Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2009 (10 turas), Data: 2009-12-12, Vieta: Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU statybos fakulteto sporto salė  
Grupė- Mėgėjai B, Vyrų vienetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Algirdas Spurga    Dėl 1-16 vietos        
 A.Spurga        
 32       ->        
   A.Spurga      
 17  Adomas Lingevičius      21:14  21:10      
 A.Lingevičius        
 16  Gedmantas Čepkauskas    25:23  21:11        
     A.Spurga    
 9  Matas Kavaliauskas        22:20  21:4    
 M.Kavaliauskas        
 24       ->        
   M.Kavaliauskas      
 25  Žaidėjas Nerodomas        B/Ž      
 S.Stravinskas        
 8  Salvijus Stravinskas    21:13  21:15        
       A.Spurga  
 5  Aidas Vizgirda          14:21  21:15  21:14  
 A.Vizgirda        
 28       ->        
   A.Vizgirda      
 21  Ignas Lukoševičius      21:11  21:19      
 O.Aliulis        
 12  Osvaldas Aliulis    22:24  21:19  21:19        
     A.Vizgirda    
 13  Mark Šames        21:6  21:18    
 M.Šames        
 20  Andrius Montrimas    15:0  21:19  21:19        
   A.Kurapka      
 29         21:10  21:10      
 A.Kurapka        
 4  Aurimas Kurapka    ->         1-a vieta
         S.Grincevičius
 3  Mantas Šatrauskas            22:20  21:11
 M.Šatrauskas        
 30       ->        
   M.Šatrauskas      
 19         21:9  21:7      
 L.Megelinskas        
 14  Laurynas Megelinskas    ->        
     M.Šatrauskas    
 11  Martynas Pikčilingis        14:21  21:13  21:19    
 M.Pikčilingis        
 22  Eitvydas Seilius    21:16  21:16        
   M.Norušis      
 27         22:20  20:22  21:13      
 M.Norušis        
 6  Modestas Norušis    ->        
       S.Grincevičius  
 7  Pranciškus Gečas          21:10  21:13  
 P.Gečas        
 26  Simas Valuckas    21:17  21:17        
   P.Gečas      
 23  Ramūnas Būda      21:18  21:10      
 D.Juodsnukis        
 10  Dalius Juodsnukis    15:21  24:22  21:16        
     S.Grincevičius    
 15  Benas Vaškevičius        19:21  21:9  21:13    
 T.Kelertas        
 18  Tomas Kelertas    21:11  21:15      A.Vizgirda   3-a vieta
   S.Grincevičius    M.Šatrauskas
 31         21:8  21:8    M.Šatrauskas   21:15  21:16
 S.Grincevičius        
 2  Stanislovas Grincevičius    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Kavaliauskas    
       A.Kurapka  
       A.Kurapka   21:10  21:13   5-a vieta
         M.Norušis
       M.Norušis       B/Ž
       M.Norušis  
       P.Gečas   14:21  21:15  21:18  
           
           
         M.Kavaliauskas   7-a vieta
       
         P.Gečas   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Lingevičius      
     A.Lingevičius    
     S.Stravinskas     B/Ž    
       A.Lingevičius  
     O.Aliulis     21:17  21:7  
     M.Šames    
     M.Šames   21:8  19:21  21:17     9-a vieta
         M.Pikčilingis
     L.Megelinskas       21:18  14:21  21:10
     M.Pikčilingis    
     M.Pikčilingis   21:13  21:16    
       M.Pikčilingis  
     D.Juodsnukis     21:18  21:17  
     D.Juodsnukis    
     T.Kelertas   21:7  21:15    
           
         M.Šames   11-a vieta
       
         D.Juodsnukis   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       S.Stravinskas    
       
       O.Aliulis   ->   13-a vieta
       
       L.Megelinskas     ->
       
       T.Kelertas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   G.Čepkauskas      
   G.Čepkauskas   ->      
     Ž.Nerodomas    
      21:14  21:13    
   Ž.Nerodomas      
   Ž.Nerodomas   ->      
       Ž.Nerodomas  
        21:10  21:5  
   I.Lukoševičius      
   I.Lukoševičius   ->      
     A.Montrimas    
   A.Montrimas     19:21  21:17  21:8    
   A.Montrimas      
    ->       17-a vieta
         Ž.Nerodomas
          19:21  22:20  21:18
   .      
    ->      
     E.Seilius    
   E.Seilius     ->    
   E.Seilius      
    ->      
       S.Valuckas  
   S.Valuckas       21:10  21:10  
   S.Valuckas      
   R.Būda     B/Ž      
     S.Valuckas    
   B.Vaškevičius     21:10  21:10    
   B.Vaškevičius      
    ->    A.Montrimas   19-a vieta
       
         E.Seilius   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       G.Čepkauskas    
       
       I.Lukoševičius   ->   21-a vieta
       
          ->
       B.Vaškevičius  
       B.Vaškevičius   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
         R.Būda
          ->
     .    
      ->    
       R.Būda  
     R.Būda     ->  
     R.Būda    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2021-11-20 10:30 2021-11-20 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.