10    G.Bernotas  B.Ravinkaitė    
 211   11 d.  15:45  U-19 C   MX    R.Andrijauskas  G.Narvilaitė   21:23    T.Vaškevičius  N.Gaižutytė    
 212   11 d.  16:00  U-19 C   MX    D.Dzenys  E.Šiušytė   21:14    A.Spurga  G.Venckutė   1'  
 213   11 d.  16:00  U-19 C   MX    P.Gečas  E.Letinauskaitė   21:19    K.Narkevičius  J.Krančiukaitė    
 214   11 d.  16:00  U-19 C   MX    E.Zdanavičius  D.Dragūnaitė   21:6    V.Prevelis  I.Banionytė    
 215   11 d.  16:00  U-19 C   MX    D.Orentas  L.Bagdonaitė   16:21    A.Vizgirda  U.Gečaitė   2'  
 216   11 d.  16:15  U-19 C   MX    G.Dima  M.Ruzgailaitė   0:1    T.Petraitis  M.Krančiukaitė   1'  
 217   11 d.  16:15  U-19 C   MX    L.Sparnauskis  G.Krivonosovaitė   21:17  16:21  18:21    R.Šileris  R.Aleksevičiūtė    
 218   11 d.  16:15  U-19 C   MX    L.Genutis  G.Janušonytė   21:15  21:11    E.Gusarovas  E.Samuilytė    
 219   11 d.  16:15  U-19 C   MX    L.Kavaliauskas  L.Genutytė   11:21    S.Grincevičius  E.Valuckienė    
 220   11 d.  16:30  U-19 C   MX    D.Juškys  G.Bilvardaitė   6:21    G.Bernotas  B.Ravinkaitė   2'  
 221   11 d.  16:30  U-19 C   MX    T.Vaškevičius  N.Gaižutytė   21:17    D.Dzenys  E.Šiušytė    
 222   11 d.  16:30  U-19 C   MX    R.Andrijauskas  G.Narvilaitė   21:19    A.Spurga  G.Venckutė    
 223   11 d.  16:30  U-19 C   MX    P.Gečas  E.Letinauskaitė   21:15    E.Zdanavičius  D.Dragūnaitė    
 224   11 d.  16:45  U-19 C   MX    K.Narkevičius  J.Krančiukaitė   21:16    V.Prevelis  I.Banionytė   1'  
 225   11 d.  16:45  U-19 C   MX    A.Vizgirda  U.Gečaitė   21:16    T.Petraitis  M.Krančiukaitė    
126 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 13:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian U17 International (atšaukta)
2021-10-29 10:00 2021-10-31 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 10:00 2021-10-23 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV    MV  
     Mėgėjai 
     Mėgėjai B 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
NIDA International
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žurnalistų turnyras
2021-10-14 11:00 2021-10-14 15:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.