Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (1 turas), Data: 2009-12-12, Vieta: Klaipeda, Burių 19  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-15 
 21           4 
   7           1 
 10           2 
   4           1 
 13           2 
 U-13 
 12           2 
 16           2 
   6           1 
   7           1 
 10           1 
 Diena  12  13  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 53    d.    U-15   MX    I.Reznikas  R.Aleksevičiūtė   21:14  21:13    L.Sparnauskis  L.Genutytė   17'  
 54    d.    U-15   MX    G.Dima  A.Kaulickytė   13:21  16:21    M.Golubevas  M.Kubiliūtė   20'  
 55    d.    U-15   MX    N.Bičkovas  L.Bagdonaitė   15:21  20:22    L.Kavaliauskas  U.Bernotaitė   24'  
 56    d.    U-15   MX    A.Muižininkas  S.Drungilaitė   10:21  13:21    T.Stankus  V.Žymantaitė   20'  
 57    d.    U-15   MX    E.Žalandauskas  G.Vaitkutė   21:19  21:8    E.Gusarovas  D.Adomaitytė   18'  
 58    d.    U-15   MX    D.Juškys  D.Rimkutė   21:18  17:21  21:16    A.Mockus  D.Ubytė    
 59    d.    U-13   MX    J.Šulcas  G.Narvilaitė   21:15  21:13    I.Zdanavičius  G.Janušonytė   20'  
 60    d.    U-13   MX    P.Jaščemskas  U.Graužinytė   15:21  17:21    T.Kvederys  D.Dragūnaitė   21'  
 61    d.    U-13   MX    M.Turauskas  G.Bilvardaitė   21:19  16:21  10:21    J.Pupius  E.Gusarovaitė   23'  
 62    d.    U-13   MX    M.Kontrimas  V.Besanaitė   21:19  15:21  11:21    K.Reimeris  G.Palubinskytė   27'  
 63    d.    U-13   MX    M.Rakovskis  A.Sileckytė   21:13  21:10    M.Jūrevičius  V.Keršytė   17'  
 64    d.    U-15   VD    M.Golubevas  G.Dima   21:12  19:21  21:19    N.Bičkovas  L.Sparnauskis   34'  
 65    d.    U-15   VD    L.Kavaliauskas  E.Zdanavičius   12:21  13:21    I.Reznikas  A.Mockus   19'  
 66    d.    U-15   VD    A.Muižininkas  D.Bartušis   9:21  18:21    E.Gusarovas  E.Žalandauskas    
 67    d.    U-15   VD    D.Juškys  G.Pielikis   21:16  21:17    D.Valiulis  M.Dapšys   20'  
 68    d.    U-15   VD    P.Jonušas  V.Stankūnas   21:14  21:6    J.Daukantas  M.Jankauskas   14'  
 69    d.    U-15   MD    R.Aleksevičiūtė  S.Drungilaitė   21:13  21:11    V.Žymantaitė  M.Kubiliūtė   10'  
 70    d.    U-15   MD    D.Adomaitytė  G.Vaitkutė   12:21  13:21    L.Genutytė  D.Ubytė   21'  
 71    d.    U-13   VD    J.Šulcas  P.Jaščemskas   21:17  18:21  21:18    K.Reimeris  J.Pupius   24'  
 72    d.    U-13   VD    M.Kontrimas  M.Turauskas   17:21  21:18  21:19    T.Kvederys  I.Zdanavičius   34'  
 73    d.    U-13   VD    M.Kaidalovas  D.Dielininkaitis   12:21  13:21    M.Rakovskis  M.Jūrevičius   9'  
 74    d.    U-13   MD    D.Dragūnaitė  G.Janušonytė   18:21  14:21    G.Narvilaitė  U.Graužinytė   24'  
 75    d.    U-13   MD    V.Besanaitė  A.Kaulickytė   22:20  16:21  21:16    L.Bagdonaitė  G.Bilvardaitė   28'  
 76    d.    U-13   MD    U.Bernotaitė  D.Rimkutė   14:21  16:21    G.Palubinskytė  E.Gusarovaitė   17'  
 77    d.    U-15   VV    I.Reznikas   21:7  21:9    G.Dima   10'  
 78    d.    U-15   VV    L.Sparnauskis   16:21  18:21    M.Golubevas   14'  
 79    d.    U-15   VV    E.Gusarovas   9:21  13:21    N.Bičkovas   20'  
 80    d.    U-15   VV    E.Žalandauskas   21:17  21:19    L.Kavaliauskas   24'  
 81    d.    U-15   VV    D.Valiulis   11:21  6:21    D.Bartušis   14'  
 82    d.    U-15   VV    E.Zdanavičius   17:21  21:18  25:23    A.Muižininkas   36'  
 83    d.    U-15   VV    M.Dapšys   16:21  18:21    T.Stankus   21'  
 84    d.    U-15   VV    D.Juškys   21:9  21:5    G.Pielikis   18'  
 85    d.    U-15   MV    R.Aleksevičiūtė   21:12  21:11    V.Žymantaitė   15'  
 86    d.    U-15   MV    M.Kubiliūtė   21:17  21:9    S.Drungilaitė   18'  
 87    d.    U-15   MV    L.Genutytė   21:9  21:17    D.Adomaitytė   18'  
 88    d.    U-13   VV    J.Šulcas   21:13  21:10    P.Jaščemskas   20'  
 89    d.    U-13   VV    J.Pupius   20:22  20:22    K.Reimeris   14'  
 90    d.    U-13   VV    I.Zdanavičius   19:21  11:21    M.Kontrimas   19'  
 91    d.    U-13   VV    M.Rakovskis   12:21  8:21    T.Kvederys   17'  
 92    d.    U-13   VV    M.Turauskas   21:6  21:6    M.Jūrevičius   13'  
 93    d.    U-13   MV    G.Narvilaitė   21:9  13:21  21:12    G.Janušonytė   32'  
 94    d.    U-13   MV    L.Bagdonaitė   7:21  10:21    D.Dragūnaitė   14'  
 95    d.    U-13   MV    G.Bilvardaitė   16:21  21:16  19:21    D.Ubytė   29'  
 96    d.    U-13   MV    G.Palubinskytė   12:21  9:21    U.Graužinytė   19'  
 97    d.    U-13   MV    A.Kaulickytė   21:14  23:21    U.Bernotaitė   21'  
 99    d.    U-15   VV    G.Dima   15:21  10:21    L.Sparnauskis   20'  
 99    d.    U-15   VV    I.Reznikas   21:9  21:7    M.Golubevas   16'  
 100    d.    U-15   VV    N.Bičkovas   10:21  27:29    E.Žalandauskas   24'  
 101    d.    U-15   VV    E.Gusarovas   21:9  21:14    L.Kavaliauskas   19'  
 102    d.    U-15   VV    D.Bartušis   12:21  18:21    E.Zdanavičius   21'  
 103    d.    U-15   VV    A.Mockus   21:15  21:10    V.Stankūnas   21'  
51 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
Arūno Grigaliūno atminimo turnyras
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Badmintono centras, Vilnius
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-11 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-15 
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 13:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 09:00 2021-10-23 23:55
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.