Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 13 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2009-10-24, Vieta: Tauragė  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-13 
 32           3 
 35           3 
 16           1.5 
 17           1.5 
 28           1.5 
 Diena  24  25  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 100    d.    U-13   MX    K.Eimutaitis  A.Kaulickytė   16:21  21:17  16:21    T.Kvederys  G.Janušonytė   37'  
 101    d.    U-13   MX    D.Katauskas  G.Bilvardaitė   10:21  13:21    J.Pupius  G.Narvilaitė   20'  
 102    d.    U-13   MX    J.Šulcas  A.Mažeikaitė   22:20  23:21    T.Kvederys  G.Janušonytė   26'  
 103    d.    U-13   MX    V.Vitkus  U.Bernotaitė   23:25  9:21    L.Žebrauskas  U.Graužinytė   24'  
 104    d.    U-13   MX    I.Zdanavičius  D.Dragūnaitė   19:21  20:22    K.Eimutaitis  A.Kaulickytė   23'  
 105    d.    U-13   VV    R.Naugžemis   21:18  11:21  21:11    P.Bertašius   35'  
 106    d.    U-13   VV    B.Vaškevičius   21:18  21:12    N.Kandrotavičius   19'  
 107    d.    U-13   VV    M.Turauskas   6:21  18:21    G.Čepkauskas   17'  
 108    d.    U-13   VV    M.Rakovskis   21:18  21:12    V.Vitkus   20'  
 109    d.    U-13   MX    J.Pupius  G.Narvilaitė   21:17  21:17    J.Šulcas  A.Mažeikaitė   21'  
 110    d.    U-13   MX    D.Katauskas  G.Bilvardaitė   10:21  13:21    T.Kvederys  G.Janušonytė   19'  
 111    d.    U-13   MX    L.Žebrauskas  U.Graužinytė   10:21  8:21    K.Eimutaitis  A.Kaulickytė   20'  
 112    d.    U-13   MX    V.Vitkus  U.Bernotaitė   2:21  7:21    I.Zdanavičius  D.Dragūnaitė   17'  
 113    d.    U-13   MD    D.Dragūnaitė  G.Janušonytė   21:7  21:9    V.Besanaitė  A.Kaulickytė   17'  
 114    d.    U-13   MD    G.Narvilaitė  U.Graužinytė   20:22  16:21    G.Bilvardaitė  L.Bagdonaitė   23'  
 115    d.    U-13   MD    D.Ubytė  V.Šiukštaitė   23:25  8:21    U.Bernotaitė  K.Šadbaraitė   29'  
 116    d.    U-13   MD    A.Ševeliova  V.Ševeliova   9:21  18:21    A.Mažeikaitė  P.Puolytė   19'  
 117    d.    U-13   VV    P.Vasiliauskas   10:21  4:21    D.Girulis   20'  
 118    d.    U-13   VV    M.Kontrimas   21:12  21:10    K.Labanauskas   21'  
 119    d.    U-13   VV    T.Kvederys   21:13  16:21  15:21    A.Damulis   21'  
 120    d.    U-13   VD    S.Jaugielavičius  D.Bartoševič   21:12  21:18    K.Eimutaitis  K.Labanauskas   22'  
 121    d.    U-13   VD    J.Šulcas  P.Jaščemskas   21:12  21:15    K.Reimeris  J.Pupius   19'  
 122    d.    U-13   VD    D.Katauskas  I.Zdanavičius   21:14  21:5    L.Žebrauskas  P.Vasiliauskas   26'  
 123    d.    U-13   VD    R.Minderis  J.Mickus   21:13  21:12    D.Urniežius  B.Vaškevičius   19'  
 124    d.    U-13   MV    G.Turauskaitė   14:21  10:21    I.Kinaitė   20'  
 125    d.    U-13   MV    V.Keršytė   16:21  11:21    U.Lukaitė   21'  
 126    d.    U-13   MD    D.Dragūnaitė  G.Janušonytė   21:4  21:14    G.Bilvardaitė  L.Bagdonaitė    
 127    d.    U-13   VD    S.Jaugielavičius  D.Bartoševič   20:22  10:21    J.Šulcas  P.Jaščemskas   16'  
 128    d.    U-13   MV    M.Jaugielavičiūtė   12:21  8:21    E.Kliknaitė   18'  
 129    d.    U-13   MV    G.Juozonytė   10:21  12:21    V.Fomkinaitė   17'  
 130    d.    U-13   MV    O.Rastenytė   15:21  10:21    V.Ševeliova   24'  
 131    d.    U-13   MV    G.Statkutė   21:15  21:16    U.Trakimaitė   22'  
 132    d.    U-13   MV    E.Gusarovaitė   21:17  21:9    D.Gedvilaitė   37'  
 133    d.    U-13   MV    E.Petrauskaitė   6:21  9:21    U.Bernotaitė   16'  
 134    d.    U-13   VV    K.Eimutaitis   22:20  22:20    J.Šulcas   31'  
 135    d.    U-13   VV    D.Urniežius   21:2  21:10    D.Katauskas   16'  
 136    d.    U-13   VV    K.Reimeris   17:21  12:21    P.Jaščemskas   15'  
 137    d.    U-13   VV    J.Pupius   21:13  21:7    I.Zdanavičius   15'  
 138    d.    U-13   VV    E.Bartkus   21:23  8:21    G.Žyvatkauskas   19'  
 139    d.    U-13   VV    D.Bartoševič   21:11  22:20    L.Žebrauskas   20'  
 140    d.    U-13   VV    D.Leipus   2:21  4:21    J.Mickus   17'  
 141    d.    U-13   VV    R.Minderis   21:6  21:10    S.Jaugielavičius   17'  
 142    d.    U-13   MV    D.Ubytė   6:21  11:21    G.Narvilaitė   15'  
 143    d.    U-13   MV    D.Dragūnaitė   17:21  21:14  21:17    G.Janušonytė   39'  
 144    d.    U-13   MV    G.Bilvardaitė   21:12  21:15    L.Bagdonaitė   20'  
 145    d.    U-13   MV    K.Šadbaraitė   11:21  8:21    G.Palubinskytė   18'  
 146    d.    U-13   MV    A.Ševeliova   9:21  12:21    P.Puolytė   19'  
 147    d.    U-13   MV    A.Mažeikaitė   13:21  5:21    U.Graužinytė   16'  
 148    d.    U-13   MV    V.Besanaitė   21:10  21:19    E.Krukovskytė   23'  
 149    d.    U-13   MV    A.Kaulickytė   13:21  21:8  21:1    V.Šiukštaitė   25'  
 150    d.    U-13   VV    K.Eimutaitis   21:4  21:7    D.Urniežius   18'  
 151    d.    U-13   VV    J.Šulcas   21:15  21:6    D.Katauskas   18'  
 152    d.    U-13   VV    P.Jaščemskas   21:14  11:21  21:15    J.Pupius   25'  
 153    d.    U-13   VV    K.Reimeris   21:18  21:7    I.Zdanavičius   17'  
 154    d.    U-13   VV    G.Žyvatkauskas   12:21  21:19  7:21    D.Bartoševič   29'  
 155    d.    U-13   VV    E.Bartkus   21:19  21:18    L.Žebrauskas   24'  
 156    d.    U-13   VV    J.Mickus   3:21  21:23    R.Minderis   21'  
 157    d.    U-13   VV    D.Leipus   11:21  6:21    S.Jaugielavičius   18'  
 158    d.    U-13   VV    A.Damulis   7:21  19:21    M.Kontrimas    
 159    d.    U-13   VV    T.Kvederys   24:22  18:21  17:21    K.Labanauskas   34'  
 160    d.    U-13   VV    D.Girulis   15:21  11:21    M.Rakovskis    
 161    d.    U-13   VV    P.Vasiliauskas   21:9  21:18    V.Vitkus   28'  
 162    d.    U-13   VV    G.Čepkauskas   21:7  21:15    B.Vaškevičius   20'  
 163    d.    U-13   VV    M.Turauskas   21:18  21:9    N.Kandrotavičius    
 164    d.    U-13   VV    E.Mačys   0:1    P.Bertašius    
 165    d.    U-13   MV    G.Narvilaitė   21:8  21:10    D.Dragūnaitė   21'  
 166    d.    U-13   MV    D.Ubytė   10:21  7:21    G.Janušonytė   21'  
 167    d.    U-13   MV    G.Bilvardaitė   21:18  21:17    G.Palubinskytė   21'  
 168    d.    U-13   MV    L.Bagdonaitė   21:15  21:19    K.Šadbaraitė   19'  
 169    d.    U-13   MV    P.Puolytė   9:21  7:21    U.Graužinytė   15'  
 170    d.    U-13   MV    A.Ševeliova   13:21  21:18  21:10    A.Mažeikaitė   27'  
 171    d.    U-13   MV    V.Besanaitė   14:21  21:17  15:21    A.Kaulickytė   30'  
 172    d.    U-13   MV    E.Krukovskytė   21:10  21:12    V.Šiukštaitė   21'  
 173    d.    U-13   MV    U.Bernotaitė   21:18  16:21  13:21    E.Gusarovaitė   28'  
 174    d.    U-13   MV    E.Petrauskaitė   3:21  5:21    D.Gedvilaitė   14'  
 175    d.    U-13   MV    G.Statkutė   10:21  18:21    V.Ševeliova   23'  
 176    d.    U-13   MV    U.Trakimaitė   21:19  21:11    O.Rastenytė   25'  
 177    d.    U-13   MV    V.Fomkinaitė   14:21  9:21    E.Kliknaitė   17'  
 178    d.    U-13   MV    G.Juozonytė   21:11  12:21  16:21    M.Jaugielavičiūtė   32'  
 179    d.    U-13   MV    U.Lukaitė   1:0    I.Kinaitė    
 180    d.    U-13   MV    V.Keršytė   22:20  21:12    G.Turauskaitė    
81 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 13:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian U17 International (atšaukta)
2021-10-29 10:00 2021-10-31 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 10:00 2021-10-23 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV    MV  
     Mėgėjai 
     Mėgėjai B 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
NIDA International
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žurnalistų turnyras
2021-10-14 11:00 2021-10-14 15:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.